Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Ali Kim? (Azize’nin Oğlu) Ali’nin Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Adını Sen Koy dizisinde Ali, Azize’nin oğludur. Adını Sen Koy Ali’nin gerçek adı ve küçük oyuncu hakkında merak edilen detaylar yazımızda sizlerle.

Adını Sen Koy Ali Kimdir? Ali’nin Gerçek Adı Ne? 

Karamel Yapımın iddialı yapımı Adını Sen Koy üçüncü sezona 17 Eylül Pazartesi günü başladı. Yeni sezonda Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın yerine diziye Deniz Durmaz ve Cenk Torun dahil oldu. Adını Sen Koy dizisinde bu sezonda Azize ve Oğuz Kervancıoğlu’nun hikayesine tanık olacağız. Azize maddi açıdan çok sıkıntı çekmektedir.

Tek derdi vardır ekmek parasını bulmak, helalinden evine para getirmektir. Yıllar evvel uğradığı bir iftira ile hayatı zindan olan Azize’nin canı oğlu Ali ise annesinin hayat bağlanma sebebidir.

Ali annesini her türlü beladan korumak için dua etmektedir. Azize ise kapısına kadar dayanma cesareti olan Kılıç’ın sarkıntılık etmesinden de bıkmış usanmıştır.

Ali ise annesinden habersiz oyun kartlarını satıp eve para getirmeyi hayal etmektedir. Azize onun bu hallerine üzülse de böyle düşünceli bir oğlu olduğu için de şükreder. Bir annenin en büyük hediyesi bu değil midir? İyi bir evlat yetiştirebilmek…adını sen koy çağan alp önder resmi Azize işe gireceği haberi ile havalara uçmaktadır. Hem kira konusunda hem de yiyecek içecek konusunda sıkıntılarla boğuşan Azize’nin kapısına gelen ev sahibi Vakkas da Azize’yi evden bir gece ortasında çıkartır. Ancak beklemediği olaylar da bu işle ile birlikte hayatında da farklı sayfaların açılmasına neden olacak. 

Adını Sen Koy Azize’nin oğlu Ali’nin gerçek adı Çağan Alp Önder. Küçük oyuncu ekranların yeni yüzlerinden. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler bulunmamakta. Sosyla medya hesabında paylaştığı fotoğraflarla da ne kadar tatlı olduğu bariz olan Çağan Alp Önder bu ilk dizi deneyimi ile adından söz ettirecek gibi.

Sizler nasıl buldunuz küçük oyuncunun oyunculuğunu bilmiyorum ama bence ilk dizi deneyimi olduğunu düşünürsek ben şahsen çok iyi buldum. Eminim ki dizi sektöründe ilerleyen zamanlarda da bizlerle olacak. Peki sizlere aynı soruyu yöneltsem siz Çağan Alp Önder’in oyunculuğunu nasıl buldunuz? Yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz.

Adını Sen Koy Ali Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu