Oyuncu

Adnan Mehmet Ali Aslan Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Adnan Mehmet Ali Aslan kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizi ve filmlerde rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle.

Kanal 7 dizilerinden Emanet dizisinde rol alacak olan Adnan Mehmet Ali Aslan’ın merak edilen hayatı sizlerle!

Adnan Mehmet Ali Aslan Hayatı Yaşı Dizileri

1 Ocak 1994 tarihinde Karaman’da dünyaya gelen Adnan Mehmet Ali Aslan, “Arkadaşlar İyidir” ve “Kardeşim Benim” adlı sinema filmlerinde rol almıştır. adnan mehmet ali aslan resmi (1)

Epizot Görsel Sanatlar Topluluğu’nda tiyatroya devam eden Adnan Mehmet Ali Aslan, “Minik” lakabıyla tanınıyor. Yer aldığı tiyatro oyunlarındaki oyunculuğu ile seyirciden tam not alan Adnan Mehmet Ali Aslan, aslen Mersin’in Mut ilçesindendir.adnan mehmet ali aslan kim resmi

Mut’ta ilkokul ve ortaokul eğitimini tamamlayan oyuncu, o dönemde bile tiyatro oyunlarında yer almış. Üniversite için geldiği İstanbul’da İstanbul Temaşa Tiyatrosu ile tanışan Adnan Mehmet Ali Aslan, Epizot Görsel Sanatlar Topluluğu’na dahil olmuştur. adnan mehmet ali aslan kimdir resmi

Sadece oyunculuk anlamında değil sahnenin arka planında da çalışma imkanı bulmuş olan Adnan Mehmet Ali Aslan, “Arkadaşlar İyidir” ile oyunculuğa merhaba demiştir.

“Arabesk Müzikali” ile dikkat çeken Adnan Mehmet Ali Aslan, yemek yemeyi çok sevdiğini ve canlandırdığı karakterlerin de genelde bu tarz olduğunu dile getiriyor. Genelde Ata Demirer’e benzetilen oyuncu, genelde komedi tarzı filmlerde rol aldığını ama dram türünde bir dizide de rol almak istediğini belirtmiş. “Emanet” dizisi de tam bu dram tarzına örnek.

Adnan Mehmet Ali Aslan Yaşı

26 yaşındadır.

Adnan Mehmet Ali Aslan Dizileri ve Filmleri

  • Emanet
  • Kardeşim Benim
  • Arkadaşlar İyidir

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu