Adını Sen Koy 9 Ekim Pazartesi 191. Bölüm Neler Yaşanacak?

Star Tv’nin fenomen dizisi Adını Sen Koy hafta içi her gün 17:15’te Star Tv ekranlarını süslemekte. Zehra ve Ömer’in büyük aşkları ile binlerce fana sahip olan Adını Sen Koy’un  9 Ekim Pazartesi 191. Bölümünde seyirciden tam not alacak. İşte 9 Ekim Pazartesi 191. Bölümde neler yaşanacak sorusunun cevabı ve ayrıntıları…

Zehra yüreğini teslim ettiği Ömer’i bir tarafta canının içi kendisini büyüten babası Salim diğer tarafta denge kurmak için çabalamaktadır. Ömer Zehra’dan ayrı kaldığı her dakikada onu düşünmekte aklı hep ondan kalmaktadır. Babası Salim ise bu duruma en başta kırılmış olsa da ilerleyen zamanlarda kabullenecektir. Salim sıkıntılı bir dönemden geçmektedir. Kızının hayatına dair kendisinden sakladığı gerçeklerin ardından bir de iş yerini satma durumu onu yıkmaktadır.

Paraya ihtiyacı olan Salim satış işinden bahsedince yanında çalışan durumu Bulut adında iyi bir adama anlatmıştır. Salim iş yerini satar satmaz soluğu Ömer’in yanında alır. Ömer’e parayı da verince rahatlar, borcunu ödemiştir. Kızı Zehra onun ameliyatı için Ömer’den para aldı diye ezilmiş gibi hisseden Salim bu borcu ödeyince rahatlasa da bu durum Zehra’yı üzer. Yine de yeni arasının düzeldiği babasına içindeki fırtınayı belli etmez. Ömer ise yaşananları izah etmeye çalışsa da bu konuda kendini ifade etmekte zorlanır. Salim ise Ömer’in çabasından çok Zehra’nın kendisine söyledikleri nedeniyle yüreğinden vurulur. 

 

Sabah ve Kerem ikilisinin ev mücadelesi ise bitmek bilmez. Villayı satma hakkına sahip olan Sabah bir tarafta evinden vazgeçmeyen ve Sabah’a vermek istemeyen Kerem diğer tarafta…Kerem elinden gelen her şeyi yapar bu savaşta galip gelerek Sabah’ı kapı dışarı eder. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın