Adını Sen Koy

Adını Sen Koy 9-10 Kasım’da Neler Yaşanacak? #Ah Şu Yeni Gelenler!

Star Tv ekranlarının vazgeçilmezi olan Adını Sen Koy’da yeni yüzlerle dizi iyice arap saçına döndü. Çetin ve Canan ikilisi ile Zehra’nın içinden çıkılması zor durumu bir türlü çözülmek bilmiyor. Peki ne zaman çözülecek bu problem herkes bunu beklemekte. Adını Sen Koy’un 9-10 Kasım’da ekranlara gelecek olan bölümlerinde neler yaşanacak haberimizin devamında…

adını sen koy 10 kasım resmi 2

Adını Sen Koy 214- 215. Bölüm Özeti

Ayşe her şeyden habersizdir. Çok sevdiği Zehra ve Ömer aralarında olup biteni anlatmayarak aslında ilerde probleme neden olacaklar. Ayşe gerçeği öğrendiğinde büyük bir şok yaşayacak. Ancak şahsen Ayşe’nin yerinde kim olsa kızar. Sakladınız peki ama neden bu kadar uzadı bu saklama olayı. Ayşe’nin yerine kendimizi koyduğumuzda dahi bu durumu kaldırmamızın ne kadar zor olacağını anlayabiliriz.

adını sen koy 10 kasım resmi 1

Adını Sen Koy‘un 9-10 Kasım‘da yayınlanacak olan bölümlerinde Ayşe hala her şeyden habersiz bir şekilde Zehra’nın iş hayatına atılacağı için çok mutludur. Çetin belası ise sevenlerimizin arasına diken gibi girmeye devam etmekte. Bir taraftan Canan’ı kendine bağlayıp avucuna almak için uğraşırken diğer taraftan Zehra’mızdan para almak için elinden geleni ardına koymaz. Çetin ile defalarca konuşan Zehra aslında bir taraftan da başına büyük bir belayı da almıştır. Ömer bu durumdan habersiz Su Güzel’ne aşk dolu sözlerle sevdasını anlatmaktadır.

adını sen koy 10 kasım resmi 3 1

Sen beni de kardeşimi de iyileştirdin diyerek hayatının dönüm noktası olan Zehra’ya teşekkürü sunar. Beklenmedik sürprizleriyle biriciğini mutlu etmeye çalışan Ömer Zehra için çabalamaktan bir an vazgeçmemektedir. Ancak Çetin ile ilgili gerçekleri öğrenmesi an meselesidir. Zira Çetin yaptığı hain planlarla her adımda biraz daha Zehra’ya problem çıkarmaktadır.

adını sen koy 10 kasım resmi 4 1

Çetin bir diğer taraftan da evlilik teklifi ettiği Canan’dan cevap bekliyor rolüne bürünmektedir. Zehra her an Canan’ı kollayıp gözetmekten elbet bir gün yorulacaktır. Ancak Canan yüzünden halası ve Zehra’nın bile arasının bozulması muhtemel görünüyor. Sabah ve Kerem ikilisi de beraber çalışmaktan oldukça zevk almaktadır. Kerem artık iyice bağlandığı Sabah’ın göz bebeğidir, problem yaşadığı her olayda onu kurtarır ve işi ona öğretmek için çabalar. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu