Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 101. Bölüm Detaylı Özeti #Aaliya Kiralık Katil Tutar

Ah Kalbim 101. Bölümde neler Olacak? Ah Kalbim Ah Kalbim 27 Ocak da neler Olacak? Aaliya’nın Tuttuğu Kiralık Katil Pragya’yı Vuracak mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 101. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim 101. Bölümde, Abhi’nin yüzünde Pragya’nın ruju herkesin alay konusu olur. Taji bu ruj izini Tanu yapmış olabileceğini söylese de Tanu bu izi kendisi yapmadığını söyler. Bülbül ise Bu izi kesin ablam yapmıştır der. Abhi de olay sandığınız gibi değil aslında çarpıştığımızda olmuş olmalı der.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi

Abhi hızını almaz ve Pragya’nın yanına gittiğini arkasından kimsenin gelmesini istemediğini bunun hesabını soracağını söyler. Pragya Abhi’nin geleceğini bildiği için kırmızı ruj rengini hemen başka renge boyar. Abhi içeri sinirli bir şekilde girer. Pragya arkasını döner. Abhi ağır adımlarla Pragya’ya yaklaşır ve yüzünü dönmesini ister.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi1

Pragya hiç oralı değildir. Abhi sert bir şekilde söyleyince yüzünü döner. Abhi yüzündeki ruj izini neden söylemedin de beni millete rezil ettin der. Pragya ise yüzünde kırmızı bende ise turuncu ten rengi ruj var. İstersen hemen kırmızı rujun yakınlarından bir de ben öpeyim ev halkına göster aradaki farkı deyip Abhi’yi zorla öpmeye çalışınca Abhi PRagya’dan kaçar. 

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi2

Abhi Daadi’nin odasına gider. Odada Purap ve Bülbül de vardır. Daadi’ye, Pragya’yı şikayet eder. Tanu ile arasını açmaya çalıştığını hatta odada kendisini öpmeye çalıştığını söyler. Purap yüzündeki izin Pragya’ya ait olup olmadığını anlamak için istersen Pragya’yı buraya çağıralım deyince Abhi Pragya’nın dudağında başka renk ruj olduğunu bildiği için çağırmak istemez. 

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi3

Bu sırada Pragya kapı arasından konuşulanları dinlemeye başlar. Abhi ben bu pragya’yı sevmiyorum ben eski pragyamı tombiş diye hitap ettiğim pragyamı çok seviyorum diye ağzından çıkar. Aslında Daadi ve adamlarının da isteği bu yöndedir. Tanu ise Pragya abhi ile kendisini arasını bozmaya çalıştığını buna bir çare bulmak gerektiğini söyler.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi5

Aaliya çok yakında bir şeyler düşündüğünü söyler. Aaliya, Abhi bir rock yıldızı ve ancak senin yanına yakışır evlenince bu problemde kalmayacak der. Bülbül ie Purap sarla’yı festival kutlaması için Abhi’nin evine davet eder. Ancak  Sarla gelmek istemeyince ikna kabiliyeti yüksek olan Bülbül Sarla’nın inatçı bir yapısını bildiği için korkuyor annem gelemez oralara deyince Sarla birden ne korkması geliyorum der. 

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi6

Pragya, akşamki festival kutlamaları için organizatör ile konuşurken odaya Abhi gelir. Pragya kıskandıracak bir biçimde konuşmaya başlar. Abhi de sinir olup Tanu’yu çağırır. Artık karı koca gibi olabiliriz deyip Pragya’yı kıskandırmaya çalışır. Abhi Tau’yu da alıp Pragya’nın kaldığı yere gidip Tanu’ya sarılmaya başlar.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi7

Bir yandan da PRagya bunu görsün diye ıslık çalıp dikkatini bu tarafa çevirmesini ister. Abhi konsantre olamıyorum Pragya yüzünden deyince Tanu, Pragya’nın utanması yoksa biz ne yapalım der. Pragya ise almış eline patlamış mısırı ikiliyi izlemeye devam eder. Abhi arkasını dönmesini ister. PRagya da patlamış mısır alır.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi9

Çatır çatır arkası dönük şekilde yemeye başlar. Abhi ise kıskandırmak için Tanu’yu öpüyormuş gibi yapıp  Pragya’yı sinir etmek ister. Pragya birden yüzünü dönünce Abhi’nin gerçek de Tanu’yu öpmediğini görür. Abhi daha da sinir etmek için Tanu’yu yatağın yanına çağırı. Tanu koşark gelir yatağa oturduğunda Pragya’nın yatağa koyduğu çiviler Tanu’ya batınca acıdan çığlık çığlığa kalır. Abhi hemen Tanu’yu odadan dışarı çıkarır. Abhi akşamki festival için rolüne çalışan Ronnie’yi görünce arkasında bulunan kuyruğunu Abhi    çakmakla yakmak isteyince Ronnie kaçmaya çalışır. Bu sırada Payal ile çarpışır. 

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi10

Abhi ikiliyi ayırmak için Ronnie’nin arkasından elindeki sopa ile vurur. Nikhil eve gelir. Tanu’yu yalnız yakalar ve konuşmak ister. Bu sırada Pragya gelince  Nikhil saklanmak zorunda kalır. Daadi, Bülbül, Purap ve PRagya yeni stratejileri için yemeğe gidip ne yapacaklarını konuşurlar. Daadi Tanu’nun zayıf yönlerinden vurmaları gerktğini söyler.Akşam olduğunda Festival için tiyatro yapacakları için herkes rolünü yapmaya başlar. Sarla evli bir kadının kocasına karşı görev ve sorumluluklarını konu alan tek kişili tiyatro yapar. Pragya çaktırmadan ağlar. Daadi Pragya ile konuşur. İlk olarak Aaliya’yı saf dışı bırakmalarını söyler. Çünkü Aaliya’yı tanıdıklarından tam olarak nasıl bir zaafının olduğunu söyler.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi11

Daadi kuzen Dddiş’e Aaliya için kısmet bulmasını ister. Raj olanları duyar. PRagya Ronnie ile birlikte Aaliya ile konuşur. Artık bir kısmet bul da evlen anca seni kim kabul eder ki ? hatta benim asistanım Ronnie bile seninle evlenmez. Diyerek Aaliya’nın kafasını başka yöne çekmesini Abhi ve Tanu ile ilgilenmekten çok kendi meselesi ile ilgilenmesini ister. Aaliya Pragya’nın bu konuşmalarından dolayı Aaliya pragya’yı kiralık katil ile öldürtmeye karar verir. Bunun için Delhi’ye gider ve bir adamla anlaşır.

Ah Kalbim 101. Bölüm Resmi13

Adam Festival günü kalabalık da Pragya’yı öldürmek için anlaşırlar.  Kiralık katil gelir. RAj onu Tanu ile tanıştırır. Tanu işi yapacak olan katili eleştirince Tanu’nun boğazına sıkar. Tanu adamdan çok korkar. Raj ikiliyi ayırır. Raj adama kimi öldüreceğini göstermek için aşağıya iner. Bu sırada Ronnie salonda öylece oturan adamı görünce burada ne yapıyorsun diye sorar. Kiralık katil Vijay eve dekorasyon için geldiğini söylese de korkunç yapısı ile Ronnie çok korkar.

Ah Kalbim 101. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

36 Yorum

 1. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????MERHABA
  ???????MERHABA
  ?????????MERHABA

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ EVDE Tadilat var vakit buldukça mesaj atarım

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???ABİGHA
  ???RÜMEYSA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 2. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ sana küstüm ama şimdi evde tadilat var gelince sana sitem edicem CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 3. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️DEFNEMMMMMMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR KIZ BU DİZİ ÇOK GÜZEL İNŞALLAH AKSİYON FALA KOYMAZLAR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. ??????❤️?MADUŞUMMMM

   HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ ÇOK SEVİNDİM SENİ GÖRMEKTEN ÇOK MUTLUYUM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 4. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SANA VERDİGİM TARİFİ YAPTIN MI BEN BUGÜN DE YAPTIM CANIM BİR DENE ÇOK BEĞENECEKSİN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 5. ????????FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM ELERİNE SAGLIK MAŞALLAH ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZETLER BAĞIMLILIK YAPIYORSUN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 6. DENİZİM Bugün gözlerim ağrıyor sen nasılsın? Ne yaptiriyorsunuz eve canim?
  Bebeğim SBAnin yeni senaryoları inşallah daha güzel olur bol bol aşk olur. Aksiyon olsun ama abartısız ??

 7. ??Akşamınız hayırlı olsun ????canım arkadaşlarım ???nasılsınız????? Defne abla geçmiş olsun. Allah razı olsun hepinizden sizi seviyorum allaha emanet olun canım arkadaşlarım …. ????

 8. Sema sağol kuzum öptüm seni?
  ?????
  Sağol Serpilcim. Senin de derdini dinleyemedik hiç. Kayinvaliden neden kötü davrandı ve baskın yaptı sana?
  Aramız iyiydi demiştin de merak ettim canim

 9. Defnem okulu bırakmamı ıstıyor.Evde durup ogluna hızmet edecekmişim.Duzenlı ev hayatı olmuyormuş çalıştıgımızda

  1. Serpil canım olur mu öyle şey…Bunca emeği sen boşuna mı verdin ne zorluklarla okudun kimbilir ne zorluklarla atandın bence sakın mesleğini bırakma ;)

 10. Serpilim ciddi misin? Yok daha neler..Sen onca eğitimi evde hizmet etmek için mi aldin? Memuriyet bırakılır mi canim çift maaşla bile zor geciniliyor bu devirde. Eşin çok zengin değil bildiğim kadarıyla dunyanin binbir türlü hâli var iş bırakılır mi..
  Aa öğretmenlik zaten ağır bir meslek degilki çok güzel ev hanımlığı da yapiyorsun..
  Aa bu kadın neler düşünüyor böyle ?

 11. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR
  DEFNE GEÇMİŞ OLSUN ERKEN YAT GÖZLERİNİ DINLENDIR
  FİLİZ SEN NASILSIN BAŞIN NE DURUMDA
  SERPİL BENCE DERT ETME BİR SÜRE SONRA DÜZELİR KAYINVALIDEN
  BU ARADA SERPİL KAYINVALIDEN SİZİNLE Mİ KALIYOR

  1. İyiyim Senacığım dışardaydım bugün o yüzden yorumlara pek cevap veremedim sen nasılsın canım benim ?

 12. Aa KİMSECİKLER yok..
  HAYIRLI GECELER KIZLAR ??
  ☔☔☔☔☔
  ELAMM AHIRETLIĞIM AFRODITIM HAYIRLI GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM ❤❤????

  1. Defneciğim hoşgeldin geçmiş olsun canım şimdi nasılsın hala ağrıyor mu gözlerin?

 13. Serpilim deseydin ki emrin olur ??? sen dedinya ben şimdi istifa ederim ???bu ne özgğvendir bune hadsizliktir pess doğrusuu

 14. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  AHİRRETLİGİM KOMŞU KIZI
  GEÇMİŞ OLSUN BU ARA GEÇ YATIP ERKEN KALKTIGIN İÇİNMİ GÖZLERİN AGRIYOR
  KIYAMAM SANA ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  GEÇMİŞ OLSUN AFRODİDİT
  BENDE BUGUN YORGUN OLDUGUM İÇİN GİREMEDİM SİTEYEDE
  TAM UYUYACAKTIM SEN AKLIMA GELDİN SENİ ÇOK SEVİYORUM
  KALBİMİN NADİDE GÜLÜ
  SENİ ÇOK SEVİYORUM
  ALLAH’A EMANET OL
  GÜZEL GAMZELİ YANAGINDAN ÖPÜYORUM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ???????????????
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 15. SENACIM GÜLÜM ?? BURDAYIM
  YORGUNLUKTAN SİTEYE GİREMEDİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ??

 16. Sena kayınvalıdem bızımle yaşamıyor.Arada bır gelıp benı depresyona sokup gıdıyor.

 17. Eşıme sen karını okutacagına kendın okusaydın ya dıyor.Aslında geçen sene o kadar bıktırmıştı kı.Bu sene okula devam etmeyecegımı soylemıştım.Bı ara dıger sıtede bıle yazmıştım.Eşim çok kızdı.Sen mutlu oldugun gıbı yaşa.Kım ne derse desın dedı.Ben de okula devam etme kararı aldım.Bu kararımdan çok mutluyum.

  1. ben ce okumanın önünde hiç bir engel olamaz… hele ki kadınlar hem okuyup hem aileleri ile ilgilenebilir… Burada biraz da erkeklere iş düşüyor… her zaman alıştıkları rahatı kaybetme korkusu… başka ir şey değil..

 18. Fılız ım.Defnem.Nurdan ım.Senam.
  Elam.Semam.Denız ım hepınıze ıyı geceler.Mutlu bır gune uyanmanız dılegıyle

 19. İyi geceler arkadaşlar hepinize hepiniz ALLAH A EMANET OLUN HEPİNİZE TATLI RÜYALAR İYİYİM ELAM ÇOK ŞÜKÜR DİNLEN SEN KENDİNİ ÇOK YORMA KENDİNE DİKKAT ET SAĞLIK KOLAY KOLAY GELMEZ

 20. Hayatının en doğru kararını vermişsin. Madem eniştemizde arkanda olmasa bile o kadar emek vermişsin. Demek Serpilim kaynana kaynanadır konuşacak karışıcak birşeyler bahane ediyorr. Sen nasıl mutlu olduğuna bak gerisi teferruat. Hemde bin maşaAllah her işini ayarlıyorsun yarı günün evde dinleniyorsun. Sen takmamaya çalış çünkü adım gibi eminim o insan okulu bıraksanda memnun olmayacaktı bulucaktı bir bahane.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu