Adını Sen Koy Ömer’in Babaannesinin Gerçek Adı Nedir? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Karamel Film yapımı olan Adını Sen Koy binlerce seyircinin gönlüne taht kurmuş durumda. Hafta içi her gün saat 17:15’te Star Tv ekranlarına misafir olan Adını Sen Koy oyuncu kadrosuna yeni sezonda yeni isimler eklendi. Bunlardan biri de Ömer’in babaannesi. Ömer’in babaannesine hayat veren oyuncu kimdir, hangi dizilerde rol aldı, nereli gibi oyuncu hakkında merak ettiğiniz soruların cevapları haberimizin devamında…

 

Adını Sen Koy Bahşende Kimdir?

Star Tv’nin gündüz kuşağında reytinglerin en başında yer alan Adını Sen Koy’da Ömer’in babaannesine de dizimize dahil oldu. Gelir gelmez Zehra ile anlaşamayacağını belli eden Bahşende Hanım, Zehra’yı ilk kez gördüğünü söyleyerek Zehra’yı tanımadığını ve bu aileye nasıl hanım olabileceğini sorgular.

Zehra’yı ezdirmek istemeyen Ömer evin hanımının Zehra olduğunu söyleyince babaannesinin evin hanımı olma hayali suya düşer. Bu nedenle de Zehra’yı ezmek için elinden geleni yapacaktır. Peki Ömer’in babaannesinin gerçek adı ne? Bahşende‘ye hayat veren isim Nalan Örgüt.

1961 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan oyuncu, boğa burcudur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan oyuncu, daha önce Beşinci Boyut, Türkan, Bir Hikayem Var, Zehirli Sarmaşık, İlişki Durumu Karışık, Dabbe Bir Cin Vakası, Suda Balık, Korkuyorum Anne adlı yapımlarda yer almıştır. Yılanların Öcü adlı dizide Hikmet Hanım’a hayat veren oyuncu Benim İçin Üzülme dizisinde Fatma’ya hayat vermiştir.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın