Adını Sen Koy Müge Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy’a yeni bir karakter daha geliyor : Müge. Adını Sen Koy Müge kimdir? Adını Sen Koy Müge’nin gerçek adı ne? Bütün bu sorularınızın cevabı haberimizin devamında…

Adını Sen Koy Müge Kim?

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy hız kesmeden yoluna devam ediyor. Reytinglerde eski sıraları yakalayamasa da Adını Sen Koy yine sevenlerinin desteği ile devam etmekte. Adını Sen Koy’da yeni oyuncular ile dizide epeyce bir değişiklik yaşandı. Çetin ve Canan karakteri ile Zehra’nın başı iyice belaya girdi. Zira Ömer ile tam da düğün olmuş ikilimiz mutlu olacak derken Çetin’in para için yaptıklarından dolayı yanlış anlaşılmalar yaşanmış, Ömer Zehra’yı dinlemeden onu kötü davranmaya başlamıştır.

Müge karakteri ise Adını Sen Koy’da nasıl biridir, dizide kimin neyi olacak henüz netlik kazanmasa da Asya’nın öğretmeni olma ihtimalinden bahsediliyor. Ancak oyuncunun sosyal medya hesabında Ömer’in çalışma odasında çekilmiş bir fotoğraf da olunca insanın aklına kötü şeyler geliyor : Acaba Müge, Ömer ve Zehra’nın arasının açılmasına mı neden olacak? Oldukça dikkat çekici bir güzelliğe sahip olan oyuncu umarız korktuğumuz gibi bir karakterde değildir. Beraber izleyip göreceğiz.

Peki Müge’nin gerçek adı nedir? Adını Sen Koy Müge’nin gerçek adı Cansu Pelin Özgün.  1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu 1, 72 boyunda 58 kilodur. 26 yaşında olan Cansu Pelin Özgün, hayatının büyük kısmını geçirdiği Amsterdam Fim Akademisinde Oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Uğur Erdönmez ile sevgili olan Cansu Pelin Özgün, ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk konusunda eğitim almıştır. Daha önce Hizmetçiler adlı tiyatro oyununda yer alan güzel oyuncu, Badboys adlı kısa filmde ve Robobank reklam filminde rol almıştır. Son olarak ise Star Tv’nin sevilen dizisi Fazilet Hanım Ve Kızları‘nda Hande karakterine hayat vermiştir. 

Cansu Pelin Özgün Resimleri

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Adını Sen Koy Müge Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Ayrıntılar (1 Yorum)

  1. Dizi eski reyting siralamasini yakaliyamiyor niye acaba habire diziye yeni oyuncu dahil oluyor bu yuzden olmasin biz seyirciler eski oyuncularimizi daha fazla gormek istiyoruz yen gelenler yuzunden eskileri unutur hale geldi niye devamli kotu karakter geliyor getirsinler bir leylayi zehraya arkadas getirsinler bir demir omere arkadas bizler entrika cevirenleri degil iyi niyetli karakterler istiyoruz gercek hayatta yetesiye kotuluk var sanal alemde bare iylik olsun