Ağlama Anne

Ağlama Anne Adnan Kimdir? Adnan’ın Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynamıştı?


Ekranlarının yeni dizilerinden olan Ağlama Anne dizisi başlamadan merak konusu oldu. İşte sizler için hazırladığımız Ağlama Anne dizisi Adnan kim, Ağlama Anne dizisi Adnan’ın gerçek adı ne başlıklarımız.

Ağlama Anne Dizisi Adnan’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Adnan’ın gerçek adı Cansel Elçin. Eylül 1973, İzmir/Tire doğumlu olan başarılı oyuncunun babası terzidir. Henüz oyuncu 8 yaşında iken ailesi Paris’e yerleşme kararı almıştır. Eğitim hayatını burada devam ettiren oyuncu Lycée Racine adlı lisede Dil ve Edebiyat Bölümünden mezun olmuştur.

Üniversiteye de başlayan oyuncu altı ay eğitim aldıktan sonra eğitimini yarıda bırakıp ticarete atılmıştır. Bir süre tekstil ürünlerini Türkiye’ye gönderme işiyle uğraşan Elçin, bu işten sıkıldığında tiyatro eğitimi almaya karar vermiştir. Fransa’da Ecole Florent’da oyunculuk üzerine eğitim almış ve burada dünyaca ünlü John Strasberg ve Jack Garfein’den ders alam imkanı elde etmiştir. 

yıllar sonra cansel elçin resmi

Bir taraftan eğitimine devam eden oyuncu diğer taraftan da eğitim masraflarını çıkarmak için krepçi, garson, şoför, barmen gibi işlerde çalışmıştır. Senaryo yazma konusunda da kendini yetiştiren oyuncu Papillon adlı hem yazıp hem yönettiği kısa filmi seyircinin beğenisine sunmuştur. Bu süreç içerisinde oyuncu hep yurt dışında yaşamıştır.

Tomris Giritlioğlu ile tanışma fırsatı bulan oyuncu Türkiyeye dönme kararı almıştır. 2005 senesinde Kırık Kanatlar adlı dizide rol alan oyuncu televizyon tarihinin belki de en çok izlenen dizilerinden olan Hatırla Sevgili dizisiyle fenomen olmuştur. Bu dizide canlandırdığı Ahmet karakteri ile hafızalara yer eden oyuncu bu dizideki oyunculuğu ile ödüle layık görülmüştür. 

Küçük Kıyamet adlı sinema filmiyle beğeni alan oyuncu ayrıca Sertap Erener’in Bir Damla Gözlerimde adlı şarkısının klibinde rol almıştır. 75 kg ağırlığında, 1,83 boyunda olan oyuncu 2012 yılında Pınar Apaydın ile evlenmiştir. Çift yakın zamanda boşanmıştır. Elçin şu anda kendinden 16 yaş küçük oyuncu Zeynep Tuğçe Bayat ile sevgilidir.

Ağlama Anne Dizisi Adnan Kim? Nasıl Birisi?

Süreç Filmin yapımcılığını üstlendiği Ağlama Anne dizisi Alev’in hikayesini konu almakta. Yaşanmış bir hikayeden esinlenerek yazılmış olan Ağlama Anne dizisinde Alev yıllar önce gençlik yıllarında Adnan’a aşık olur. Aynı şekilde Adnan da onu sevmektedir ancak bu aşkın sonu olmaması Alev’in başına büyük belalar açar. Adnan Alev’i ortada bırakıp gider. Olan Alev’e olur. Hem Adnan terk etmiştir hem de olanlardan dolayı ailesi Alev’e sırtını dönmüştür. Çok zor günler yaşayan Alev bu süreç içerisinde dimdik ayakta durup hem ailesinden hem de Adnan’dan intikam almak için geri döner. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu