Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Piton Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Detaylar

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Adını Sen Koy’a yeni bir kötü karakter daha geliyor: Piton. Peki Piton kimdir? Gerçek adı nedir?Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Kısacası oyuncu ile ilgili aklınıza gelen soruların cevapları haberimizin devamında sizlerle…ulvi yiğit resmi 3

Adını Sen Koy Piton Kim?

Adını Sen Koy‘un oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu. Oyuncu, sosyal medya hesabından da 233. bölümde yani haftaya çarşamba günü seyirci karşısına çıkacak. Konuk oyuncu olarak yer alacağını duyduğumuz oyuncu, Adını Sen Koy‘da Piton karakterine hayat verecek. Adını Sen Koy’da yeni karakterleri özellikle mi seçiyorlar bilmiyorum ama yeni karakterimiz yani Piton da adından anlaşılacağı gibi kötü biri olarak diziye dahil olacak. Canan geldi kötülüklere doyduk derken bir de sevgilisi paragöz Çetin geldi Zehra ile Ömer’in en mutlu geçmesini beklediğimiz günleri zehir ettiler. O da yetmedi senaristimiz Nazmiye Yılmaz bir de Müge’yi işin içine dahil etti.

ulvi yiğit resmi 4

Müge de Nihat’ın eski sevgilisi olarak girse de Çetin ile işbirliği yapıp Ömer’in kaçırılmasını sağlayacak. İşte tam da bu sırada Piton karşımıza çıkıyor. Zaten oyuncunun paylaştığı resimde de Ömer’in kaçırıldığı yerle aynı yer olduğunu anlamamız hiç de zor değil. Oyuncunun paylaştığı resimde bir diğer önemli unsur da masanın üzerindeki silah. Bu silah da Ömer’i orada tutmak için verdikleri savaşın göstergesi. Peki Piton’a hayat veren isim kim? Adını Sen Koy’da Piton karakterini canlandıran oyuncu Ulvi Yiğit. 1984 senesinde Şanlıurfa’da  dünyaya gözlerini açan oyuncu, daha önce de pek çok dizide kötü rolde oynamıştır. Geçmişte izlediğimiz Erol Taş misali oynadığı bütün diziler ondan kötü karakteri canlandırmasını istemiştir. En son olarak Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bahtiyar Ölmez dizisinde Cemil’e hayat veren oyuncu, İçerde adlı sevilen dizide de Talip karakterini canlandırmıştır. Arka Sokaklar dizisinde de Samir karakteri ile oyunculuğu ile adından söz ettiren Ulvi Yiğit, koyu Beşiktaşlıdır. 1,82 boyunda ve 79 kilo olan başarılı oyuncu, 2012 senesinde oyunculuk ajansına kaydını yaptırmış ve o günden beri de pek çok yapımda adını duyurmayı başarmıştır. 

Ulvi Yiğit Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu