Ağlama Anne

Ağlama Anne Zeynep Kim? (Alev’in Kızı) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Atv ekranlarının yeni dizisi Ağlama Anne dizisinde Alev’in kızı Zeynep karakteri merak edildi. Ağlama Anne Zeynep kim, Ağlama Anne Zeynep’in gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide oynadı sorularının cevapları yazımızda sizlerle.

Ağlama Anne Zeynep Kim? Nasıl Biri?

Süreç Film imzalı Ağlama Anne yeni sezonda Atv ekranlarında. Her Pazar saat 20:00’da ekranlara gelecek olan Ağlama Anne dizisi 7 Ekim pazar günü ilk bölümü ekranlara geldi.

Yönetmen koltuğunda Feride Kaytan’ın oturduğu dizisinin senaryosunu kalem alan isim Esin Gök. Birce Akalay, Cansel Elçin, Özlem Yılmaz gibi oldukça popüler oyuncuların kadrosunda bulunduğu Ağlama Anne dizisinde Zeynep, Birce Akalay’ın canlandırdığı Alev’in kızıdır.

Alev yıllar evvel gençken sevip aşık olduğu adamla bir yuva kurmak ister. Geçirdiği bir gecenin sonunda ailesi Alev’e sırtını döner ve evlatlıktan reddeder. Alev zor günler geçirir. Hapse düşer. Hapiste iken doğum yapar ve  güzeli bir kızı dünyaya gelir: Zeynep.

Gülüşüyle dünyaları aydınlatan, güzelliğiyle kelebekleri kıskandıran Zeynep teyzesi Damla tarafından büyütülür. Zeynep Damla’ya anne derken gerçek annesinin hikayesinden bihaberdir. Annesi Alevdir Zeynep’in ancak ona annelik eden kişi Özlem Yılmaz’ın canlandıracağı Alev’in kız kardeşi olan Damla olacaktır. yıllar sonra aslıhan malbora resmiMert’e aşık olan Zeynep her şeyini annesi olarak bildiği Damla’ya anlatır. Yıllar sonra hapisten çıkan Alev’in ilk işi Zeynep’i bulmaktır. Eski mahallesine gelen Alev Damla ile konuşur ve kızımı istiyorum der. Ancak kızını almak ve kızına kendini annesi olarak kabul ettirmek hiç de kolay olmayacaktır.

Zeynep ile tanışan Alev ona ben senin annenim dahi diyemez. Alev ise yıllardır yüzüne hasret kaldığı kızını uzaktan izleyip ağlar. Zeynep’in babası Adnan ise Alev’den bir kızı olduğunu dahi bilmemektedir. Bu gerçeği yıllar sonra öğrenen Adnan, bakalım kızının karşısına geçip ben senin babanım diyebilecek mi?

Ağlama Anne Zeynep Kim? Alev’in Kızının Gerçek Adı Ne?

Ağlama Anne dizisinde Alev’in kızı Zeynep’e hayat verecek olan oyuncunun gerçek adı Aslıhan Malbora. 1995 yılında doğan güzel oyuncunun doğum yeri Afyon. İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünde öğrenci olan oyuncu Akademi 35Buçuk’tan oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

Yine Atv ekranlarında yayınlanmış olan Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep karakteri ile oyunculuğa ilk adımını atan Malbora, metin Temel ile sevgilidir. 163 cm boyunda olan oyuncunun kilosu ise 52 kg dır. Güzel oyuncunun daha önce rol aldığı bir diğer yapım ise Kalbimin Sultanı adlı dizidir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu