Adını Sen Koy Dizisi Sevtap Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna bir yenisi daha eklendi. Adını Sen Koy’da Sevtap karakteri ile ortalık karışacak gibi. Peki Sevtap kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kısaca oyuncu hakkında aklınıza gelen tüm soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle…

Adını Sen Koy Sevtap Kimdir?

Oyuncu kadrosunu genişletmeye devam eden Adını Sen Koy Özlem Yazıcı‘yı da kadrosuna dahil etti. Sevtap karakterine hayat verecek olan Özlem Yazıcı sosyal medya hesabından Adını Sen Koy kadrosuna katıldığını duyurdu.

Gelen yeni oyuncuların kötü karakter olarak diziye dahil olmasından dolayı gelen yorumlarda seyircinin en büyük isteği kötü birine hayat vermemesi. İsteğimiz bu yönde ancak oyuncunun sosyal medyada paylaştığı “Sev-tap Mode” yazısı kötü birine hayat vereceği düşüncemizi pekiştirdi.

Adını Sen Koy’a dahil olan Sevtap karakterinin kimin neyi olacağı da merak konusu pek çok ihtimal bulunmakla beraber Müge’nin arkadaşı olması, Kerem’e yakınlaşacak Sabah’ın kıskanmasına neden olacak bir karakter olması da konuşulanlar arasında. Ancak ilerleyen bölümlerde net cevabı alabileceğiz.

Sevtap’ın gerçek adı ise Özlem Yazıcı. Oyuncu, 1989 tarihinde kültür başkentimiz olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1,60 boyunda ve 45 kilo olan oyuncu, daha önce pek çok reklam filminde boy göstermiştir.

2014 senesinde Ceset adlı dizide oyunculuğu ile adından söz ettiren oyuncu Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisinden mezun olmuştur. Bilgi Üniversitesinde stajyerlik yapmış olan oyuncu, diksiyon konusunda oldukça iyidir. Dublaj da yapmış olan Özlem Yazıcı iyi bir İngilizce eğitimi almıştır.

Spikerlik üzerine de eğitim alan oyuncu son olarak Vodafone Freezone tanıtım yüzlerinden biri olmuştur. TTNet reklamında da boy göstermiştir. Bu anlattıklarımızı bir de oyuncunun kendinden dinlemek adını kendini tanıttığı tanıtım filmi sizlerle…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın