Ağlama Anne

Ağlama Anne Çetin Kim? (Adnan’ın Babası) Neden Zeynep’i Öldürmek İstiyor? Gerçek Adı Ne?

Atv ekranlarının sevilen dizisi Ağlama Anne birbirinden güzel bölümlerle ekranlara gelmeye devam ediyor. Sevilen dizide kötü karakterlerden bir tanesi olan Çetin hakkında bilgileri bulabileceğiniz bu yazımızda Ağlama Anne Çetin kimdir, Ağlama Anne Çetin’in gerçek adı ve bilgileri sizlerle.

Ağlama Anne Çetin Kimdir? Ağlama Anne Çetin’in Gerçek Adı Ne?

Birce Akalay, Özlem Yılmaz, Cansel Elçin’in başrollerini paylaştığı Ağlama Anne dizisinde bir annenin dramına tanık oluyoruz. Kızını hapiste olduğu için göremeyen ve evlat hasreti içinde olan bir anne, Alev, diğer bir tarafta Alev’in kızına anne gibi bakan ve her şeye rağmen ona annelik yapan Damla.

Bütün bunlardan habersiz olan Adnan ise yıllar sonra bir kızı olduğunu öğrenir. Alev kızını elinden alacağından korktuğu Adnan’ın Zeynep’in etrafında olmasından rahatsız. Damla ise kızı Zeynep elinden kayıp gidecek diye üzülmekte. Adnanla konuşmalarını izleyen Alev kız kardeşi Damla’ya aşık mı oldun sen diye kızar.

Hatta daha ileri giderek Adnan’ı aşık edeceksin böylece Zeynep’in yanında sonuna kadar kalacaksın diye suçlar. Damla şok olur çünkü öyle bir niyeti yoktur. tek derdi Zeynep’in mutlu olmasıdır. Adnan’ın kızını bulmasını istemeyen Çetin ise Zeynep’i  bulsa öldürmeye niyetlidir. Zira Adnan zengin bir ailenin kızı olan Özlemle evlidir.

Özlemin babası da sözü geçen biri olduğundan Çetin’in en korktuğu şey Adnan eğer Özlemle boşanırsa Özlem’in babası başlarına iş açacaktır. Bundan dolayı Adnan’ın eski defterleri açmasından korkmaktadır.ağlama anne çetin kim turgay kantürk resmiAğlama Anne Adnan’ın babası olan Çetin’in gerçek adı Turgay Kantürk. 1961 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur.

“Hisseli Harikalar Kumpanyası” adlı dizi ile oyunculuğa adım attı. “Saçsaça Başbaşa” dizisinin ardından “Kuzey Güney” adlı dizide iki sezon Ferhat karakterine hayat vermiştir. “Tatar Ramazan” dizisinde Ekrem’e hayat veren oyuncu “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Avni rolünü canlandırmıştır. “Hatırla Gönül”, “Serçe Sarayı”, “Kalbim yangın Yeri”, “Benim Dünyam” adlı yapımlarda rol alan Kantürk son olarak yine Birce Akalay’ın başrolünde yer aldığı Kanal D’de yayınlanmış olan “Siyah Beyaz Aşk” adlı dizide Şahin’i canlandırmıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu