Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Azize Kim? Azize’nin Gerçek İsmi Ne? Nereli?

Adını Sen Koy Azize kim şimdiden merak konusu oldu. Üçüncü sezonda adını en sık duyacağımız karakter olan Azize hakkında merak edilen detaylar yazımızda. Adını Sen Koy Azize’nin gerçek adı ve oyuncu hakkında merak edilen diğer detaylar yazımızda sizlerle.

Adını Sen Koy Azize Kimdir? Adını Sen Koy Azize’nin Gerçek Adı Ne? Boyu Kaç?

Karamel Yapımın oldukça iyi reyting sıralaması bulunan geçtiğimiz sezonda da ilk sezondaki gibi başarı gösteren günlük dizisi Adını Sen Koy 17 Eylül Pazartesi günü yeni sezona merhaba dedi. Hafta içi her gün saat 17:30’da ekranlara gelecek olan Adını Sen Koy dizisinde bu sezon Oğuz Kervancıoğlu’nun adını duyduğumuz kadar Azize’nin de adını duyacağız.

Yıllar evvel birbirinden ayrılan çift yine karşılaşır. Azize güzelliği ile dillere destan bir kızdır. Ancak bu güzelliği nedeniyle de başına gelmedik kalmaz. Hatta kızcağıza iftira bile atılır. Azize yıllarca bu iftiranın yükü altında ezilir. Onu hayata bağlayan tek şey ise biricik oğlu Alidir.

Ali olanlardan habersiz annesinden başka dünyası olmayan bir çocuktur. Annesi onu tüm kötülüklerden korumak için büyük bir çaba gösterir. İş arayışında olan Azize iş bulduğuna sevinirken yıllar önce yollarını ayırdığı Oğuz Kervancıoğlu ile yeniden bu işe girmesiyle karşılaşır.

Şimdi ne olacak? Azize işi bırakıp gidecek mi yoksa geçmişe sünger çekip hayatına devam mı edecek? Hep birlikte izleyip göreceğiz.adını sen koy deniz durmaz resmiAdını Sen Koy dizisi Azize’nin gerçek adı Deniz Durmaz. Son olarak Karagül dizisinde rol alan Deniz Durmaz 1992, İstanbul doğumlu. Asıl adı Deniz Özlem Durmaz olan oyuncu 1,70 cm boyunda ve 60 kg ağırlığında.

Akrep burcu olan oyuncu Gazi Üniversitesi mezunlarından. Angeline Jolie’ye benzerliği ile adından söz ettiren oyuncu bu benzerlik ile dikkatleri çekmeyi başarmıştır.

Güzel oyuncu daha önce de Alın Yazım adlı dizide Selma Pekin karakterine hayat vermiştir. Yer aldığı bir diğer dizi ile günlük dizilerden olan Deniz Yıldızı dizisi olmuştur. Bu dizide Esra karakteri ile beğeni alan oyuncu son olarak rol aldığı Karagül dizisinde Nazlı karakterine hayat vermiştir.

Adını Sen Koy Azize Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu