Adını Sen Koy Komiser Murat Kimdir? Gerçek Adı Nedir? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy hız kesmeden devam etmekte. Oyuncu kadrosuna her hafta bir yenisini ekleyen Adını Sen Koy  yeni karakteri Komiser Murat ile de merak uyandırdı. Adını Sen Koy Murat Komiser kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? İşte tüm bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Adını Sen Koy Murat Komiser Kim?

Adını Sen Koy’da Zehra ve Ömer’in kurtulmasına vesile olan Komiser Murat, daha sonra Zehra ve Ömer’e soru sormak için Ömer’in şirketine gelmek ister. Komiser Murat’ın gelecek olmasına şaşıran Zehra’ya Ömer belli ki kafasınd oturmayan şeyler var soru sormaya geliyor der. Evet, Murat Komiser soru sormaya gelecektir ama Ömer’dir aslında kafasına en fazla şüphesi ve soru işareti olan. Zehra ağzımdan bir şey kaçıramayacağını zira doğruları söylediğini dile getirse de Ömer bir türlü ikna olmak bilmiyordur. Zehra Komiser Murat’ın tüm sorularına cevap verirken Ömer de dikkatle onu dinlemektedir. Zehra’nın kendisinin öleceğini bile bile böyle bir adım atmasına şaşıran Komiser Murat yine gelebileceğini söyler ve gider. Zehra ise Ömer’in, bunca çabasına rağmen hala kendisine inanmamasına şaşırmış ve kırılmıştır.

Peki Komiser Murat’ın gerçek adı nedir? Komiser Murat’a hayat veren isim Yılmaz Ceylan‘dır. Oyuncu, daha önce Abluka adlı sinema filminde rol almıştır. Dizi olarak ise Karadayı, Çalıkuşu, Muhteşem Yüzyıl, Reaksiyon, Kaçak, No:309 adlı dizilerde oyunculuğu ile tam not almayı başarmıştır. Fareler Ve İnsanlar, Adaletin Bu Mu Dünya, Bir Yaz Gecesi Rüyası adlı tiyatrolarda rol alan oyuncu, Adını Sen Koy’da düzeni sağlayacak Komiser Murat’a hayat veriyor. Komiser Murat karakteri ile de Adını Sen Koy severlere derin bir nefes aldırmıştır. Çünkü son zamanlarda diziye dahil olan tüm karakterler kötü bir karakterde olunca seyirci olarak yorulmuştuk. Sonunda dizimize iyi bir karakter olarak gelen Yılmaz Ceylan’a hoş geldiniz der başarılarının devamını dileriz. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın