Adını Sen Koy 8-9 Ocak Fragmanı ve Özeti #Liseli Aşıklar Gibi

Adını Sen Koy 8 Ocak – 9 Ocak fragmanı çıktı mı? Adını Sen Koy 8 – 9 Ocakta neler olacak? Zehra Ömer’i affedecek mi? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Adını Sen Koy 256. ve 257. Bölüm Özetleri

Star Tv ekranların sevilen dizisi Adını Sen Koy 8-9 Ocakta Ömer Zehra’ya yaptığı haksızlıkları hatırlar. Neler neler yapmıştır zavallı Zehraya düğün gecesi rüya gibi geçecek derken cehennem gibi günlerin başlangıcı olmuştur. Boynundan çıkarıp aldığı kolyeye bakarak o günden başlayarak iç muhasebesi yapan Ömer Zehra’dan özür dilemeye karar verir. Ancak Zehra boşanma hakkında konuşacak, sevmediğini söyleyecek diye beklediği için korkmaktadır. Ömerin ise niyeti bu değildir. Uzun süre susan Ömer’e susma diye feryat eden Zehra bir anda kendini Ömer’in kollarında bulur.

Zehra gözyaşları içinde Ömer’in aşk itirafını dinlerken Ömer af diler. Ömer yaptıklarına o kadar pişmandır ki kendini nasıl affedirsem, Zehra affeder mi diye düşünür. Zehra ise affettim sözü için dua etmekte olan Ömer’e affettim der. Ömer ise özür dilemesi konusunda fikir veren Nihata bu güzel haberi verince Nihat da onlar kadar sevinir. Mutluluktan havalara uçan Ömer bulduğu her fırsatta Zehra’ya özlemle buseler verir.

Canan’ın da bu gözünden kaçmaz ne oluyor size diyerekten Zehra’yı utandırır. Ömer sonunda dili çözülmüştür Zehra’ya özlediğini bile söyler. Heyecanla başlasın diye beklediğimiz bu bölümlerde Bahşende de çıldırmak üzeredir. Zira Ömer ve Zehra aşk kelebeği olmuştur. Cevriye de bu durumu ballandıra ballandıra anlatınca Bahşende’nin tüh tüh ne yapsam da aralarını bozsam diye içi içini yemektedir. Ömer ise her bulduğu fırsatta karısını öpünce Zehra bile şaşırır. Ömer ise anın tadını çıkarmaktadır ve sen benim özlemim, sen benim nefesini özlediğimsin, kokuna doyamadığımsın dercesine biricik eşini öpmesinin bir sakıncası var mı diye eşine sorar.

Zehra ise utana sıkıla bu durumu ne kadar çok istediğini söyleyemese de utandığını belli eder. Epeydir beklediğimiz bu dakikalar umarız ki Bahşende’nin herhangi bir planı ile bozulmaz. Hatta umarız ki Bahşende kendi evine geri döner ama açıkcası Bahşende bu dakikaları bozmasa da bu olanlar hiç hoşuna gitmediğinden Bahşende’den yeni hamleler bekliyoruz. Sözü fazla uzatmadan sizleri beklenen o fragmanla buluşturmak istiyoruz. İşte Adını Sen Koy 256. ve 257. bölüm fragmanı:

Adını Sen Koy 8-9 Ocak Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın