Ağlama Anne

Ağlama Anne Mert Kimdir? Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Atv ekranlarının çok yakında ekranlara gelecek olan dizisi Ağlama Anne dizisi karakterlerinden biri de Mert. Peki Ağlama Anne dizisi Mert Kimdir, Ağlama Anne Mert’in Gerçek Adı Ne, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde rol aldı gibi aklınıza gelecek tüm soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Ağlama Anne Dizisi Mert Kim? Nasıl Biri?

Başrollerinde Cansel Elçin, Birce Akalay ve Özlem Yılmaz’ın bulunduğu Ağlama Anne dizisi yakın zamana kadar basında Yıllar Sonra adıyla duyurulmuştu. Dizide Alev’in pişman olsa da geriye alamayacağı bir kaderi ana tema.

Alev muhafazakar bir ailenin kızıdır ve ailesi onun adını bir erkekle Adnanla duyunca kızlarına kapıyı göstermiştir. Ailesinin kapı dışarı ettiği Alev’in tek sığınağı Damla olur.

Alev’in bu süreçte bir de dünyalar güzeli bir kızı dünyaya gelir: Zeynep. Zeynep hem güleryüzü hem de güzelliği ile herkesin dönüp bir kez daha bakmak isteyeceği bir kızdır. Damla’nın yanında büyüyen Zeynep ile Mert arasında bir yakınlaşma söz konusu olur. Ağlama Anne dizisi Zeynep ve Mert çifti dizinin en sevilen çiftlerinden olmaya aday. Adnan’ın eşi olan Özlem’in kardeşi Mert, bu hikayede entrikanın tam ortasında olacak.

Ağlama Anne Mert’in Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? Nereli?

Alev’in kızı olan Zeynep’e aşık olan Mert’e hayat veren oyuncu Ekin Mert Daymaz. Ekin Mert Daymaz kim sorusunun cevabına geçelim. Başarılı oyuncu 1990 yılında dünyaya gelmiş.yıllar sonra ekin mert daymaz resmiHollanda doğumlu olan oyuncu çocukluk yıllarını İstanbul’da geçirmiş. Spora ilgili olan oyuncu liseden sonra basketbol konusunda kendini yetiştirme kararı almış ve Haliç Üniversitesi Antrenörlük ve Fitness Bölümünden mezun olmuştur. 2013 Best Model of The World’de3. olan oyuncu bu yarışmanın akabinde oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

2014 senesinde ekranların sevilen dizilerinden Not Defteri dizisinde Egemen’e hayat vermiştir. Ağlama Anne dizisinde ise partneri olan Zeyenp karakterine hayat veren oyuncu son olarak Kalbimin Sultanı adlı dizide rol alan Aslıhan Malbora olacak.

Ekin Mert Daymaz Yaşı-Boyu-Kilosu-Burcu-Sevgilisi

Bir dönem adı Hande Erçel ile anılan Ekin Mert Daymaz’ın burcu yay. 1,84 cm boyunda olan genç oyuncunun kilosu ise 76 kg dır. Genç oyuncunun yeni sevgilisi ise stil danışmanı olan 34 yaşındaki Eliz Sakuçoğlu. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu