Oyuncu Kadrosu

Afili Aşk Berk Kim? (Ayşe’nin Nişanlısı) Berk’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Afili Aşk Berk karakterine hayat veren oyuncu oldukça dikkat çekti. Sezon finali yapan dizilerin ardından yaz aylarına damga vuracak olan diziler

Yaz dizisi olarak Kanal D ekranlarında yer alacak olan Afili Aşk dizisi entrikalı aşk hikayesi ile yaz aylarında seyirciyi ekranlara kilitleyecek. Baş rollerinde Çağlar Ertuğrul ve Burcu Özberk’in rol alacağı Afili Aşk dizisinin en önemli bir diğer karakteri de Ayşe’nin nişanlısı Berk karakteri. Peki Afili Aşk Berk nasıl biri, oyuncunun gerçek adı, yaşı, daha önce rol aldığı diziler yazımızda.

==> [pembebuton]Afili Aşk Ceyda[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Sezon finali yapan dizilerin ardından yaz aylarına damga vuracak olan diziler de bir bir ortaya çıkıyor. Diziler hakkında detaylar da gün geçtikçe netleşiyor. Afili Aşk dizisi de bu dizilerden bir tanesi. Kanal D ekranlarında başlayacak olan Arc Film’in yeni dizisi Afili Aşk konusu ile tam yaz dizisi dedirtiyor. Aşkın, entrikanın ve eğlenceli anların seyirciye sunulduğu dizide Ayşe ve Kerem’in bir iftira sonrasında yeşeren aşkları konu edilecek. afili aşk berk kim yılmaz kunt resmiAyşe ve Kerem’in hikayesinin asıl başlama noktası ise Berk olacak. Ayşe’nin nişanlısı olan Berk, yakışıklı olduğu kadar da çapkındır. Nişanlısı Ayşe’nin güzelliğini, iyi niyetini bir türlü göremeyen Berk’in gözü belli ki dışarıdadır. Zira evlenme planları kurduğu güzeller güzeli Ayşe’yi bırakıp başkalarının peşine düşer. Ayşe ise aldatıldığını öğrendiğinde şok olur. Kerem’e atılan iftira sonrasında Ayşe ve Kerem’in yolları kesişir. Bu iftira sonrasında bakalım olaylar nasıl ilerleyecek. Afilli aşk çok yakında Kanal D ekranlarında sakın kaçırmayın.

Afili Aşk Berk’in Gerçek Adı Yaşı Bilgileri

Berk’in gerçek adı Yılmaz Kunt. Burcu Özberk ile arkadaş olan Yılmaz Kunt, dizide bir süre partner olarak yer alacak. yılmaz kunt resmiBerk karakteriyle dikkat çekecek olan Kunt hakkında detaylara geçecek olursak; oyuncu, Ankara doğumlu. 2016 yılında “Gülümse Yeter” dizisi ile ilk kez kamera karşısına çıkan oyuncu bu dizide Sarp karakterine hayat vermiştir. Oyuncu daha sonra Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Bahtiyar Ölmez” dizisi ile fenomen olmuştur. Ömer karakteri ile dikkat çekmiş olan oyuncu 2015 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Yasak Elma dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sevda Erginci’nin sevgilisi olan Kunt, 1994 doğumlu ve 189 cm boyunda.

Yılmaz Kunt Afili Aşk Berk Rolünde!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu