Adını Sen Koy

Adını Sen Koy Zehra’nın Halası Kimdir? Gerçek Adı Ne? İşte Oyuncu Hakkında Detaylar

Adını Sen Koy sevenlerini yeni sezonda pek çok yeni yüz karşıladı. Yeni sezonda Star Tv ekranlarında izlediğimiz Adını Sen Koy’da yeni gelen yüzlerden birisi de Zehra’nın halası ve Canan’ın annesi. Peki Zehra’nın halası kimdir, gerçek adı nedir, nerelidir, daha önce hangi dizilerde rol almıştır haberimizin devamında…

adını sen koy hala resmi 1

Adını Sen Koy Zehra’nın Halası Kim?

Zehra’nın sözlenme aşamasında seyirciyi güler yüzü ile karşılayan isimlerdendir Zehra’nın halası. Kızının sürekli evde oturmasını eleştiren ve Zehra’yı beğenen ve Canan’a göz kulak olması için tek güvendiği dalı Zehra olan hala Adını Sen Koy’da sevilen isimlerden olmayı başardı. Peki Zehra’nın halasına hayat veren oyuncu kimdir? İşte detaylar… Zehra’nın halasını canlandıran isim Nesrin Yıldırım.

adını sen koy nesrin yıldırım resmi 1

1 Ocak 1960 tarihinde Mardin’in Nusaybin ilçesinde dünyaya gözlerini açan Nesrin Yıldırım, Tümay Özokur Film Reklam Ajansı’na kayıtlıdır. 2002 senesinde yayınlanan ve dönemin sevilen dizilerinden ola Zerda dizisiyle ekran karşısına geçen oyuncu daha önce Melek, Türkü Filmi, Deli Deli Olma, Konstantin’in Şifreleri adlı yapımlarda yer almıştır.

adını sen koy nesrin yıldırım resmi 7

Adını en çok duyduğumuz dizi ise İki Dünya Arasında adlı televizyon dizisi olmuştur. Dört sezon rol aldığı İki Dünya Arasında adlı dizide Şükran karakteri ile adeta bütünleşen Nesrin Yıldırım, son olarak 2013 senesinde bir sinema filmi olan Şimdiki Zaman adlı filmde kendi adında yani Nesrin adında bir karaktere hayat vermiştir. 

Nesrin Yıldırım Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu