Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 8 Kasım Özeti 213. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarında yayınlanan Adını Sen Koy Adlı Dizinin 8 Kasımda ekranlara gelecek Olan 213. bölümünde bizleri nelerin beklendiği yazımızın devamına bulabilirsiniz.

Adını Sen Koy 8 Kasım 213. Bölüm Özeti

Star Tv’nin günlük dizilerinden olan Adını Sen Koy’da düğün hazırlıkları yapılırken geçen haftalarda diziye dahil olan Canan Zehra’nın halasının kızı. Para için yapmayacağı olmayan Canan, Zehra’yı  zengin biriyle evlenecek diye onu kıskanıp iyi niyetine kendi lehine kullanan biri olan Canan yanına kendi gibi kötü birini daha almış ve Zehra’nın hayatını cehennem etmiştir. Ömer ve Zehra düğün telaşında olması Canan’ı neredeyse kıskançlığından çatlatmak üzere. Canan ikiliyi ayırmak için türlü türlü entrikaların içine girmekte. Canan kıskançlığı hırsını değiştiği için bu durum Zehra’nın da mutlu olmasında en büyük engel gibi duruyor.

adını sen koy 1 kasım resmi 5

Zehra başına geleceklerden habersiz sadece aşkına kavuşmak için gün sayarken kendisi gibi düşünmeyen Canan, Ömer ve Zehra’nın yanında gelinlik almaya gittiğinde birbirlerine deli gibi aşık olan ikilinin aşklarına inanmadığını kendi kendine söyleyip o günkü yaşananların acısını Ömerden daha farklı bir şekilde alaca. Ömer canından çok sevdiği Zehra’ya çok güzel bir hazırlık yapar. Bu hazırlığı da Zehra’ya söylemez. Her şey yerli yerinde Zehra kendisine süpriz yapan Ömer’in süprizine giderken bu süprizi Canan kıskançlığı yüzünden bilerek bozacak. Ömer bu durum karşısında morali bozulacak.

adını sen koy 1 kasım resmi 1

Kerem ise yeni bir başlangıç yapar. Kendine  Temiz bir sayfa açan Kerem ayakları yere basan düşünceleri ile kendisine bir düzen kurarken mahallede yeni taşınacak olan Kerem için büyük süpriz olacak. Bizde o süprizi merakla bekliyoruz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu