Ah Kalbim 100. bölüm Detaylı Özeti # Abhi Manken Olacak

Ah Kalbim 100. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 26 Ocak da neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 100. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 100. Bölümünde Pragya, Tanu ve Abhi arabada eve giderken boş yere suçladığını anlayınca peki neden Tanu’ya yardın ettin diyerek aslında hala şüphelendiğini ama bunu çaktırmadan sormaya çalışır. Pragya ise Tanu’yu o halde bırakmayacağını bebeğinin canı tehlikede olabileceğini değerlendirdiği için hastaneye geldiğini söyler. Bu sırada konu Aaliya’yanın Cd meselesi açılır.

Tanu Aaliya’nın asla Abhi’yi aldatmayacağını söyler. Bu sırada millet Tanu’nun düştüğü haber aldığını sorar. Pragya da sosyal paylaşım sitesinde Tanu’nun kaza haberini gösterir. Tanu kaza haberinin altındaki yorumları görünce deliye döner. Pragya yorumların altında seni seviyorum tanu seninle evlenmek istiyorum  tanu şeklindeki yorumları okuyunca Tanu Pragya’nın boğazını sıkar.

Pragya ile Tanu arabada tartışmaya başlar. Abhi birbiriniz ile daha fazla didişir seniz kaza yapacağız diyerek ikiliyi sakinleştirir. Eve geldiklerinde herkes bebeğin durumunu merak eder. Abhi bebeğin bir problemi olmadığını ve merak etmemelerini söyler. Tanu hemen Aaliya’nın kaldığı odaya gider. Aaliya nasıl olduğunu sorar. Aaliya iyi olduğunu merak edilecek bir şeyin olmadığını söyler. Aaliya Nikhil hastaneye gelid mi ? diye sorar.

Tanu geldiğini hatta Abhi ile karşımıza bile çıktı ne yapacağımı bilemiyorum der. Bu sırada içeriye birden Abhi girer. Aaliya konuşmaları Abhi’nin dinlediğini düşünüp çok korksa da Abhi Tanu’nun yatmasını ve dinlenmesi gerektiği söyler. Ayrıca bu bebek benim için çok önemli ona iyi bak deyince ikili arasında duygusal yakınlaşma olur.

Bu sırada Bülbül ile Purap Sarla’nın evine gelirler. Koluna olanları görünce arabayı nasıl kullandığını buraya ne ile geldiğini merak eder. Çünkü Bülbül araba kullanmayı bilmediğini söyler. Purap kolunda problem osa da araba kullanmak için zorladığını söyler. Sarla hemen Bülbül’e Purap için zerdeçal’lı süt yapmasını ister. (Görüyor musun kaynanayı aferin Sarla) Pragya Tanu ile olan arabada ki kavgayı hatırlar.

Tanu’ya çok sinir olsa da bu durum Abhi’nin morali bozulduğunu düşünüyor. Bıu sırada içeri Abhi gelir ve Pragya kendisine ait gözlüğü almaya çalışırken sakın dokunma diye çıkışır. Pragya neden deyince Abhi o benim pragya’ın senin değil deyince Pragya zaten ben onu almayacaktım telefonumu alacaktım der. PRagya araba da yaşanan olaylar için özür dilerim der.

Abhi bu özrün kalpten gelmesi gerektiğini ve samimi olmasını isterdim diyerek Pragya’nın özrünü samimi bulmaz. Ertesi Gün Abhi çalışanı Payal ile merdivenlerden inerken karşısına Pragya’nın çalışanı Rannie ile karşılaşır. Abhi Ronnie’ye yakından bakınca Rajasthai’ye biliyor musun? diye sorar. Ronni hayatında hiç gitmediğini söyler. Abhi çalışanı Payal’e Ronnie’nin kaçmasına müsaade etme bekle der.

Abhi biraz sonra elinde takma sakal ve bıyık ile gelir. Ronnie  Abhi’nin ne yapacağının farkına varınca kaçmaya başlar. Abhi’nin çalışanı da Ronnie’nin arkasında yakalamaya çalışır. Bu sırada salona Pragya gelir ve burada neler olduğunu sorar. Ronnie, Abhi’nin kendisine takma sakal ve bıyık taktırmaya çalıştığı söyleyince pragya Abhi’ye nerede o takma sakal bıyık der.

Abhi hemen saklamaya çalışsa da yere düşürür. Pragya ne için bunu yapıyorsun diye Abhi’ye çıkışır. Abhi ben bunu kendi çalışanıma giydireceğim gel Payal tak şu sakalı bıyığı der. Payal zorla da olsa takınca Abhi sırf ordan kurtulmak için uydurduğu yalan, kendisine otelde Bülbül’ün taktığı sakal ve bıyığa benxetince hemen PRagya işimiz var deyip hemen Ronnie’yi de alıp oradan uzaklaşır. Tanu ve Aaliya hastanede yaşanan olayların tekrarlanmaması için Nikhil’in evine gider.

Nikhill Tanu’yu görünce bu ne sürpriz diyerek Tanu’nu evine yeniden gelmesine mutlu olur am gerçek başkadır. Tanu, Nikhil’e bana söz vermiştin etrafımda dolanmayacaktın neden hastaneye gelip her şeyi riske attın der. Nikhil ben bir babayım ve bebeğimi merak ettim onun sağlığını düşünmeme gayet normal değil mi? der.

Tanu eline bıçağı alır ve eğer bir daha yanımda ve çevremde görürsem kendimi ve bebeğimi bıçaklarım diyerek Nikhil’i tehdit eder. Nikhil Tanu’nun ciddi olduğunu görünce geri adım atmak zorunda kalır. Bu sırada Pragya,Bülbül ve Daadi gerçekleri ortaya çıkarmak için restorantta yemek yemeğe giderler. Bu sırada oraya Purap da gelir PRagya cd meselesinden dolayı Purap’a gerçekleri anlatmak zorunda olduklarını söyler.

Artık ekibe Purap da katılır. Yemek yedikten sonra Eve gelen Pragya odada Abhi takma sakal ile görünce başka biri zannedip çok korkar. Abhi sakalı kendisi de takmasıı ister. PRagya asla takmayacağını söyler. Abhi kendisine taktığı mogambo lakabını söylemeyeceğini eskisi gibi tombiş diyeceğini söyleyince Pragya sakalı takar. Abhi çaktırmadan  Pragya’nın o hali ile resmini çeker.

İkili arasında kovalamaca yaşanır ertesi gün Nikhil Abhi’nin evine gelir ve reklam da oynaması için manken ihtiyacı olduğunu ama Tanu’nun rahatsız olduğu için bu konuda yardım ister. İşin ucunda da yüklü miktar para vereceğini söyleyince Pragya Abhi’nin patronu olduğunu ve reklam da oynamasını emreder. Abhi asla olmaz der ve ikili kavga etmeye başlar. Ertesi sabah kalktığında Pragya ile Abhi çarpışır ve PRagya’nın ruju Abhi’nin yanağında iz yapar. Evde bu olay olur. Tanu kıskançlık krizine girer.

Kızlar hala başım ağrıyor sizleri seviyorum bu günde özetsiz kalmanızı istemiyorum Allah’a emanet olun

Ah Kalbim 100. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 100. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 100. bölüm Detaylı Özeti # Abhi Manken Olacak (120 Yorum)

 1. Gün boyu dosya pc üzerine çalışıyosun anladığım kadarıyla gözlerinin ağırması çok normal Gamzelimm Allah kolaylık versin

 2. Bir gün çok olur iki saat yeterli Defnemm cinnet geçirip hem kendini hem evi hem de çocukları yakarlar aha şimdi öyle bir birbilerine geçtiler ki anlatamam ellerinde plastik sopaya benzeyen şeylerle birbirlerine vuruyorlar Ahmet çok kıymıyoda ya kıymıyo yada benden çekiniyo ama Didar gavura vurur gibi vuruyo hiççumursamıyo ??? çok yoruldum bu ara gerçekten ????

 3. Bugün gözlerim ağrıyor NURDANCIM gözlük bile kullanmadım.. muayene vaktim geldi sanirim..
  Tabi uyuyacaksin koca evi çekip ceviriyorsun sen. O erkekler bi günlük ev kadını olsun bakalım görelim onlari..

 4. Yok yapmadım Denizim teşekkür ederim a şimdi yine yazda zahmet olmazsa tarif defterime geçireyim işin varsa kalsın

 5. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️NURDANIM
  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SANA VERDİGİM TARİFİ YAPTIN MI BEN BUGÜN DE YAPTIM CANIM BİR DENE ÇOK BEĞENECEKSİN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 6. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ sana küstüm ama şimdi evde tadilat var gelince sana sitem edicem CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 7. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️DEFNEMMMMMMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR KIZ BU DİZİ ÇOK GÜZEL İNŞALLAH AKSİYON FALA KOYMAZLAR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 8. Dayım arardı beni uyuyorum diyordukii ohhh dünyaya kadın olarak gelmek varmışş 12 ye kadar uyunurmuu hiç ???? bu ara böylede inşaAllah düzene sokarım böyle gün bitiyo

 9. FÏLÏZ bebeğim ben işten gelince uyuyorum şekerleme yapıyorum; Lakin uyumasam da sorun değil ben üniversite yıllarımdan alışkınım uykusuz ve yorgun olmayi. Okuldan çık işe git,sonra diğer işe yetiş sonra evdeki nöbetine yetiş falan filan..
  Sana iyi dinlenmeler Filizcim
  ??????
  SENACIM ELAMM neden sana küssün. Elanin küsmek gibi huyları yoktur ki. O gündüzleri yazmıyor zaten. Isten gelince yeğeniyle ilgileniyo. Gece ancak yazar bize. Endişe etme sen??
  ?????
  Oh NURDANIM sefan olsun. Uyu tabi. Çocuklar okula,sen yatağa ?

 10. Evet Sena bende Ahmetimi okula gönderip uyuyuyorum sonrasında bi uyanıyorum 12 olmuşş ???? şimdide kahvaltı yapıyorum sen neydiyon

 11. HAYIRLI GÜNLER NURDAN ABLAM
  FİLİZ CİĞİM BEN 7 de eşimi işe gönderiyorum sonra geri biraz daha yatıyorum

 12. AYSELIM MATEMATİK GİBİ OLAMIYORUZ NE YAZIK KI BÜTÜN BELÂLARI PARATONER GIBI ÇEKİYORUZ MAŞAALLAH ??

 13. HEPINIZE MERHABALAR KIZLAR ??
  ☔☔☔☔☔
  SENACIM bende bizim kadınlarımızı ve oyuncularımızı herkesten daha çok beğeniyorum; lakin söylemek istediğim şu: Bazı şeyler için güzellik de yetmiyor,kâr etmiyor demek istedim..?
  ☃☃☃☃☃☃
  AYSELIM MOR DAĞLARIN PRENSESİ HOSGELDİN ÖPÜYORUM SENİ???
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN GÜZEL GEÇSİN KELEBEĞİM ??

  • günaydın defne… sende benim gibi sabah 06:30 damı kalkıyorsun… ben normalde 9 gibi kalkıp gidiyordum bazı dersleri önemsemiyordum okutman gelsin deyince sabahın köründe kalktım gözlerim şiş bir an önce eve gidip uyumak istiyorum

 14. Matematik gibi olacaksın bu hayatta…

  ➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕
  Etrafindaki güzellikleri toplayacaksin
  ➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕➕

  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
  seni üzenleri hayatından çıkaracaksın
  ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

  ➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗
  gercek dostlanla ekmeğini adını boluseceksin
  ➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗➗

  ✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖
  iki yuzlulere elinin tersiyle carpacaksin????
  ✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖✖

 15. GÜNAYDIN HAYIRLI SABAHLAR ???????????????????????????????????????????????
  ARKADAŞLAR GÜNÜNÜZ HAYIRLI GÜZEL GEÇSİN İŞE GİDENLERE HAYIRLI İŞLER OKULA GİDENLERE HAYIRLI DERSLER EVDE OLANLARA KOLAY GELSİN ?????????????????????????❤???????????

  • Günaydın Sena Benim gibi sabah altıda kalkıp yola düşen var mı? eve gitsem de uyusam diye gözlerim düşüyor önemli dersim olmasa hemen eve gelecem 😉

 16. Günaydın kızlar

  Sabahiniz hayir gününüz aydın olsun gülümsemeniz hiç solmasın İNŞALLAH..

  Doğru düzgün yazmadim kaç gündür bi eksiklik hissettiğim kendimde.. çok seviyorum sizi ve ALLAH a emanet ediyorum hepinizi…

 17. Günaydın DENİZİİM ?✨?

  CANTANEM

  NURTANEM

  BİTANEM

  Sen neden küstün bana..bu aralar eskisi gibi yazmıyorum tamam kabul ama sende benim gibi yazmiyosun eskisi kadar..

  Neyse sen zaten bana kıyıp kus kalamazsin ki nasılsa ???

  Kalamazsin diiiimii????

  Nasılsın Bitanem benim??

  ??????

 18. Sana da iyi geceler tatlı rüyalar elam
  Biz de seni seviyoruz ❤❤❤❤❤❤❤❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤?????????????????????????????????????

 19. Evet Ela çığım ben de Ferhat ı diğer dizilerinde çok beğenmezdim ama bu rolü cuk oturmuş üstüne kendine çok yakışıyor aslının da hiç bir dizisini doğru düzgün izlemedim

 20. ???????????????????????❤️???????????????????????????????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ALLAH’A EMANET OLUN
  SİZLERİ ÇOK SEVEN ELA ❤️

 21. BENİM İÇİN DE FARKETMEZ BEN ASLIYI ÇOK BEYENİYORUM BÜTÜN DİZİLERİNİ İZLEMİŞİMDİR
  BEN FERHATI İLK BAŞTA
  HİÇ BEYENMEZ DİM
  BU DİZİDEKİ ŞEKLİNİ ÇOK BEYENİYORUM ASLIYI KORUMASI GÖZLERİYLE ONU SEVDİGİNİ GÖSTERMESİ ÇOK GÜZEL
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

 22. Haklısın ELAM öyle sarışın esmer farketmez mesela sba ki aslı yı da çok beğenmiyorum ama Ferhat diziyi güzelleştiriyor

 23. SENACIM BİRTANEM SANADA İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM

  BİRİNİN BEYENDİGİNİ
  BİRİSİ BEYENMEZ
  DEFNEMMM RUH İKİZİM BEYENİYOR SEN BEYENMİYORSUN
  HERKESİN GÖRÜŞ AÇISI BAŞKADIR
  SEN ESMER BAYANMI
  YOKSA SARIŞIN BAYANMI
  BEYENİYORSUN

 24. RÜMEYSA CANIM GEÇMİŞ OLSUN
  EVET BENİMDE MİGRENİM VAR BENDE BAZEN 2.. 3 GÜN YAZMIYORUM BAŞIMIN AĞRISINDAN
  ALLAH HERKESE ŞİFA VERSİN İKİMİZEDE ŞİFA VERSİN ALLAHA EMANET OL
  İNŞALLAH EN KISA ZAMANDA BAŞININ AGRISI DİNER CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️❤️❤️

 25. İyi geceler arkadaşlar hepinize
  Rumeysa geçmiş olsun canım
  Sema hayırlı olsun inşallah ablanın güzel bir hayatı olur Allah yuva kurana yardım eder canım
  Defne bence benim görüşüm Adriana lima çok da güzel bir kadın değil yani ben çok beğenmiyorum

 26. ❤️❤️❤️DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  TEŞEKKÜR EDERİM BENDE BAKTIM AYNI YAZIYI GÖRDÜM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ??????????????

 27. Ha yok ELAM teklif gitmiş temmuzda ama Siyah Beyaz Aşk a basluycani söylemiş eski haber şimdi baktim internetten oh içim rahatladi. Benim de en sevdiğim şey..
  Savaş ve mafya dizilerinden nefret ediyorum bunaldım ya terörist mafya yeniçeri kılıç silâh görmekten illallah ettim?
  Hadi kaçtım KELEBEĞİM ?

  • yanlız hala gündemdeki yerini koruyor. Dirlis osmanlı muhtemelen 2019 gibi düşünülüyormuş.. baş rol oyuncuları arasında İbrahim çelikkola teklif götürülmüş ancak ilk etap da siyah beyaz aşk da devam kararı vermiş canım ama zaman neyi gösterri bilinmez bizler de senin gibi ferhatı dizide görmek istiyoruzzz

 28. Sende Allaha emanet ol canım. Elacım benimde migrenim var iki gündür aynı ağrıyı çekiyorum sen nasılsın

  • rumeyse canım sana tavsiyem hacamat ancak tarihleri felan var onların sanırım mart ayı ve haftanın belli günleri oluyordu şimdi net hatırlamıyorum ben faydasını gördüm sana da tavsiye ederim zaten sunnet

 29. RÜMEYSA CANIM SANADA HAYIRLI AKŞAMLAR CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ALLAH’A EMANET OL

 30. BENİM TEK İZLEDİM DİZİ BÖLÜMLERİNİ BİLE MERAK EDİYORUM
  ÇOGU DİZİDEN BENİM İÇİN İYİ EN İYİSİ SBA
  DEFNEM RUHUMUN İKİZİM

 31. ❤️❤️❤️DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM AFRODİDİT
  BENDE SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  SEVİYORUM ❤️❤️❤️
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  GÖNLÜMÜN İNCE GÜLÜ
  KOMŞU KIZI
  ???????????????

 32. Filizcim Ferhat Diriliş Osmanli da derken neyi kastediyorsun?
  Siyah Beyaz Aşk bitecek mi? Ferhat diziden mi ayrilacak?
  Öyle birşey yok o eski haberdir Filizcim ya adam niye çıksın dizisinden hayır ağlarım ya ???

  • yok canım Diriliş Ertuğrul bu yıl sonuna kadar devam edecek seneye diriliş Osmanlı gündemde Ancak Tam tarihi kesin olmamakla birlikte Siyah beyaz aşk da ferhat devam edece ancak İbrahi çelikkolun ismi diriliş osmanlı kadrosunda olması isteniyor ama İbrahim çelikkol ne yapacak ilemiyorum.. simdilik ferhat diziye devam ediyor canım ben sana bilgin olsun diye demiştim

 33. HAYIRLI GECELER KIZLAR ??
  ???????

  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM
  SENI COK SEVIYORUM KELEBEĞİM TATLI RÜYALAR ??❤❤??

 34. SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ
  ABLAN BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLUR İNŞALLAH
  ALLAH’A EMANET OL

 35. KIZLAR İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  HAYATINIZ BOYUNCA HEP MUTLU OLUN

  FİLİZCİM GÜLÜM GEÇMİŞ OLSUN MİGRENİ ÇOK İYİ BİLİRİM CANIM
  ALLAH’A EMANET OL
  ….
  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI İYİ GECELER TATLI RÜYALAR AFRODİDİTTİM ❤️❤️❤️

 36. Hayırlı olsun Semam.Allah tamamını erdırsın.Ablana mutluluklar dılerım.Iyı geceler canım

 37. Nurdan abla gerçekten çok yorgunum zeytin işi bitti derken bu çıktı kısmet ablamında kaderi böyleymiş ablam için yapıveriyim bişey olmaz ???ama biliyomusunuz ablamın evlenmesini hiç istemiyorum hep benimle kalsın istiyorum ayrılmasın bizden ???

 38. Allah razı olsun olsun deniz abla, defne abla, nurdan abla tatlı yorgunluk gerçekten ablam ailenin ilk göz ağrısı benim herşeyim nasıl ayrılırım ablamdan hiç bilmiyorum şimdi onu düşünüyorum ağlayasım geliyor

 39. Dış görünüş insanlar için çok önemlidir ya NURDANIM özellikle erkekler güzel kadın sever. Ama kadında güzellik dışında birşey yoksa adam arkasına bakmadan kaçıyor ve evet vicdanlı erkek mumla aranır oldu.
  ADRİANA RIMA GIBI DÜNYANIN 8.HARIKASI BI KADIN ZENCİ BI KADIN ICIN TERK EDİLİYORSA BUNU DÜŞÜNMEK LÂZIM

 40. Magazinle ilgim yok pek gamzelimm ?? ama şu bir gerçek göz değil gönül severr o adriana yı kim bilmez ateş gibi daşş gibi hatunn maşaAllah. Yakışıklı olması önemli değil bir erkeğin adam olmasıı Allahtan korkması merhametli olması vicdanının olması bu özellikler bir erkekte var ise o işte mükemel bir adamdırrr

 41. Baştan konuşulunca sorun olmaz inşAllah Semoşumm zaten yorgundun şimdi daha çok mahvoldun ama tatlı yorgunlukk

 42. NURDANIM elbetteki Rabbimin herşeyi tasarım bir eşi yok ama bazı insanların çok özel olduğunu düşünüyorum ve bu dünyaya özel olarak gönderildiklerini düşünüyorum ve evet sevdiğim şeyler konusunda çok dikkatliyimdir hayatım ??
  Evet güzellik göreceli. Bunu en çok ne zaman anladım biliyor musun? ADRİANA RIMAYI BILIYOR MUSUN ŞU DÜNYALAR GÜZELI MANKEN KOCASI ONU AFRİKALI ZENCİ CIRKIN BIR KADINLA ALDATTI. Hatta o kadınla evlendi.
  Yani bazen dünya güzeli olsan da hicbir faydası yok. Sevdiğin adam sana dönüp bile bakmıyor
  Hayat böyle ?

  • defnem bu işler kadere bakıyor önemli olan yüz güzelliği değil kaderin güzel olması yoksa o kara kuru kızda ne bulacak ki?

 43. ????????SEMACIM

  CANIM HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 44. Kızz gamzelimm Allah ey etsin senii tasarım gibi diyosun yaa. Zaten tasarım harikasıyız bizlerr bir eşimiz daha yok. Mimiklerimizden tut vucut özelliklerinden al her zerremizle MUHTEŞEM YARATICININ TASARIM HARİKALARIYIZZ. Bakan göze göre güzellik kavramı görecelidirrr

  Ama bin maşaAllahh çok dikkatlisinn kızz gamzelimm

 45. Hayırlı geceler arkadaşlarım tatlı rüyalar…
  NASILSINIZ????
  Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim ben iyiyim….. Sizlerde iyisinizdir inşallah……
  Canım arkadaşlarım ben bu aralar fazla yazamıyorum kusura bakmayın ablam nişanladılar damat tarafı dördüncü aya düğün olsun diyo babamda benim param yok sekizinci aya olsun bilmiyoruz düğün ne zaman olucak sekizinci ay olması bizim için daha iyi çünkü elimizde hiç para yok bizim köyde kız tarafı çok eşya alır allah yardım eder inşallah bizde şimdi temizlikti alışverişti felan bi sürü iş ten uğraşıyok çok yoruluyoruz sizi seviyorum allaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar yarın akşam yazabilirim inşalla??????

  • sema canım kız tarafı naz tarafıdır. siz tepkinizi koyun alttan almayın canım yaa kendini de özletme seni çok seviyoruz

 46. Denizim FERHATIN elleri tasarım gibi sanki kalemle çizmişler
  Denizim biz normal değiliz ve ben normal erkek sevmem zaten..
  ?psikopat,sert,tutkulu..?
  Ben hiç normal bi kız değilim zaten olamadim?

 47. ????????FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM MİGRENİN Mİ VAR CANIM ÇOK GELMİŞ OLSUN İNŞALLAH KENDİNİ ÇOK YORMA ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

  • deniz canım miğreni yenmiştim hacamat yaptırmıştım 6 aydır yoktu şimdi birden gelince şok etti beni sen nasılsın

 48. ????????DEFNEMMMMMM

  CANIM SENİ DE GÖRÜP DE MUTLU OLMAMAK MÜNKÜN DEGİL aynen öyle çok yakışmıştı kız elerine bakmamıştım bu hafta bakıcam CANIM Defnemmm kız insan ferhatı görünce evleneceği erkek böyle olmalı diyorum kız biz normalmıyız canım görüşürüz

 49. Denizim seni görüp de iyi olmamak ne mümkün ciğerim ?sen nasılsın ?
  Denizim o sahneyi bende çok beğendim. Ferhat benim elimi tutsa mutluluktan ölürdüm ?
  O sahne youtubeda izlenme rekorları kırmış ya..
  Siyah ceket ve gözlük bi erkeğe bu kadar mi yakışır ?

 50. ?????????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM AHMET PAŞAMI ÖP BENİ İÇİN RABBİM SANA BAĞIŞLASIN İNŞALLAH CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ????????DEFNEMMMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SİYAH BEYAZ AŞK DÜN EN GÜZEL YERİ BENCE ELELE OLDUKLARI YERDI CANIM SENCE KIZ İNSANIN AŞIK OLASI GELİYOR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 51. ???????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????İYİ
  ??????GECELER
  ????????CANLARIM
  ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

  • defne canım hacamat yaptırdım çok da faydasını da gördüm o yüzden burada arkadaşlarıma önermiştim hafta da en az bir kere başım ağrırdı. şimdi unutmuşum ağrıyı 6 aydır ağrımazdı bu gün beni bayağı sarstı

 52. Aleyküm selam NURDANIM bizde teyzeleri olarak öpüyoruz Ahmedimizi????
  NURDANIM ilgi odağı olan insanlar çok zorluk çekiyorlar hayatları boyunca. Ben zaten herkesi seviyorum herkesle iletişime açığım elim yettiğince..
  Universite yilligimi karıştırıyordum Nurdanim fotoğraflara bakiyom
  Sen napyon bitanem??

 53. Gamzelimm maşaAllah şirinsin seviliyorsun Tatlım kişisi tek kız alışmış demek nazlanmaya pofpoflanmaya ama hayat böyle devam edemez malesef yani ilgi odağı olunmaz her zmn herkes aynı neşeyle yahut ilgiyle devam edemez bir ton sorunla uğraşıyoruz hayat gailesi sonuçtaa

 54. Kızlar mesajlarınızı Ahmet Serhan’a mesajlarınızı gösterdim çok teşekkür etti herkese tek tek selam söylüyorr ❤️❤️❤️

 55. Ya TATLIM A.T gülmekten öldürecek beni?? Defne ve Denizle barıştık herkesin dikkatine demiş kendi küsüyor kendi barışıyor alem bu kız ya her yorumumu takip edip ezezberliyor benim canim yaa??

 56. HAYIR AKŞAMLARCANLARIM NASILSINIZ
  Tekrar geçmiş olsun FİLİZ canım
  NURDAN ABLA ALLAH ÇOCUKLARINI SANA BAĞIŞLASIN

  • nurdan ım teşekkür ederim sizlerde kendinize iyi bakın.. kara oğlan çok komik idi o yüzden başımın ağrısına rağmen yazdım çok da güldüm yaa

 57. Merhaba canlarım nasılsınız iysinizdir inşallah Filizim geçmiş olsun canım kendine dikat et öpdüm bay

 58. Merhaba canlarım nasılsınız iysinizdir inşallah Filizim geçmiş olsun canım kendine dikat et öpdüm

 59. Ya Abhiye kadın kıyafeti çok ama çok yakışmış ya ölücem gülmekten ??sevimli şey…

 60. Filizcim çok ama çok geçmiş olsun. Sen de migren olduğunu bilmiyordum. Şifalar dilerim canım..

  • normalde defne bu konuda tedavi görmüştüm yaklaşık 6 aydır da böyle sıkıntılarım olmuyordu

 61. KIZLAR KUSURA BAKMAYIN SANIRIM MİĞREN TUTTU ÇOK BAŞIM AĞRIYOR ŞİMDİ İLAÇ İÇTİM KARANLIK BİR YERE GİDİP YATACAĞIM YORUMLARI AKŞAM BAŞIMIN AĞRISI GEÇİNCE BAKACAĞIM ALLAH’A EMANET OLUN