Ağlama Anne

Ağlama Anne Alya Kim? (Adnan’ın Kızı) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Ağlama Anne 7 Ekim Pazar günü ekranlara gelmeye başlayan Ağlama Anne dizisi çocuk oyuncu merak konusu oldu. Küçük olmasına rağmen oyunculuğu ile büyüleyen Ağlama Anne Alya hakkında bilgileri paylaşacağımız bu yazımızda Ağlama Anne dizisi Alya’nın gerçek adı ve bilgileri sizlerle.

Ağlama Anne Alya Kimdir? Ağlama Anne Alya’nın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Atv ekranlarında her pazar ekranlara gelecek olan Ağlama Anne dizisi Alya karakteri Cansel Elçin’in canlandırdığı Adnan’ın kızıdır. Adnan ve Özlem’in kızı olan Alya’nın ilk bölümdeki oyunculuğu seyirciden tam not almayı başardı. Alya saçlarına çok düşkün bir kızdır. Uzun saçlarından bir tel dökülse canı sıkılan küçük Alya saçlarının dökülmesine ağlar.

Alyanın bakıcısı ise saçlarını tararken ağlamaya başlayan Alya’yı susturma konusunda başarılı olamaz. Alya’nın annesi Özlem ise eşi işe gidecek olmasına rağmen halen yatakta yatmaktadır. Bir önceki gece yine içip sızmış olan Özlem kızının ağlamasına dayanamaz.

Sinir krizi geçiren Özlem ağlayan kızının saçlarını eline aldığı makasla keser. Bir taraftan da bağırmaya devam eden Özlem evi ayağa kaldırır. Adan geldiğinde kızına sarılıp ne yapıyorsun diye kızar.

Özlem de sinirle odaya gidip kapıyı kilitler. Adnan kızıyla ilgilendikten sonra Özlem’in yanına gider. Özlem ben ister miyim böyle davranmak diye kendini savunur. yıllar sonra nisa sofia aksongur resmiBu davranışların ardından Alya psikolojik olarak annesinden sürekli korkmakta, çocukta güven eksiliği oluşmakta. Bir anne neden böyle davranır bilinmez ama sizce Özlem’in davranışlarının sebebi nedir? Yorumlarınızı bekliyoruz. 

Ağlama Anne Alya’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? 

Atv ekranlarının yeni dizisi Ağlama Anne dizisinde Alya’e hayat veren oyuncu Nisa Sofia Aksongur. Son olarak Star Tv’nin günlük dizisi Adını Sen Koy’da Asya karakterine hayat veren oyuncu 2011 doğumludur. 7 yaşında olan yetenekli oyuncu pek çok reklam filminde rol almıştır. (Elele, Pera Pie Katalog Çekim, Defacto, Fiat, Samsung, Alize, Vicco)

Koç burcu olan oyuncu, sinema filmlerinde de rol almıştır. Lojman adlı sinema filminde oynamış olan Nisa Sofia Aksongur, Nuh Tepesi adlı sinema filminde de rol almıştır. Daha önce rol aldığı dizilere bakacak olursak; Bağdat Fatihi IV. Murat, Muhteşem Yüzyıl Kösem.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu