Adını Sen Koy Ömer’in Babaannesinin Gerçek Adı Nedir? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Karamel Film yapımı olan Adını Sen Koy binlerce seyircinin gönlüne taht kurmuş durumda. Hafta içi her gün saat 17:15’te Star Tv ekranlarına misafir olan Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna yeni sezonda yeni isimler eklendi. Bunlardan biri de Ömer’in köydeki babaannesi. Ömer’in babaannesine hayat veren oyuncu kimdir, hangi dizilerde rol aldı, nereli gibi oyuncu hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları haberimizin devamında…

Adını Sen Koy Aysun Güven Kimdir?

Star Tv’nin gündüz kuşağında reytinglerin en başında yer alan Adını Sen Koy’da Ömer’in babaannesine hayat veren isim Aysun Güven. 1954 senesinde Eskişehir’de dünyaya gözlerini açan oyuncu aslında bizlere oldukça tanıdık zira Kanal 7’nin hafta içi her gün saat 20:00’da yayınlanan Elif dizisinde kötü bir karakter olan Aliye. Usta oyuncu Türk sinemasının saygıdeğer isimlerinden biri. Yeşilçamda pekçok filmde rol almış olan usta oyuncu sayısız sinema filminde de rol almıştır. Adını en çok duyduğumuz dizi ise Kanal 7’nin Elif dizisindeki Aliye karakteridir.

Adını Sen Koy Ömer’in Babaannesi Kimdir?

Adını Sen Koy’da Zehra ve Ömer’in aşkı adeta baltalanmıştır. Zira Salim kızının uzun süredir sakladığı gerçekleri duymuştur. Adeta yıkılan baba kızını Ömer’den kurtarmak ve uzak tutmak için büyük bir çaba sarf etmektedir. Tıpkı liseli aşıklar gibi gizli gizli Ömer ile buluşan Zehra iki sevdiği arasında gelgitler yaşamaktadır. Babası Ömer’e para verdiğinde Ömer’in sözleri ve ikilinin sevgisi aradaki buzları eritir ve mutlu son yakındır derken Ömer’in babaanesinin gelişi evde farklı bir havaya neden olacak.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın