Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 1 Kasım Çarşamba Özeti 15. Bölüm Fragmanı – Balayı Sürprizi

Kanal 7’nin sevilen dizisi Ah Kalbim her bölümde seyirciyi biraz daha kendine bağlamakta. Ah Kalbim’in 1 Kasım Çarşamba günü yayınlanacak olan 15. bölümünde seyirci Abhi’nin Pragya ile balayına gitmek isteğiyle şok olacak. Ah Kalbim 1 Kasım’da yayınlanacak olan 15. bölümünde yaşanacak olanlar haberimizin devamında…

Ah Kalbim 15.Bölüm Özeti

Bulbul ablası Pragya ve Purab’ın konuşmaları için adeta ecel terleri döker. Ve sonunda bu buluşma gerçekleşir. Pragya ve Purab konuşurlarken Abhi’yi oyalamak  görevi ise Bulbul’e düşer. Pragya Purab’a kız kardeşi Bulbul’den uzak durmasını ister.

Abhi’ye verdiği sözü de cümlelerine ekler. Sarla’ların evinde tüm bunlar olurken Abhi Pragya ve Purab’ın konuştuklarını görse de olayı farklı algılar. Sarla ile Purab tanışırlar. Bu durumu gören Abhi direk olarak Pragya’nın Purab’la ilişkisi olmasına rağmen annesine tanıştırmadan kendini nasıl gizlediğini düşünür.

ah kalbim 15. bölüm resmi 2

Abla kardeş alışverişe çıkan Pragya ve Bulbul ise alışveriş yaparken Suresh ile karşılaşıp onu bir kez daha ikaz ederler. Zira Pragya onu görünce başından geçen kötü günler gözünün önüne gelmekte ve üzülmektedir.

Bulbul ona kızar ve yanlarından ayrılmasını ister. Gece olur ve Daadi teras keyfi yapmaktadır. İçki de içen Daadi’yi gören Abhi, yanına gelir ve beraber içerler. Ardından abhi iyice sarhoş olur. Soluğu Pragya’nın yanında alan Abhi’nin hali siz seyircileri oldukça güldürecek cinsten.

Zira Abhi içkinin etkisiyle karşısında Pragya olmasına rağmen onu Tanu zanneder ona sarılır hatta tam öpecekken Pragya onu sert bir şekilde sarsınca Abhi az da olsa kendine gelir ve karşısındaki Pragya olduğunun farkına gözlerini kısarak anlar.

ah kalbim 15. bölüm resmi 3

Abhi sabah olduğunda da Pragya’yı nasıl üzebilirim derdine düşer. Pragya’nın kitaplarınından birinin arasında Purab’ın resmi de çıkınca beklediği fırsatı bulur. Pragya’ya ağzına geleni sayar.

Bir ton hakarete maruz kalan Pragya’yı ise kapıdan dinleyen kardeşi Bulbul ablasının evliliğinin ne kadar kötü gittiğini görüp üzülür. Anladığı bir diğer nokta ise Purab’tan dolayı ablasının evlenmiş olması gerçeğidir.

Abhi’nin evine gitmek üzere giderlerken arabaya Tanu’da gelir. Pragya onu gördüğüne şaşırırken Tanu Abhi’sinin yanında orta sınıftan bir kız olan Pragya’nın olmasını kıskanır. Daadi ise ikilinin balayına gitmesini istemektedir.

Bunu açık açık söyleyemeyen Daadi İsviçre’de zamanında kendinin balayına gittiğini orada neler yaşadıklarını falan ballandıra ballandıra anlatınca Abhi balayı için Shimla’ya gideceğiz diyerek herkesi şaşırtırken Daadi hemen valizlerin hazırlanmasını ister. Pragya ise balayı öncesinde Bulbul’un evliliği ile sakladığı gerçeği öğrendiğini anlarken Tanu Abhi’nin Pragyaile balayına çıkacağına bozulur. 

Ah Kalbim 15. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 15. Bölüm Fotoğrafları

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu