Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 103. Bölüm Detaylı Özeti #Abhi Pragyayı Kurtarır

Ah Kalbim 103. Bölümde Neler Olacak?Ah Kalbim 29 Ocak da neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 103. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim adlı dizinin 29 Ocak da ekranlara gelecek olan 103. Bölümünde Aaliya’nın tuttuğu kiralık katil Pragya’yı an ve an takip etmektedir.

ah kalbim 103 bölüm resmi 1

Ram Leela sona ermek üzeredir geriye sadece heykelin ateşli ok ile yakılması kalmıştır. Ronnie ve Payal yarışmayı kazananları açıklaması beklenirken Abhi yarışmaya katılan herkese hediyeleri verir. Daadi ise herkesi Ravan heykelinin yanına toplar. Raj ise Vijay ile buluşur. Vijay para ister. Raj işi halletmeden parayı alamazsın der. Vijay ise kendine düşeni yaptığını ama Pragya’nın kurtulduğunu söyler.

ah kalbim 103 bölüm resmi 2

Bu sırada Raj’ı gören Purab ve Payal yaklaşınca Vijay saklanır. Purab gelmesi için çağırır. Vijay ise o gidince kendim işi halledeceğim der. Abhi ise Pragya’nın bu kadar büyük bir Ravan heykeli için nasıl paraya kıydığını düşünür ve Pragya’nın arkasında Ravan ile fotoğrafını çeker. Pragya ise bu sırada Nikhil’in Tanu’nun arkasından onu takip ettiğini görünce onları takip etmeye başlar.

ah kalbim 103 bölüm resmi 3

Bu sırada ava giderken avlanan Pragya, Vijay tarafından kaçırılır. Abhi’yi gören Tanu ve Nikhil ayrılırlar.  Pragya’nın ortada olmadığını fark eden Daadi durumu Purab’a söyler. Purab Pragya’yı aramaya koyulur. Abhiye sorunca Abhi Pragya’nın makyaj yapmaya gittiğini söyler. Sarla ise heykele bakarak kızının neden böyle yaptığını düşünüp duygusal anlar yaşarken Abhi aynı şeyi merak ettiğini söyleyip Pragya’dan tamamen nefret edeceğim günü ben de merak ediyorum deyince Daadi şaşırır ve Pragya’dan nefret etmemesi için plan yapmaya karar verir.

ah kalbim 103 bölüm resmi 4

Ronnie de Pragya’yı aramaya koyulur. Tanu ise hayatta sığınacağım tek dalım sensin diye Abhi’ye sarılsa da Abhi içinden gelmediğinden ona sarılmaz. Vijay ise Pragya’nın kollarını bağlamıştır. Ağzı da kapalı olan Pragyanın her tarafında bomba vardır. Vijay kafan hindistan cevizi gibi kırılacak diye dalga geçer.

ah kalbim 103 bölüm resmi 5

Ravan heykeli yanmaya başlayacak diye düşünen Pragya korku dolu gözlerle geçmişteki günlerini hatırlar. Purab ise Abhi’ye tekrar Pragyayı bulamadığını söyleyince neden bu kadar paniklediğini sorunca Purab sen bilirsin demeye getirir işi. Abhi ise bulursan Pragya2yı getir bu heykelle onu da yakayım diye dalga geçer. Bilmez ki zaten heykelin orda olan Pragya’nın ta kendisidir.

ah kalbim 103 bölüm resmi 6

Vijan ise baygın halde bulunan Pragya’yı Raj’a gösterir. Ardından da Tanu görür ve şaşırır. Reklamcılar Pragya gelmeden başlamak isteyince Abhi kızar ve oku ateşlemez. Bu sırada Ravan heykelinin etrafında gezerken Pragya’nın takısı Abhi’nin önüne düşer. Abhi ise her şeyden habersiz Ravan’a bu kimin diye sorar :)

ah kalbim 103 bölüm resmi 7

Pragya ise hiçbir şey yapamadığı için sadece ağlar. Sponsorlar artık sabırsızlanır. Raj ise hapse atılmaktan korktuğu için heykeli ateşlemek ister. Abhi ise Pragya dikkat çekmek için gelmiyor diye sinir olmaktadır. Pragya ise kalbi ile Abhi’ye gelmesini ve onu sevdiğini söyler.

ah kalbim 103 bölüm resmi 8

Abhi ise sevdiğim birinin başı dertte beni çağırıyor deyince Purab herhangi bir ses duymuyorum der. Israrlara dayanamayan Abhi, sonunda oku ateşler ve Ravan’a sıkar. Ama bir şeyler hisseder ve Ravan’ın etrafında gezer ve Pragya’yı fark eder.

ah kalbim 103 bölüm resmi 9

Koşarak yangının içinden Pragya’yı kurtarır. Herkes panik halindedir. Kurtulduklarını görünce sevinirler. Pragya ise birinin intikam için bunu yaptığını ve kimsenin yanına bunu koymayacağını düşünür. Raj ise Vijayın bu işi halledemediği için kendisinin halledeceğini söyler. 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

137 Yorum

 1. FİLİZİM TATLIM EMEGİNE SAGLIK NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KENDİNİ ÇOK YORMA ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ ❤️❤️❤️

  1. CİHAN BEY EMEGİNİZE SAGLIK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
   ALLAH’A EMANET OLUN

  2. ela teşekkür ederim bu gün dah iyiym … dünden farklı olarak staj ile alakalı bir kaç eğitim varmış 2. dönem hem stajla geçecekmiş… onunla alakalı işler işte..

 2. KIZLARRRRRRRRRRRR NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NERDESİNİZ
  SENOŞUM GÜLÜM İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

  NURDANIM BALIM SANADA GÜNAYDIN HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

  SERPİLİM ORKİDEM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  KAFANA ÇOK TAKMA CANIM

  AYSELİM… SEMOŞUM
  EMELCİM … FATİMAM
  RÜMEYSA… DENİZİM

  UNUTTUĞUM ARKADAŞLAR VARSA KUSURUMA BAKMAYIN BEN UNUTTUMSA SİZ BENİ HATIRLAYIN KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ
  HAYIRLI SABAHLAR

 3. Mersinli ELA ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİZİ SENİ ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️ dedi ki:

  ❤️❤️❤️❤️❤️DEFNEMMM ❤️❤️❤️❤️❤️ RUH İKİZİM
  KELEBEGİM AHİRRETLİGİM
  BUGÜN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  SENİ ÇOK ÇOK MERAK EDİYORUM
  BİLİYORSUN SABAHLARI PEK FIRSATIM OLMUYOR YAZMAYA SENİ
  ÇOK MERAK ETTİM İÇİN
  BİLİYORSUN SEN BENİM KALBİMİM İÇİMDESİN RUH İKİZİM SENİN
  GÖZLERİN HALA AGRIYOR MU
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  HEMDE ÇOK
  AKLIMDASIN İŞ YAPARKEN BİLE AKLIMIN İÇİMDESİN
  ALLAHIMA EMANETSİN
  KOMŞU KIZI
  BEN GİDİYORUM FIRSAT BULDUKCA KONUŞURUZ
  ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 4. Hayırlı günler herkese…

  Canımın içi elam sağol KUZUMMMM sen nasilsin…

  FİLİZİM nasılsın , ağrıların geçti mi???

  Defnem hosbuldum Denizli güzeli..nasılsın KUZUM..gözlerinin ağrısı gectimi…

  Bu arada kızlar nerdesiniz???Fatımam Aylin emel sema sena abhiygam!!!!

  1. aysel’im bu migren ne illet bir şey yaa.. ağrısı ayrı bir de migren ilacı içince sanki hayal dünyasında yaşıyor muş gibi elin kolun kuş gibi hafif oluyor… öylece uyumak istiyorum… bende hacamatı tekrar yaptıracağım ama mart ayında migreni olana tavsiye ederim ama temiz bir hastanede…

 5. Nurdancim sen nasılsın…???bı kaç gün yazmadın diye bana darildigini hissediyorum… acaba yanlış mı hissettim ??

 6. ??????????
  ???CANTANEM???
  ??????????
  ???NURTANEM???
  ??????????
  ???BİRTANEM???
  ??????????
  ???DENİZİİM???
  ??????????

  Hayırlı günler canım benim..

  Kolay gelsin Bitanem .evin neresinde tadilat yaptırıyonuz…

  Bı denk gelsekte tek sen bana sitem etsen?? seni çok özledim ???

  Seni coookkkk cokkkkk çooookkk cooook çoooooook seviyorum ve sımsıkı sarılip opuyorum ????
  ALLAH a emanetsin Bitanem BENİM ????

 7. MERHABA KIZLAR SEVGİLER HEPINIZE ?????
  ??????
  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM bugün iyiyim KELEBEĞİM. Stres,soğuk,yorgunluk bazen yapıyor böyle. Kendimce birşeyler uyguladım erken yattım iyilestim. Sen de kendini yorma çok migrenine dikkat et.. Seni öpüyorum ve seviyorum Komşu kızı. Istedigin zaman yaz yeterki iyi ol canım ???????
  ????????
  AYSELIM HOŞGELDİN MOR DAĞLARIN PRENSESİ ?bugün daha iyiyim sağol sen nasılsın canim??
  DENİZ lerin evinde tadilat varmış meşgulmus canım merak etme sen. Ilk fırsatta sana yazar..

 8. ?????????AYSELİMMMM

  GÖK?️ YÜZÜNDE? YILDIZ ?ÇOK ?AY ?BİRTANE? YERYÜZÜNDE? İNSAN? ÇOK? AYSELİM ?BİTANE ?CANIM ?KANKAMMM ?

  ??????????❤️???
  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ baban soba bacasını yapmaya çalıştı ama yapamadı nedense babalar kendini hep usta sanıyor bozup usta çağırıyor temizlik bize düşüyor birde bu soğukta canım kankammm canım çıktı aynen öyle canım bende seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  ÖZLEDİMMMMMM KIZ ne yapalım canım kankammm ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 9. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ?????MERHABA
  ???????MERHABA
  ??????????CANLAR

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ CANIM ARKADAŞLARIM BUGÜN HİÇ DURMADIM BÜTÜN GÜN İŞ GÜÇ DERKEN ANCAK VAKİT BULDUM SİZİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???ABİGHA
  ???RÜMEYSA

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 10. ?????????DEFNEMMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM GÖZLERİ NASIL OLDU CANIM KENDİNİ ÇOK YORMA KIZ babam soba bacasını yapmaya çalıştı ama yapamadı nedense babalar kendini hep usta sanıyor bozup usta çağırıyor temizlik bize düşüyor CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 11. Defnemm Denizim Ayselimm sizinle bişey istilare etmek istiyorum diğer sitedeki gizem varya ona artık hiç inanasım gelmiyorr siZin fikrinizi merak ettim sanki gelip bir konu açıyor ne söylüyorsak verecek bir cevabı var bize susmaktan başka bişy kalmıyor fikrinizi merak ettim

 12. Siz durumu bildiğiniz için size sordum hatunlarımm

  Eee kızlar bir ses verinn daa

  Emel nerdesinn
  Semoşumm işlerin peşine koşuyor yine

  Senaa yaramaz bırakmıyor mu

  Fatima nerdesin epeydir yoksunn

 13. Nurdanim nasılsın bacim???

  Gizemin yazdıklarını okudum ama hiç cevaben bişey yazmadim..sen neden sordun şimdi bunu diğer siteye baktım gizem bişey yazmamista nereden geldi aklına???

  Valla kırılma kusuruma da bakma ama diğer siteye yazdıkdiklarini da okudum sen mi değiştin ben kaç gündür yazadigimdan değişik geldi anlamadım ama bunları senin Yazdığını hiç sanmıyorum… gerçekten yanlış anlama sensen ???

 14. NURDANIM şu kadersiz Gizem mi? Valla üzerinde hiç düşünmedim.
  Bilmiyorum ki.. Dün en son kocam beni aldatıyor galiba inşallah kanıtlayabilirim. Sizce nasil kanıtlarım yazmış..
  Valla bilemiyorum ama doğruysa eğer bu gidişle dayaktan uzun yaşamaz. Adam hergun birşeyler fırlatıyormuş. Birşeyler yapması lâzım yoksa 3. Sayfa haberlerine çıkacak Allah-u Teala korusun?

 15. DENIZIM kolay gelsin. Tatliş babanin ellerinden öperim ?
  Babalar herşeyi tamir eder genelde. Benim babam eder en azından. Ama erkek kardeşim elektronik eşya uzmani olduğu için artık tamir işlerine o bakıyor. ? Sizin soba kullandığınızı bilmiyordum soba çok güzeldir ama sobalı odadan çıktın mi heryer buz gibi?
  Öpüyorum seni Denizim. Sorunu halletmenize sevindim. Hamd olsun bugün iyiyim

 16. Aaaa defnem yine mmi yazdı gizem ben bugünün sayfası na baktım sadece…

  Kızlar benim anlamadığım, bu kadar sıkıntili umursamaz bir koca gizemin eline akıllı telefon verip,düzenli bir şekilde tarifesini yeniliyor o kadar dayağından küfürlerin eziyetin içinde kimsenin elinden hiçbir şey gelmeyecek bir site buluyor ve bana yardim edin deyip duruyor… İlk okudumda da acaba mi dedim hala da acaba mi diyorum..

 17. AYSEL hayatım Gizem Ah Kalbim sayfasina iki üç haftadır yaziyor oradaki herkes ona tavsiyede bulunuyor ama hep bir cevabı var. Ye dayağını otur demek zorunda kalıyor insan
  NURDANIN hangi yorumunu sert buldun? Asiye olan yorumumu. O konuda eğer siteye haber vermeden helallesmeden yazan olursa kirilacagini dile getirdi sadece
  Ki haklı yani bu konuda..?
  Eğer tamamen ayrılmak isteyen kardeşlerimiz olursa ki olabilir bu en doğal hakları vedalasmayi çok görmesin kimse yani bence öyle

 18. Filizim merhaba. Migrenin nasıl oldu? Evet hacamatini yenile sen. Onun zamanı da mi oluyormuş ya? Evet bebeğim buralar çok soğuk. Geceleri eksilerde artık…

 19. Defnem denizli güzeli ???sağol canım…bende iyiyim ama algılama da bı sorunum var bugün…kim ne derse aksini anlıyorum..

 20. Defnem gizemi biliyorum önceden de yaziyordu….sorununu anlatıp yardım edin deyip duruyordu..doğru yada yalan bilmrm..
  Ah kalbim e yazdığını bilmiyordum..

  Yok yok nurdanimin bugün ki yazdiklari değişik geldi.neyse işte…yoksa Asiye yazdıklarıni bilmiyorum…

 21. DENİZİİM ???

  Kolay gelsin Bitanem benim… benim babam öyle değil canım benim… yapamayacağı işi elini bile sürmez … yapabilecegi bı şey isede hakkını verir…kış günü de baca tamiri zor iş… ALLAH kolaylık versin BİTANEM… Kendine dikkat et..iyi bak kendine hastalanınca kolay kolay iyilesemiyosun zaten ???

  Bende ne olsun iyilik güzellik…bilirkişi geldi gitti..eve baktı.. gelenlerin yüz ifadesini hiç beğenmedim…eşki bir suratla geldiler burun kıvırıp gittiler.. hayırlısı bakalım İNŞAALLAH…

  Seni seviyorum???

 22. Olur öyle algılama sorunu arada Ayselcim☺ Ben bazen işyerinde elimde dosya öyle bir yere bakıp kitlenip kalıyorum kimsenin ne söylediğini duymuyorum,ne yaptığını görmüyorum. Elini şıklatıyorlar bazen dünyada mısın bizimle misin diye?
  Hayırlısı olsun Ayselcim ne sordular? Onlara ne oluyormuş ne suratı bu? Son söz hakimenin üzülme sen..

 23. Selam arkadaşlar nasılsınız yok Nurdan abla ufaklık kendi kendine oynuyor benim işlerim var biraz

 24. Ahaa Gizem yazmış yine Ah Kalbime kocamın aldattığını nasıl ispatlarım bu benim son kurtuluşum diye?? Biz ne anlarız ihanet isbatindan? Ne yazicaz bu kıza?.. internet konusuna gelirsek kocası belki eve internet baglatmistir adam keyfine duskunmus sonuçta amamn bilemedim ki ben hiç bilemedim??

 25. DEFNEM insanlık hali oluyor öyle??? dalgınlık değil bendeki duyuyorum ama beyazı Beyhan siyahi siyam gibi soylenenle duyduğum şey alakasız ???

  İlgin için çok teşekküler TATLIM..2 defa gelip beni evde bulamadılar sanırım onun tribiydi kizdaki..geldik siz evde yoktunuz diye 2 3 kere soylendi hasbam..

  Nasıl ne zaman evlendiniz..neden boşandiniz…ev içinde şiddet varmiydi..oğlun Kaç yaşında…velayeti alirsan köydeki okulami gidecek gibi gibi sorular..evi şöyle bi gezdi..iyi günler bile demeden gittiler…
  Bütün kasintilar,acemiler de beni buluyor.???

 26. Rica ederim AYSELIM.. sorucam tabi. Lanet gelmesin ki burası Türkiye her türlü saçmalık ve nizamsizlik burada. Bilirkişi zaten haber vermek zorunda geleceğini. Insanlar ev hapsine girecek değil ya. Neyse klasik sorularını sormuşlar. Umarım bu girdaptan çıkarsın ve herşey lehine olur canım..

 27. SENACIM TÜRKIYEYI hiçbir şeyi değişmem elbet. Bin defa bu dünyaya gelsem hep burada doğmak ölmek isterim. Gel gör ki bizim ülkemizde adalet ve kanun düzeni yok. Hukuk çoğu zaman güçlüden ve kötüden yana. Sanki tüm kanunlar haksızlar için cikarilmis. Mesela ISVİÇRE YA DA INGILTERE olsaydı Bu dava hemen çözülürdü ve anneyi korurlardı. Evliliği ilk önce kimin bozduğunu hemen tespit ederlerdi. Orada kimse kadına şiddet uygulamaya cesaret edemiyor etse de anasindan doğduğuna pişman ediyorlar. Erkekler kral gibi ortada dolaşamıyor.. ve en önemlisi TORPİL YOK. Yani kimse tanıdıkları sayesinde işe giremiyor. Eğer yeteneği yoksa adam özoglunu bile işe almıyor. Biz de oyle mi devlet dairelerinde kamuda çoğu insan torpille yerleşmiş. Adam akşama kadar yayılıyor kimsenin işini görmüyor çünkü işi bilmiyor. Benim torpili olmadığı için işe giremeyen bir sürü arkadaşım var hepsinjn de puani çok yüksek ama mulakattan gecemiyorlar yada atama yapilmiyor. Intihar etmeyi bile düşünen oldu. Hâlâ bi sürü sacmalikla uğraşıyorlar..
  Açıkçası Isvicrede yaşamak isterdim kanuni olarak. En azindan kimse ezilmezdi. Turkiyenin hali içler acısı ne yazıkki ADALET YOK❗

 28. Akşam yemek faslı falan gamzelimm ymk yedik şimdi aldım elime tlefonu yazdıklarınızı okumaya çalışıyorumm

  Aysel bacımm acep hangi yazdıklarım sana değişik geldi merak ettim bugün kimse yoktu doğru düZgün bişey yazmadım o gizemi sordum tamda senin gibi Defne gibi düşünüyorum artık inanmıyorum çünkü elimden bişey gelmiyor ne diyorsak herşeye bir cvbı var yine yazmıştı o konuda ne düşünüyosunuz diye sordum. Hee bacımm de bakim anlaşilmayacak ne söylemişimmmm

 29. Hemde bacım nasıl değişmiş olabilirimki her zaman ki insanım VALLAHİ anlayamadım ??? hemde ne kusuru kızz sadece yazımda hata yapıyorum bazan harflerde bazan noktalama işaretlerinde hele yaz bakim değişiğine giden hangi yazdığım olduu

 30. KIZLARRRRRRRRRRRR
  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

  DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI
  HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM
  ALLAH’A EMANET OL AFRODİDİT

 31. Bugün kimse yok nerdesiniz gençler
  Filiz teşekkür ederim iyiyim canım sen nasılsın migrenin nasıl oldu

 32. ELAM SEN DE HEP IYI VE HUZURLU OL GÜL YÜZLÜM ???
  ☔☔☔☔
  YAni ben kimseye inanmıyorum diyemem. Belki de Gizem çok pasiftir var öyle kadınlar Sadece şikayet ederler çözüm bulmazlar.. hiç bilemiyorum

 33. SENACIM kızın kaç yasinda?
  Ev hanımlığı dışında uğraşın var mi dikiş nakış kurs gibi ?

 34. Afiyet olsun NURDAN ABLA
  DEFNE canım kızım 3.5 yaşında ellerinden öper yok sadece evdeyim ama arada yazma kenarı yapmaya çalışıyorum oda çok sıkılıyorum sevmediğimden

 35. Bilmem Gamzelimm ben pek inanmıyorum insanlara güvensiZim insanlara karşın belkide doğrudur bilmiyorum öyle hissettim birden neysee artıkk Allah bir çıkış yolu göstersinn

  Gamzelimm sen resim koymaZmısın yaZara bir tane senide göreyimm nasıl oluyor bilmiyorum ama sorayım istedim

 36. Anladım SENACIM ??
  ?????
  NURDANIM resim koymak için epostali üye olmak lazim. Ben tehlikeli bulduğum için onu yapmıyorum. ZARA,ASI uyeler..
  Zara hakkaten çok güzel
  Geçen sene YBnin ilk döneminde geçici üyelik yaptım onda da bir sürü saçma sapan mesaj attilar. Tuhaf isimli kişiler hemen hesabı kapattım. Zaten travma yaşadım önceden Faceime dadanan sapık yüzünden..
  Bu siteye sırf özel bilgilerimi istemediği için yazıyorum..

 37. Güven konusuna gelirsek ben insanları pek sorgulamam. En yakınım da olsa her zaman mesafemi korurum. Akışa bırakırım. Herkesin sırları gizemleri sakladıkları var bu hayatta. Bunu normal karsiliyorum. Merak da etmiyorum. Insanlar zamanla açıklarsa açıklar açıklamazsa gönül sandığında kilitli kalsın. Merak etmem ki hiç ?

 38. Bende özel bilgilerim istense kesinlikle yapmam çünkü watsap ta bile profile kendi fotomu koymam bir kere eşim küsüyo diye ikimizin fotosunu koydum kısa süreliğine Ama seni Ayselimi Denizimi Elamı merak ediyorum güvenli bir yolu olsa bir kaç kişinin nosunu bile almak isterimm ???

 39. Gamzelim çok merakli bir insan değilim eleştiri yapmayıda sevmem haddim olmadığını düşünürüm bazı konularda fikrimi bile söylemem çünkü yaşamak lazım bazı şeyleri bilmeden yaşamadan sevmem öyle fikrimi beyan etmeyi bende mesafeyi çok severim vede saygıyı saygıdan sonra sevgi sonra gelir bence gard almayı severim yapım buu benimm ciddiyeti severim çok zor severim ama sevincede çok fedakar olurum ama bitti dersem gerçekten bitiyor alternatifi yok ??? o huyumu hiç sevmem

 40. Ne kadar güvenli olursa olsun ben özel bilgilerimi paylasamam çok korkarım. Işimi yada mahremimi tehlikeye atacak birşey olsun istemem. Tamam editörlere ve dostlarıma guveniyorum ama buralari çok takip eden merakli heykir insanlar var. Herşeyi kurcalayabilirler..
  ?????
  Hayata karşı gardimizi alıyoruz be Nurdancim bu suç değil..
  Senin eşin de mi ikinizin fotosunu koymanı istiyor bide küsuyor ha??

 41. Erkekler hep aynı ya çocuk gibi. Illa ikimizin fotosunu koy diyorlar?
  Bir zamanlar benim de başıma gelmişti. Baskı kurardi birileri. Böyle dünyalar harika yakisiklisi bir sevgilin varken neden resmimizi koymuyorsun?
  Ben görgüsüz müyüm derdim nispet yapar gibi? Tabi bir de cümle alemin ailemin duyması var Allah koruya

 42. ??? Defnem her genç kızın korkulu rüyasııı ??? bende sevmem ya hiç bişey olmasa nazar varr dimii

 43. ???????????AYSELİM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ misafirler vardı ancak vakit buldum canım kankammm kız keşke benim babam önce bozuyor sonra usta çağırıyor temizlik bize düşüyor kız o bilir kişiler inşallah inşallah inşallah senin lehine karar verir inşallah bu son mahkeme olur canım kankammm kız burası çok soğudu sizi ora nasıl kız gelde ah kalbimi izleyek canım kankammm ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM

 44. Ben geldiiiim canlarim ???

  Noruyonuz nasilsiniz GÜZELLER ???

  Nurdanim bacimmmm sen yazara üye mi oldun???nasıl üye olunuyor ki.. bende görmek duymak birebir hasbihal etmek istiyorum hani bizim as kodromuz varya 7 8 kişilik onların hepsini..nasip olur inşallah Birgün..
  Geliyim asıl medel

 45. Galiba biziz SENACIM ?
  Nazar tabi var NURDANIM.. bir de ne o öyle milletin gözüne sokar gibi. Arkadaşlarım bana böyle sevgilimiz olsa magazine bile verirdik derlerdi ? ben de olan var olmayan var herşeyin sahibi yalnızca Allahtır gösterişe gerek yok derdim. Onlar da uzayli olduğumu düşünürlerdi hep.?

 46. ??????????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KEŞKE SENİN VE DİYER ARKADAŞLARIMIN RESİMLERİNİZİ GÖRSEYDİM AMA CANIM BURALAR ÇOK GÜVENİLİR DEĞİL SEVENİMİZ VAR SEVMEYENİMİZ VAR CANIM NURDANIM KIZ O TARİFİ YAPTIN MI CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 47. Geleyim asıl meseleye diğer siteye yazdıkların sanki senin yazacağın bı mesajmmis gibi gelmedi niyeyse..

  valla piyasaya korsan NURDAN sürdüler sandım bı an…???

 48. ?????????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KALBİ GÜZEL İNSAN İNŞALLAH RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH TABİ FERHAT GİBİ ARKEY GİBİ KIZ BİZİ DELİ SANIRLAR DEFNEMMM YALANCI BAHAR BAŞLIYACAKMİŞ AYYYY ÇOK SEVİNDİM AMA SAATI ÇOK GEÇ CANIM DEFNEMMM ŞİİR KALPLİ ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 49. Ayselimm şimdilik tekimm korsanım yok ??? nasılsın bacımm üye olmadım yazara Bacım girdim biraz bekledikten sonra açıldı yorumlar Zarayı ve Asiyi gördümm birde gamzelimi göreyim dedim oda açıkladı sağolsunn eeee sen anlat bakim anlatmak istersen neler yapıyon yoksun yine

 50. ??????????????

  KANKALARİN BİTANESİ DENİZİİM

  ??????????????

  İyiyim Bitanem BENİM…sen nasılsın…çok yorma kendini evi temizliyecem diye…
  Hayırlısı bakalım ne olursa artık mahkemeden çıkabilecek her türlü karara yavaş yavaş kendimi hazırlıyorum… İNŞALLAH hakkimda hayırlısıni versin RABBİM..

  Bende izliyorum ah kalbim mi…çok bayılıyorum diziye ama idare eder yine de… kördüğüm den iyiydir müziğini bile duyunca icime öküz oturuyor..

  Seni seviyorum ?????

 51. Denizim yapamadım helvayıı o ara yazamadımda gitti şimdi hangi sayfada kaldı bilmiyorum hele sen bir daha yaz zahmet olmazsa ??

 52. Senacımm eşim asla paylaşmaz bende istemem zaten ben kardeşlerimi yiğenlerimi falan watsap profili yapınca trip atıyodu eşimin doğum gününde öyşe jest yaptım ikimizin resmini iki günlüğüne yaaa sonra yine bildiğim gibi yaptımm ????

 53. Ayyy olmasin zaten bacimmm ne işimiz var korsanla falan

  ✖ KORSANA HAYIR ✖????

  Nasıl bekleyince site açılıyor mu??? Bende baktım üyelik istiyordu..sitenin adınıtam olarak yazsana bana…

  İyiyim çok sukur yuvarlanip gidiyorum işte… Kısa süreli bı buhran atlattım ondan sebep yazmadim..
  kış geldi sobayı yakip üzerine bı çay koyup işimi bitirip otuyorum… sonra bı elimde kumanda telefon bı elimde tığ ip vakit geçiriyorum…çok klasik bir hayatim var şimdilik..

 54. ?????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR KANKAMMM AYNEN ÖYLE KÖRDÜĞÜME İNSANIN BIKDIRIYOR AMA AH KALBİM İNSANIN GÜLDÜRÜYOR AMA ŞARKILARI ÇOK GÜZEL HELE ALLAH WARİYAAN ŞARKISINI HEMEN İNDİRDİM BİDE TARKAN’IN yeni şarkısı canım kankammm sen ne dinliyorsun ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 55. ?????????NURDANIM

  CANIM BENCE ENİŞTEM HAKLI İNSANLARIN AZI DURMUYOR BENDE WhatsAppa koymuyorum şimdi WhatsApp da filistin bayrağı var içim acıyor ama DUALARIM onlarla ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 56. FİLİZİM çok sağol kardeşim…altta kalmış mesajın…amiiin bitanem cümlemizin İNŞALLAH…

  Yazin nasip olur da Kayseriye gelirsem seninle görüşmek isterim..nasip olur da sende istersen tabi???

 57. bende whatsapp profili olarak özlü bı söz koydum da ne yazıyordu unuttum

  Kendimi resimler de pek güzel bulmam hiç fotojenik değilimdir özlü sözler daha mantıklı geliyor o yüzden bana

 58. Denizim o şarkıyı bende indirdim..çok ta sevdim… Çok güzel.bu aralar eski şarkıları dinliyorum..telefonda olan ama aylardır dinlemedigim Şarkılari diliyorum…Tarkan’ın beni çok sev şarkısını mi dinliyorsun???

 59. Evet SENACIM çeşit çeşit insan var.Erkeklerin illa kadınları kontrol altına alma huyları var. Benim resmimi de koy. Senin resmini beğenen erkek kim? Çok güzel çıktığın fotoları koyma falan filan. Hiç sevmem oyle vıcık vıcık sorgu sual olan şeyleri
  ??????
  DENIZIM sevdim seni birkere başkasını sevemem
  Deli diyorlar bana desinler değişemem demiş şair ?
  Valla ben gerçek sevgiyi bulayim da ister deli desinler ister manyak?amin Denizim cümlemize ?

 60. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️AYSELİM

  CANIM KANKAMMM EVET CANIM BENİ ÇOK SEV ÇOK GÜZEL KIZZZZ ENİŞTEM NE ALEMDE HABERİN VARMI CANIM KANKAMMM ONU UNUTTUN MU GÖRÜŞÜRÜZ

 61. ????????DEFNEMMMMMM

  CANIM İNŞALLAH RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH KIZ SANA BİRŞEY SORACAM BAZİ İNSANLAR İNSAN EVLENECEĞİ İNSANIN RÜYASINDA GÖRÜR DİYORLAR SEN NE DİYORSUN ÖYLE ŞEYLER OLUR MU

 62. TARKANIN YENİ ŞARKILARI EFSANE YA TARKAN BİLE EVLENDİ VAYY ARKADAŞ..
  ESI TÜP BEBEK TEDAVISI GÖRÜYORMUŞ

 63. Tabii NURDAN ABLA görücü usulü ile oldu istediler yok dedim bir kaç kez, daha sonra onun ailesinden herkes geldi son kez olsun cevabınızı verin dediler biz de iyi öyle olsun o zaman dedik hayırlısı dedik öyle oldu(bu arada abla beni istemeye ilk geldiklerinde geldi eşim utandım yüzüne bakamadım daha sonra nişan da gördüm yüzünü ?????)

 64. Valla öyle insanlar varmış Denizim..
  Evliya olmak lazim herhalde. O kadar şanslı olduğumu sanmıyorum ? belki sen görürsün

 65. Nasip işte Senaa bizimkide görücü usulüü ☺️☺️Rabbim bir ömür mutlu mesut huzurlu eylesin inşaAllah herkesii

 66. Defnemm sen kimseye güvenip şans vermiyorsunn eeee nasıl olcak bu işş merak ettimm görücü usulümü yoksa aile tavsiyesi mi cidden soruyorum Denizim de öyle Elam da öyle eee nasıl olcak bu hayırlı işlerr

 67. Hangi alemde hiç haberim yok ki.. kafam kalabalık dusunmem gereken o kadar çok şey var ki bide onula meşgul edemem kendimi.. yerine sağ salim olsun yeter..

  Tarkan’ın o şarkısı eskidi BİTANEM…yazın her düğünün dans şarkısiydı..bı bu şarkı bı de erik dalı.. dinlemekten içim dışına çıkmıştı..

  Görüşürüz KANKAMMM BENİM ??????

 68. NURDANIM kim demiş ben çok şans verdim birçok insana. Uyuşamadık üzerimde hakimiyet kurmaya çalıştılar yada davranışları uygun değildi. Bir çoğuyla yemek yedim sohbet ettim kısmet olmadi
  Hem benim evlilik takintim yokki. Hayat bir tercih meselesi. Belki de ömür boyu bekar kalicam. Anneme de söyledim herşeye kendini hazırlıklı kıl benim üzerimden hayal kurma diye.

 69. DENIZIM
  IKI DELI BIR ARAYA GELMEMELIYDI
  BELKI DE BU KADAR SEVMEMIYDI???
  DENIZIM SEN BU DURUMA ÇOK ÜZÜLMÜYORSUN INSAALLAH HAA

 70. ?????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM kız duaları araştırırken rastladım ama daha yapmadım rabbim en iyisini bilir kız bende bıktım erik balından serdaç ortaç ve yıldız tilbe yeni şarkısı da çok güzel havalı yarım ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM

 71. ????????DEFNEMMMMMM

  YOK CANIM ama insanların lafların dan çok sıkıldım ama bir deli bulalım

 72. Bende hiç istemiyordum evlilik gamzelimm ama nasip olunca VAllahii ağzın dilin bağlanıyor derler yaa işte onu yaşadım. Benn bizzatt nasip

 73. Denizim sen ailenle yaşıyorsun ya bir de kaçamıyorsun baskılardan kafana takma gailesiz ol..
  Ağzı olan konuşuyor bıktım

 74. Hayatı akışına bırakmak gerek.
  Evlenince insanın başı göğe ermiyor ama bekar kalmakta insanoğlunun fıtratına aykırı..
  Zamani gelince ALLAH bir sebep verir nasılsa ????

 75. YA SİYAH BEYAZ AŞKIN YENI FRAGMANI VERILMIS. FERHATLA ASLI YIĞITIN OĞLUNA MASAL ANLATIYOR FERHATIN MASAL ANLATIŞI BILE KOMEDİ YA ?SERT ERKEĞİM BENİM ?

 76. DENİZİM gerçekten evlilik hakkında ne düşünüyorsun kankam hiç ciddi ciddi bu konuda konuşmadık seninle??????

 77. HAYIRLI GECELER HEPINIZE KIZLAR ??
  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER ALLAH RAHATLIK VERSİN KOMŞU KIZI TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM ?????

 78. Öyle NURDAN abla nasipten öte köy yok derler ALLAH RAZI OLSUN eşimden çok iyi ALLAH herkese gönlüne göre iyi bir eş nasip etsin DEFNE ben çok utangaçım nişan da bile yanına gidip te konuşamadım
  NURDAN abla ALLAH seni de eşinle bir ömür boyu mutlu etsin inşallah
  DEFNE İLE DENİZ e de hayırlı iyi insanlar nasip etsin

 79. Allah rahatlık versin gamzelimm

  Ayselimm bu saatte sen burdaa

  Ooo sivaslım gelmişş nerelerdeydin Rumeysaa doğum gününden sonra konuşamadıkk

  1. Nurdan ablacım başım kalabalık bu ara salonu yeniliyoruz çarşıdayım tül falan bakıyoz annemle yorgun oluyorum Giremiyorum pek ama iyiyim merak etmeyin beni

 80. Rümeysa hemşerim hemen merakını gidereyim tatlim.

  29 yaşındayım bir oğlum var evliydim ama boşanmak üzereyim..merak ettiğin başka bir şey varsa sorabilirsin…

  Sen Sivas’ın neresindensin???kendimden bahsetmek istermisin?

  1. Aysel ablacım kılavuzda şeyhşamil mahallesinde yaşıyorum. Sende merak ettiklerini sorabilirsiniz ayrıca tanışmak isteruim haberin olsun :-)

 81. Heee bacimm bu saat ve benim ???? uykum yok ki bugün

  İyi geceler tatlı rüyalar DEFNEM ??

  Yok sena ne özeli 29 yaşındayım

 82. AYSEL abla ALLAH tan ümit kesilmez ilk evliliğin kötü bitmiş olabilir ama daha çok gençsin önünde koca bir ömür var ALLAH oğluna kavuşturur inşallah bir ömür mutlu olursun

 83. Allah rahatlık versin Aysel bacımm ?? bende diycektim hazır ayaktasın ben uyuttum herkesi grl çay içelimm

 84. ???????????????FİLİZ ???RÜMEYSA ????NURDAN ABLA ????DENİZ ????SEMA ????EMEL????AYLİN ????ELA ????FATİMA ????DEFNE ???AYSEL ABLA ????VE ADINI YAZAMADIĞIM BÜTÜN ARKADAŞLARIM HAYIRLI GECELER TATLI RÜYALAR
  ??????????????????????????????????????????????

 85. Abla ben de senin gibi sabah millet işe gittikten sonra geri yatıyorum akşam da uykum gelmiyor abla çayı seviyorsun herhalde

 86. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  SANADA İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  KALBİMİM GONCA GÜLÜ
  ?????????❤️❤️❤️

 87. Allah rahatlık versin hatun kişilerimm.

  Senacım çayı sevmezmiyimm hemde çok severim benim molamdır çay helede yanında bir tatlı dilli arkadaşim varsaa ohhh değme keyfime şükür eşceğiZimde sever çayı ama çok sıcak içiyor çabucak kalkıyor benim uzun sürüyor çay saatlerim helede size ve watsap gruplarıma takılmış iki kelamın belini kırmışsam ne güzel olur ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu