Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Çetin Kimdir? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Adını Sen Koy yeni sezonda oyuncu kadrosunu genişletmeye devam etmekte. Yeni sezonda Adını Sen Koy’a eklenecek bir isim de Çetin karakteri olacak. Peki Çetin karakterine hayat veren oyuncu kim, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde ve filmlerde rol aldı kısaca oyuncuya dair aklınıza gelecek olan sorularınızın cevapları haberimizin devamında…

dorukcan özgüler resmi 6

Adını Sen Koy Çetin Kim?

Adını Sen Koy’da oyuncu kadrosuna katılan bir isim daha oldu. Adını Sen Koy yeni sezonda Sabah, Kerem, Hatice Hala, Canan karakteri derken yeni gelen Çetin karakteri de diziye farklı bir renk katmak üzere geliyor. Peki sizlerin de merak ettiğiniz acaba bu karakter gerçek hayatta kimdir sorusunun cevabına gelecek olursak Çetin’in gerçek adı Dorukcan Özgüler.

dorukcan özgüler resmi 3

8 Ağustos 1992 tarihinde ülkemizin en kalabalık ama en güzel şehri olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olan Dorukcan Özgüler,  tiyatro konusunda oldukça iyi isimlerden biri. Fotoğrafçılık ve Kameramanlık bölümü mezunu olan başarılı oyuncu, sosyal medyayı da aktif olarak kullanan oyuncularda. Oyunculuk konusunda eğitimini ise Mint Akademi’de alan oyuncu, Anton Çehov’un Kutlama adlı oyununda rolünde gerçekten büyük zevk almıştır. Merdiven Baba adlı sinema yapımında da izleyiciden tam not almayı başaran oyuncu en son olarak 2016 yılında Show Tv ekranlarında Salı günleri ekranlara gelen Mayıs Kraliçesi adlı dizide Sinan karakteri ile başarı listesine bir yenisini daha eklemiştir. 

Dorukcan Özgüler Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu