Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 10 Kasım Fragmanı 23. Bölüm Özeti – Pragya Abhi’yi Kurtarır

Kanal 7’nin fenomen dizilerinden Ah Kalbim her bölümüyle daha fazla kitleye ulaşmakta. Ah Kalbim’in 10 Kasım’da yayınlanacak olan 23. Bölümünde neler yaşanacak özeti, fragmanı ve bölüme ait olan resimler haberimizin devamında…

Ah Kalbim 23. Bölüm Özeti

Abhi Pragya’yı ortalarda göremeyince telaşlanır zira içeceğine kattığı alkolden dolayı Pragya’nın hali hal değildir :) Tanu ona diğer kadın diyen Pragya’yı şikayet etmek için gelip Abhi’ye durumu söyleyince Abhi Pragya’yı bulur. Tanu’ya da kendi gitmesi gerektiğini söyler.

Pragya ise araba kullanmaktadır. Abhi kaza yapar korkusuyla onu durdururken Pragya Tanu’ya diğer kadın diye lakabını tekrar etmeye devam eder. Pragya’nın yanına geçen Abhi gaza basmasını söylediğinde Pragya yanlış pedala basar ve diğer arabaya çarpar, kendinden geçer. Abhi telaşlanır ve Pragya kendine gelince uzun bir yolculuğa çıkmak istediğini hatta diskoya gitmek istediğini söyler.

ah kalbim 23. bölüm resmi 1

Abhi bu ilk denyimi olacağı için gözlerini bağlamayı teklif eder, o da kabul eder. Abhi Pragya’yı eve götürür ve söyleyene kadar gözlerini açmamasını söyler. Gözlerini açtığında evdeolduğunu söyleyince Abhi diskoyu odası gibi dekore ettiğini söyleyince zekice der Pragya.

Pragya çok değişiktir, dans etmek ister ama etrafında kimse olmadığını söyleyince Abhi geç olduğu için herkes gitti ve ben diskoyu senin için açtırdım der. Dans müziğini de ayarlar ve ikili ” Mai To Ayni Lut Gaya” adlı şarkıda dans ederler.

Abhi ise Pragya’yı idare ederken içki görür ve o da içkilidir artık. Abhi de içkinin etkisiyle çoşar. Önce müziği kapatır ve dans ettirme sırası bende deyip Pragya’nın sarisini Pragya’nın beline dolar ve dans ettirir. Gözgöze gelen ikil Pee Loon şarkısında dans ederler. 

Pragya’ya ile öpüşme hakkında konuşurlarken Pragya yavaş yavaş kendine gelmektedir ve kimseye kendisini öpmesi için izin vermeyeceğini söyler. Abhi ise demek ki koca Hindistan’da böyle bir riski alacak biri yok der ve güler. Seni öpecek kadar içmedim diye de sözlerine ekler.

Sonra ikili birbirlerinin yüzüne toz atarlar ve gülerler. Ardından yastık savaşı yaparlar. Pragya artık pes eder ve ikili terasa çıkar. Pragya çok karanlık olduğu için uyuyamayacağını söyler.

Pragya’ya gözlüklü diye takılınca adını söylemesi isteyen Pragya’ya en son büyü konusunu da açar. Pragya’nın gözlerinin içine bakar. Ardından yine romantik dakikalar yaşansa da en son ikili şarkı söylerken uyuyakalırlar. Daadi onları sabah öyle görünce çok sevinir. Zira ikili sarılıp uyumaktadır.

ah kalbim 23. bölüm resmi 2

Abhi ona kızarken Pragya da içeceğine kattıklarından böyle oldu diyerek dert yanar. Sarisini ortada bulunca bana bir şey yapmadın değil mi diye sorar.

Abhi asla der ve sözlerine kendisinin de içkili olduğunu ekler. Pragya acaba benim hakkımda annem, Daadi kısaca herkes ne düşündü acaba diye düşünürken Daadi onları şimdi de tartışırken görür ve şaşırır.

Abhi Prgya’dan özür dilediğini söyler. Daadi gittiğinde seni herkese rezil edeceğim diyerek Pragya’yı korkutmaya çalışır. Suresh ve araba kazasında yaralanan adam Abhi’nin evine gelir. Daadi Abhi’nin bilerek yapmadığını affedilmesini isterken Aaliya ise avukatların gelip kurtarabileceğini söyler.

Abhi ise kimse boynunu bükmesin bundan daha zor zamanlar da gördük diye görevlilerin işini yapmasını söyler. Ancak polisler onu götürmeyeceklerini söyler. Yaralanan adam şikayetini geri almıştır. Bu konuda Pragya’nın mücevherlerini verdiğini söyleyerek onu över.

ah kalbim 23. bölüm resmi 3

Daadi ise hemen mücevherlerin yerine para verip mücevherleri geri alır. Abhi ona karşı yaptıklarına pişman olur. Neden böyle davrandığını sorduğunda ise Pragya ailem için der. Tanu ise onu rezil etmek için yemek masasında elinde çorba götürürken ayağını uzatır düşmesi için ancak Pragya fark eder ve istersen o manken yüzüne bu çorba gelmesin der.

Daadi ise Abhi’ya Pragya’yı romantik bir akşam yemeğine götürmesini hatta Purab ve Aaliya’nın da onlarla gitmesini ister. Abhi özrünü kabul etmeyen Pragya’yı korkutmak için arabayı daha da hızlı sürer aa sonra yavaşlamak zorunda kalır.

Pragya’nın isteği üzerine lüks bir restoranta değil de kenar mahalle lokantalarından birine giderlerken Purab da Aaliya’nın yeni hainlik planını Bulbul’le buluşup söyler. Pragya’ya hakaret edilince abhi de onu korur ve bunu Daadi için yaptığını söyler.

Ah Kalbim 23. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 23. Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu