Adını Sen Koy Sabah Kimdir? İşte Detaylar

Star Tv’nin hafta içi her gün saat 17:15’te ekranları süsleyen Adını Sen Koy yeni sezonda yeni kanalından TRT başladığı başarılarına Star Tv’de devam ettirmekte. Adını Sen Koy’a 2017-2018 sezonunda katılan bir isim de Sabah karakteri oldu. Seyirci tarafından merak edilen Sabah’ın gerçek adı nedir, boyu kilosu nedir, hangi dizilerde rol aldı gibi pek çok sorunun cevabı haberimizin devamında sizlerle…

Hande Cömertler Kimdir?

Adını Sen Koy’da Sabah karakteri diziye yeni dahil olmasına rağmen seyirciden tam not alan biri. Bu karaktere hayat veren isim ise Hande Cömertler. 27 Haziran doğum günü olan Hande Cömertler 21 yaşında. Boyu 1,67 olan güzelliğiyle dikkatleri üzerine çeken oyuncunun kilosu da 56. Adını Sen Koy dizisi ile dizi sektörüne adım atan güzel oyuncuyu ilerleyen zamanlarda diğer yapımlarda da adını duyacağımız bir isim. Daha önce herhangi bir dizide yer almayan oyuncu, Ruffles, Selfie, Çamlıca Gazoz reklam filmlerinde yer almıştır.Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde öğrenci olan Tekirdağlı Hande Cömertler, Adını Sen Koy ile adından söz ettirecek bir isim. 

Adını Sen Koy Sabah Kimdir?

Mahallede emlakçı işine girmiş olan Sabah, oldukça güzeldir. Erkeksi giyiniş tarzına sahip olan Sabah Kerem’in oturduğu villa dolayısıyla Kerem ile sürekli zıtlaşan bir karakter. Kerem’in bir anda üç kızla görüşmesini sağlayan Kerem’i sürekli kızdıran Sabah, ilerleyen zamanlarda Kerem’in gönlünü fena halde kaptıracağı isim. Adını Sen Koy’un yeni sezonda yeni aşkı haline gelecek olan bu aşk başta iki zıt karakter olan Sabah ve Kerem’in zamanla birbirlerine deli gibi aşık iki insan olarak sonlanacak olan bir aşk. 

Hande Cömertler Fotoğrafları

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın