Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Mehmet Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Adını Sen Koy dizisine bu hafta Mehmet Karataş karakteri de dahil oldu. Peki Mehmet Karataş kimdir? Gerçek adı nedir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında siz değerli takipçilerimizle…

Adını Sen Koy Mehmet Karataş Kimdir? 

Star Tv ekranlarının hafta içi her gün ekranlara gelen ve epeyce bir seven kitlesine sahip olan dizisi Adını Sen Koy oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 293. bölümde diziye dahil olan Mehmet Karataş uluslararası alanda adını duyurmuş bir firmanın başındaki isimdir. Zehra ve Ayşe çanta tasarımı işine girdiğinde Mehmet Karataş ile görüşen kişi Zehra olmuştur.

Mehmet Bey, Zehra ile yaptığı ilk görüşmede Zehra’nın çanta tasarımlarını çok beğendiğini söyledi. Çanta tasarımlarındaki yeni ve eskiyi kombine etmesi Mehmet Beyin onu övmesine neden olur. Zehra ise aslında bu işin eğitimini almadığını ancak içinden geldiği gibi çizdiğini söyler. Mehmet Bey ise yeteneğin de tam olarak böyle bir şey olduğunu söyleyerek övgüsüne devam eder.

ask gökhan çelik resmi 1

Ömer ise bu görüşmeyi uzaktan izleyip Zehra’yı deli gibi kıskanır zira Mehmet Bey, Zehra’yı çok beğenmiş ve bunu da sözleriyle belli etmiştir. Bu nedenle Ömer her adımda Zehra’yı takibe başlar. Mehmet Bey ile başbaşa görüşmemeleri için türlü oyunlar oynar. Mehmet Bey bu işi daha ileri götürür mü bilinmez ama son olarak Zehra’ya yurt dışındaki fuarlara gitmeyi teklif eder. Zehra ise eşini, Ömerini. almadan fuara gitmeye hiç de niyetli değildir. Bakalım Mehmet Beyin gerçek amacı nedir izleyip hep beraber göreceğiz…

Adını Sen Koy Mehmet’in Gerçek Adı

Mehmet Karataş’ın gerçek adı Gökhan Çelik. KKTC-Türkiye 2017 Yılın En İyi Çıkış Yapan Yardımcı Oyuncusu ödülüne layık görülen oyuncu daha önce Yeter, Paramparça, İstanbullu Gelin, Çilek Kokusu, Poyraz Karayel, Kırgın Çiçekler, Aliya, Kurtlar Vadisi, Aliya, Çember, Ayrılsak Da Beraberiz, Dolunay, Ulan İstanbul adlı dizilerde rol almıştır. “Ekranların yeni Erkan Petekkayası” diyenler oluyor oyuncuya. Son olarak Hayat Sırları adlı dizide bir emlakçıya hayat vermiştir. 

Peki siz Mehmet karakteri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınız bekliyoruz…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu