Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 10 Mayıs Özeti 198. Bölüm Fragmanı #Pragya Ve Purab’ın Nişan Hazırlığı

Ah Kalbim 10 Mayıs Perşembe akşamı 198. bölümü ile izleyiciyle buluşacak. Aliya ve Tanu’nun yeni bir planı ile Pragya ve Purab nişanlanmasını söz konusudur. Ancak böyle saçma bir şey olmasın diye bakalım ikilimiz nasıl bir mücadele verecek deyip hemen Ah Kalbim 10 Mayıs özeti ile sizleri buluşturalım.

Ah Kalbim 10 Mayıs Özeti

Kanal 7 ekranlarının Hindistanda halen yayınlnamaya devam eden ve ülkesinde reyting rekortmeni olan dizi Ah Kalbim ülkemizde de büyük bir ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Geçtiğimiz bölümde Pragya ve Abhi’yi tur dönerken gören ve kıskançlıktan patlamak üzere olan cadı Tanu, Aliya ile yine plan peşindedir.

Abhi’ye de duygu sömürüsü yaparlar. Aliya: “Pragya, orta sınıftan gelen bir kız. Eğer adı bir erkekle duyulur ve onun evlenmezse bir daha kimseyle evlenemez. Herkes ona kötü gözle bakar. Zavallı Pragya’yı bu durumdan kurtarmak bizim elimizde. Purab ile Pragya nişanlanırsa en azından milletin ağzını da büzmüş oluruz.” Abhi bir an Aliya’nın söylediklerine kulak kesilir ve ona hak verir.

Ah Kalbim 213. Bölüm Özeti Resmi 2

Pragya üzülmesin diye yapmayacağı şey yoktur ve bunun için de hemen harekete geçip din görevlisini getirir. Pragya ve Purab’a nişanlanacaklarını söylediğinde ikisinin de başından kaynar sular dökülür.

Nişan için tarih ayarlanır. Tüm masraflar da Abhi’ye ait olacaktır. Pragya’nın mutlu olmasını bekleyen Abhi durumun hiç de öyle olmadığını arabada Pragya ile giderken anlar. Arabada Pragya’nın yüzünden düşen bin parçadır. Abhi de sen mutlu ol diye aldım bu kararı sen neden üzgünsün der. Pragya ise hiç bana sormadın diye kızdığını söyler.

Bu esnada Aliya cadısı işleri daha da karmaşıklaştırmak için nişan olayını Sarla’ya telefonda söyler. Sarla gözyaşlarına boğulur. Onun karşı çıkacağını anlayan Aliya cadısı bu defa da Abhi’yi arar ve Sarla’yı nişan konusunda ikna etmesini söyler. Abhi de söylenen üzere Pragyaların evine gider ve nişan konusunda ikna etmeye niyetlidir. Ancak Sarla o kadar sinirlidir ki.

Pragya onu bir odaya çeker ve Purab ile nişanlanma olayını 24 saat içinde iptal ettireceğim yeter ki sen sakin ol der. Sarla sakinleşmiş bir halde Abhi’nin karşısına çıkar. Purab ise her şeyin kendi başından çıktığını düşünüp bu işi çözmek de benim görevim diye düşünmektedir. 

Ah Kalbim 198. Bölüm Özeti

Bir sonraki gün nişan alışverişinde Abhi de Pragya’ya eşlik eder. Tanuyu orada gören mağaza görevlisi bu bayan daha önce başka bir beyle geldi deyince ortalık karışsa da Aliya yine Tanu’yu kurtaran kişi olur. Pragya ise giydiği kıyafetle Abhi’den büyük beğeni alır. Tam bir gelin gibi oldun diyerek onun güzelliğine vurulduğunu hissettirir. Tanu ise yine kıskanmaya devam eder.

Aliya ise harekete geçsene diye Tanu’ya emir verir. Kıyafet kabinine giden Tanu, Abhi’yi çağırır ve fermuarını kapatmasını ister. Onlar kabinde iken Aliya, Pragya’ya yanaşıp kabinde sence ne yapıyorlar der.

Pragya kıskanır ama tam da bu sırada Abhi sinir olup kabinden çıkar. Pragya derin bir oh çeker. Bakalım bir gün içinde bu nişan nasıl iptal olacak? Sara’ya verdikleri sözü nasıl tutacaklar? Bu sorunun cevabı bir sonraki özetimizde sizlerle olacak. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu