Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 102. Bölüm Detaylı Özeti #Pragya’yı Öldürme Planı

Ah Kalbim 102. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 28 Ocak da neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 102. Bölüm Özeti

Pragya kendisine verilen evrakları imzalamamaya karar verir. Saklarken ise Abhi’ye yakalanır. Abhi evrakları imzalamasını isteyince Pragya kaleminin kaybolduğunu bahane eder. Abhi kalem verir. Pragya ise arkasını dönmesini isteyince Abhi arkası döner dönmez kağıdın üstüne yağ döker. Pragya kurtuldum zanneder ama Abhi bir kopyasını daha getirir.

ah kalbim 102 bölüm resmi 1

Pragya ise Abhi’den kaçar. Onu yakalamaya çalışan Abhi, Pragya ile beraber koşarken yatağa düşerler. Abhi yatakta nazikçe rica edince Pragya imzalayınca kendisinin uzaklara gideceğini ve bunu istemediğini söyler ve ayağa kalkıp oradan ayrılır. Raj ise Vijay ile Pragya’nın sandalyeye oturmasını sağlayıp ardından kafasına ağır bir eşyanın düşmesini sağlama konusunda plan yaparlar.

ah kalbim 102 bölüm resmi 2

Vijayın isteği üzerine plan Tanu ile paylaşılmaz. Pragya ise olacaklardan habersiz Ram Leela için hazırlıklardan kuzen Daadi’nin sorumlu olduğunu söyler. Herkes dandini için hazırlık yapar. Nikhil ise ne cesaret diyeceğimiz bir hareketle Tanu’ya sürpriz yapar ve bir buket çiçeğin arkasına saklanır. Tanu kim bu deyince Nikhil yüzünü gösterir ve gülümser.

ah kalbim 102 bölüm resmi 3

Tanuya çok hoş göründüğünü söyler. Tanu ise uzun süredir seninle hoş vakit geçirmedik beni Aliya’nın odasında bekle diye ondan kurtulur. Tanu ise dandini dansını kazanma hırsı içindedir. Pragya ve Abhi  Dhol baaje şarkısı eşiliğinde hem dans ederler hem de adeta kavga ederler. Ardından Tanu dans etmeye başlar ama yüzü kapalıdır.

Ronnie ise bu muhteşem dansçı kim diye merak edip örtüyü kaldırınca Tanu olduğunu görüp şaşırır. Tanu’ya bebeği tehlikeye attığı için kızan Abhiye Tanu çaresi bir durumda olan senin için yaptım, paraya ihtiyacımız var der. Pragya yalan söylüyor deyince Abhi Pragya’yı odalarına götürür ve hesap sorar. Para yüzünden bir bebeği risk ettirdiği için Pragyayı suçlar.

ah kalbim 102 bölüm resmi 4

Pragya ise ağlar. Daha sonra Purab Abhi’ye herkesin onun konuşmasını beklediğini söyler. Abhi başta konuşma yapmak istemese de Daadi’nin ısrarı ile kabul eder. Bu sırada Vijay da planı için hazırlıklarını yapmaktadır. Tanu ise olanlardan dolayı bir odada ağlarken yanına gelen Nikhil’den Pragya’yı öldürecek adama vermek üzere paraya ihtiyacı olduğu için dans ettiğini söyleyip Nikhil’den yardım ister. Onları gören Pragya ne yaptıklarını sorar, aldığı cevaplara rağmen Nikhil’in bebeğin babası olabileceğini düşür ve dikkat etmeye karar verir.

ah kalbim 102 bölüm resmi 5

Payal ve Ronnie ise Abhi ve Pragya’yı bir araya getirme planı yaparlar böylece kendileri de yanyana olacaktır. Payal Abhi’ye Pragyayı övünce Abhi şaşırır. Payal Pragyayı sevmesen ona lakap takmazsın der, insan sevdiğine lakap takar der ardından da Tanuya neden lakap takmadığını sorunca Abhi şaşırır. Zira doğru tespittir: İnsan sevdiğine lakap takar.

ah kalbim 102 bölüm resmi 6

Vijay ise tam koca zili Pragya’nın kafasına düşürecekken zilin düştüğünü gören Abhi Pragyayı kurtarır. Raja Ram şarkısı çalarken Pragya’nın alnına kırmızı boya değmiştir.

ah kalbim 102 bölüm resmi 7

Payal ise zilin ipini keserken Vijay’ı gördüğünü söyleyince Vijay kendini savunur ve masum olduğunu söyler.  Tanu ve Raj ise planları suya düştüğü için tartışırlar. 

ah kalbim 102 bölüm resmi 8

Raj şüpheleri üzerine çekmekten korkarken Daadi de Pragya’ya olaylarda birinin parmağı var ama kimin deyip kimseye güvenmemesini söyler. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu