Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Oğuz Kim? Oğuz’un Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Adını Sen Koy Oğuz Kervancıoğlu bu sezonda baş karakter olarak dizide adından söz ettirecek. Peki Adını Sen Koy Oğuz Kervancıoğlu kim, Adını Sen Koy Oğuz’un gerçek adı ne, kaç yaşında, daha önce hangi dizide rol aldı? Bu soruların cevapları yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Adını Sen Koy Oğuz Kervancıoğlu Kim? Nasıl Biri? Oğuz’un Gerçek Adı Ne?

Adını Sen Koy üçüncü sezonda öncelikle başrolde değişiklik yaparak merhaba dedi. Erkan Meriç ve Hazal Subaşı’nın diziye veda etmesinin ardından yeni başrol oyuncuları da basınla paylaşıldı. Adını Sen Koy bu sezonda Oğuz Kervancıoğlu’nun adını sıkça duyacağız.

Ömer ve Zehra’nın naif aşklarını bu sezonda Oğuz ve Azize’nin aşkı alır mı bunu elbette ki zaman belirleyecek. Oğuz da Ömer gibi ciddi bir duruşa sahip. Oğuz Ömer ve Zehra’nın vefatı sonrasında konakta en büyük desteği gösteren kişidir. Şirkette de tüm işlerin başına Oğuz geçer. Azize ile tekrar karşılaşan Oğuz bakalım nasıl bir tepki verecek? İzleyip hep birlikte göreceğiz.

Adını Sen koy Oğuz‘u yakından tanıyacak olursak; Oğuz’un gerçek adı Cenk Torun. Son olarak Yeter adlı dizide rol alan Çılgın Bedişte Oktay rolüyle hafızalara kazınan Cenk Torun’un annesi sanatçı olan Nurdan Torundur. Nurdan ve Enver Torun çiftinin oğlu olan oyuncu 1974, Ankara doğumludur. Yıldız Tilbe’nin Delikanlım adlı klibinde rol alan oyuncu Nevin Ursavaş ile evlidir. Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümü mezunudur.

Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu Yonca Evimik’in başrolde oynadığı Çılgın Bediş adlı dizide Bediş’in aşık olduğu Oktay karakteri ile büyük seven kitlesi elde etti.adını sen koy cenk torun resmi2001 yılında Benim İçin Ağlama adlı dizide rol alan oyuncu askerliği nedeniyle bir süre oyunculuğa ara verdi. Askerlik için gittiği Kıbrıs’tan dönmeyen oyuncu bir süre burada otelcilik üzerine çalışmalar yürüttü. Şan adında bir oğlu olan oyuncu Gemilerde Talim Var adlı dizi ile kariyerine devam etti.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklarda rol alan oyuncu son olarak Yeter adlı dizide rol aldı. yer aldığı diğer yapımlar; Hazan, Şeytanın Çocukları, Napcaz Şimdi?, Fadik İntikam Peşinde, Ölümsüz Kahramanlar, Hırçın Kız, Masum Değiliz, Köpek, Hepimiz Kardeşiz, Barbunya Nuri, Palavra Aşklar, Aynalı Tahir, Melekler Adası.

Adını Sen Koy Oğuz Video

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu