Ağlama Anne

Ağlama Anne Pınar Kim? (Zeynep’in Kuzeni) Gerçek Adı Ne? Yaşı Ve Bilgileri

Atv ekranlarının sevilen dizisi Ağlama Anne dizisi Pınar hakkında hazırladığımız bu yazımızda Ağlama Anne dizisi Pınar kimdir, Ağlama Anne Pınar’ın gerçek adı ve yaşı gibi hakkında merak ettiğiniz tüm detayları bulabilirsiniz.

Ağlama Anne Pınar Kimdir? Pınar’ın Gerçek Adı Ne?

Birce Akalay, Cansel Elçin, Özlem Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı her pazar Atv ekranlarında yayınlanan Ağlama Anne dizisinde Pınar karakteri Alev’in kızı olan Zeynep’in kuzenidir. Pınar paraya mala mülke her şeyden çok önem veren bir kızdır. En büyük amacı da zengin bir koca bulup gününü gün etmektir.

Her şeyin en güzeli kendinin olsun isteyen Pınar, zengin olsun da hiçbir şey önemli değil diyen insanlardandır. Dedesinin kızacağını bile bile mahallelinin laf edeceğini de umursamayan Pınar, zengin erkek arkadaşının kendisini lüks arabasıyla bırakmasından gururlanır. Bunu gören Zeynep tepki gösterir ve görüştüğü adama kızar.

Pınar’ı kurtarayım diye çabalayan Zeynep ile adamı yakın gören dedesi ise her suçun günah keçisi ilan edilen Zeynep’i sokak ortasında döver. Üstelik hiç suçu yokken bu yaşadıkları Zeynep’i mahveder. Evde de durum farklı değildir. Ayakkabı mı alınacak ilk Pınar’a alınır. Zeynep her şeyde geri plandadır. Zeynep bunu kafaya takmaz takmasına ama yaşadıkları her olayda Zeynep biraz daha kopar aileden.

Ağlama Anne dizisinde Pınar karakterine hayat veren oyuncu Pelinsu Çileli. İzmir doğumlu olan oyuncu 2018 itibariyle 21 yaşında. 170 cm boyunda olan güzel oyuncu 56 kg ağırlığında.ağlama anne pınar kim pelinsu çileli resmiNurgül Yeşilçay, Hamdi Alkan, Fırat Parlak’ın jüriğini üstlendiği oyuncu olma yolunda güzel bir örnek olan “Geleceğin Starı” adlı yarışmaya dahil olan oyuncu, yarışmadaki başarısıyla dikkatleri çekmeyi başarmıştır. Yarışmanın ardından ilk rol aldığı dizi “Ağlama Anne” dizisi oldu. Dizide ana karakterlerden olan Zeynep’in kuzeni olan Pınar karakterine hayat veren oyuncu dizideki oyunculuğu ile de beğeni almayı başarmıştır. Sözü bu noktada “Ağlama Anne” dizisindeki canlandırdığı karakterden bir kesitle bitirelim. 

Pelinsu Çileli Ağlama Anne Dizisi Pınar Kim Videosu

Oyuncunun katıldığı yarışma olan “Geleceğin Starı” adlı yarışmadaki başarısı da takdire şayan. İşte oyuncunun bir videosu daha.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu