Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Kılıç Kim? Kılıç’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Adını Sen Koy dizisi Kılıç bu sezonda dizinin kötü karakterlerinden birisi. Azize’nin baş belası olan Kılıç hakkında merak edilenler yazımızda.

Adını Sen Koy Kılıç kimdir, nasıl biri, Adını Sen Koy Kılıç’ın gerçek adı ne sorularının cevapları sizlerle.

Adını Sen Koy Kılıç Kimdir? Nasıl Biri? Adını Sen Koy Kılıç’ın Gerçek Adı Ne?

Karamel Yapımın yapımcılığını üstlendiği günlük dizi Adını Sen Koy dizisinde üçüncü sezon 17 Eylülde başladı. Yeni başrol oyuncularıyla yeni bir hikayeyle buluşan seyirci Azize’nin baş belası olan Kılıç karakterini merak etti. Adını Sen Koy Kılıç, Azize’yi çok beğenen ama Azize’nin asla sevmeyeceği bir yapıda.

Oğlu Ali için bile fare diye konuşan Kılıç çok kaba bir mizaca sahip. Azize’nin kapısına kadar gelme cesaretine sahip olan Kılıç, gel naz etme de evlen benimle tek başına olmaz diye sürekli Azize’yi rahatsız etmekte. Azize artık onun davranışlarından bıkmış usanmış durumda. Ev sahibi o yeni işine gittiğinde Azizenin oğlu Aliyi de evdeki eşyaları da dışarı atar.

Azizeye bunu haber veren yine Kılıçtır. Tabi ki niyeti de bu kötü durumdan kurtulması için Azizenin kendisiyle evlenmesi. Azize tabiki kabul etmeyecek ama Kılıç her davranışıyla Azize’nin tek sahibi ben olayım düşüncesinde saplantılı bir aşık. Adını Sen Koy Kılıç’ın gerçek adı ise Gökberk Demirci. Gökberk Demirci kim, kaç yaşında, nereli, daha önce hangi dizide oynadı sorularının cevapları ile devam edelim.

1989, İzmit doğumlu olan genç oyuncu Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterine hayat verecek. Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak oyuncu aslen Adanalı. Karma Ring sporları yapan oyuncunun geçmişine baktığımızda oyuncunun çok iyi bir sporcu olduğunu görmemek imkansız. Sporcu kimliğinin dışında oyunculuğa da ilgili olunca küçük yaşta okullarında düzenlenen tiyatro oyunlarında rol almış olan oyuncu Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosunda rol almıştır.

adını sen koy gökberk demirci resmiKılıç kullanma, ata binme gibi alanlarda da oldukça yetenekli olan oyuncu modellik de yapmıştır. Hatta Edoardo Delille (İtalyan Fotoğrafçı) için modellik yapan oyuncunun yer aldığı yapımlara bakacak olursak; Kanal D ekranlarının uzun yıllardır devam eden dizisi Arka Sokaklar, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Osmanlıda Derin Devlet, Demir Altı Gringo, Hayatımın Aşkı, Yıldızlar Da Kayar.

Son olarak Malazgirt 1071 adlı sinema filminde Alparslan rolüne hayat vermiştir. Berkay adında bir kardeşi olan ancak onu bir motor kazasında kaybeden oyuncu enerjik bir çocuk olduğunu dile getiriyor kendisiyle yapılan bir röportajda.

Bir arkadaşının arkadaşı vesilesi ile oyunculuk ile tanışmasını anlatırken her şeyin bir anda olduğunu dile getiriyor. Oyunculuk konusunda çocukken bile yetenekli olduğunu belirten oyuncu bir anda sette görev almasının ardından eğitim de almaya karar vermiş. Charlie adında bir kedisi var.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. Günay cnm beni çok yakından taniyorsun ama adımı şu an yazmak istemiyorum konuştuğumuzda sana soylicem))

  2. ANONIM
    geldim cok merak ediyorum sen kimsin taniyirum hemde seni cok merak etdin ne olur yaz.

  3. ANONIM
    ne olur ya ne olur gel artik seni cok merak ediyorum ne olur ya kalbim yerinden cikacak hadi soyle kimsin sen hadi.

  4. Günay adımı söylemek istemiyorum çünkü kimsenin benim olduğumu bilmesini istemiyorum ama şunu bil senin en iyi arkadaşın bunu ingilizce diyorduk senle aynı yastayiz ipucular bunlar okuyanlar anlar sv yazmak istemiyorum ))

  5. Analdim seni canim ya aslinda bilmisdin cunki bir tek sen ))sonda koyuyorsun tamam o zaman kimse bilir gel bundan eski sayfaya gidelim tamami.opdum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu