Adını Sen Koy 8 Ocakta Neler Oldu? #Özleyeceğim

Adını Sen Koy 8 Ocakta neler oldu? Adını Sen Koy 256. bölümde neler oldu? Bu sorularınızın cevabını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Adını Sen Koy 8 Ocak Analizi

Öyle bir an yaşanır ki hayatında inanamazsın, sevdiğin yanındadır ve sevdiğini hatta sırılsıklam aşık olduğunu söylüyordur yine mi rüya dersin ya Zehra tam olarak bugün bunları yaşadı. Ömer ellerini tutar ve sevdiğini pişmanlığını dile getirir. Ohh Rabbim bu da rüya değilmiş dediğimiz anlarda Ömer af diler. Zehra ise seven kalbine dur mu diyecektir hemen affeder ve sımsıkı sarılırlar.

Zehra’nın babası ise kalp çarpıntısı yaşar, doktora gitmek istemez. Halası da belki Zehra ikna eder diye Zehra’yı arar ve durumu haber verir. Ömer ve Zehra babasının yanına giderken Yasemin ile de konuşur. Babasının durumunu anlatamadan Yasemin’i ayrılık konusunda üzüldüğünü dinler. Yasemin bu ayrılık konusunda kararlıdır. Zehra ve Ömer doktora gitme konusunda ısrar etseler de Salim gitmeye razı olmaz. Bu sırada Ömer’i acilen işe gitmesi gerekince Zehra onu yolcu eder. Kapıdaki konuşmaları dinleyen Canan, hayırdır kuzen ergenler gibi flört falan dese de Zehra sadece utanır ve babasının yanına geçer. Babasına Yasemin konusunda üzülmemesini telkin eder.

Ömer ise iş yerine giderken Salim için de doktor gönderir. İş yerinde ise Selin’in yaptığı bir hata nedeniyle problem oluşsa da Ömer o kadar mutludur ki herkes hata yapabilir deyip anlayışla karşılar. Nihat bile bu tavrına şaşırır. Ömer de Zehra’nın kendini affettiğini müjdeler. Akşama da yemekte Zehra’nın yanında olmak isteyen Ömer öyle mutludur ki…Hele Zehra eşinin anlayışı, sevgisi, merhameti karşısında içinde kelebekler uçuşuyordur. Eşini yolcu etmek için kalkan Zehra, Ömer’in seni özleyeceğim deyince “Allah Allah yanlış mı duyuyorum.” diye düşünürek gerçekten mi demekten kendini alamaz. Ömer ise şimdiden özledim der. Haklıdır Ömer, yanı başında iken özlemek nedir Ömer ve Zehradan iyi kimse bilemez…

Kerem ise Teoman ve Sabah’ı kahvaltı sofrasında Sabah’ın gülü aldığı sahnede bırakır. Ancak Sabah Teoman’ı tersler. Bütün bu olanları göremeden giden Kerem ise Sabah’a karşı soğuk davranmaya başlar. Kerem içinde kendine bile itirafta zorlandığı aşkına rağmen Sabah’ın durumunu düşünüp ona kızar. Daha sonra Sabah Kerem’den iş konusunda yardım ister. Kerem başta yardım etmek ister ama işi Teoman’ın ayarladığını öğrenince vazgeçer ve Teoman’dan yardım iste diye tersler. Sabah bakar ki Kerem’in canı sıkkındır soluğu onun evinde alır. 

Koray ise Ömer’lerin şirketinde işe başlar. Özge  ilk günden önüne epeyce dosya koyar. Koray ise zevkle işine başlar. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ocak 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın