Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 104. Bölüm Detaylı Özeti #Aşk Orucu

Ah Kalbim 104. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 30 Ocak da Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

Ah Kalbim 104. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 104. Bölümünde Pragya yaralarına krem sürmektedir. Sırtına kremi süremeyince Abhiden yardım ister ama arkanı dönerek kremi sürmesini ister. Abhi kremi sürerken Pragya bırakmasını söyler. Abhi de kızar ve madem öyle kremi duvara sür, sonra sırtını sür der. Sonra bakar ki olmaz Pragya’ya gözlüğü takar ve kremi sırtına sürer.

ah kalbim 104 bölüm resmi 1

Arka fonda Allah Wariyan şarkısı çalmaktadır. Sarini de değiştireyim mi diye sorunca Pragya şok olur. Daha sonra gülümseyerek uzanır. Daha sonra Daadi, Bulbul ve Purab ile buluşan Pragya, Payal’in haklı olduğunu yine kendisini öldürmek isteyenin Vijyan olduğunu söyler.

ah kalbim 104 bölüm resmi 2

Ardından Abhi için oruç tutacağını söyleyince nasıl orucu açacaksın planımız suya düşer diye oruç tutmasına karşı çıksalar da Pragya oruç tutma konusunda ısrarcıdır ve oruç tutacağım diyerek oradan ayrılır. Daadi sonra telefonla Pragyayı arar ve emir verir ama Pragya kimseye fark ettirmeden nasıl oruç tutacağını ve nasıl Abhi sayesinde orucunu açacağını düşünür.

ah kalbim 104 bölüm resmi 4

Tanu ise olanları Aliya’ya anlatırken telefonu kapatır. Arkasında Nikhil vardır ve kendisine para getirdiğini söyler ve ondan kendisi için oruç tutmasını ister. Tanu orucu nasıl açacağım diye sorgular. Nikhil ise oruç tutması için çok ısrar eder hatta özel bir hediye edeceğini de söyler. Tanu ise pek oralı olmaz. Pragya kimse fark etmeden sahura kalıp bir şeyler yer.

ah kalbim 104 bölüm resmi 5

Mutfağa gelen Abhi ne yaptığını yoksa oruç mu tutacağını sorar. Pragya ise boş işlere ayıracak vaktim yok der. Daadi ise tövbe çekmesini söyler :) Bulbul de Purab için oruç tutmaktadır. Pragya ise hazırlık yapmaktadır. Mangalsutrasını takar eski günleri hatırlayarak, ardından kırmızı boyasını alnına sürer yine gözlerinde mazi canlanır. Bir an önce toparlanır ki Abhi durumu fark etmesin.   

ah kalbim 104 bölüm resmi 7

Sabah olunca Pragya kırmızı sari giymiştir. Tanu hayırdır oruç için mi giydin deyince Pragya ne alakası var kırmızı giymek istedim ve giydim hepsi bu der. Kuzen Daadi ise Daadiye Tanu’nun hamile olduğu için oruç tutmamasını söyler. Daadi ise onu ikna edemediğini söyler. Tanu ise Pragyanın oruç tuttuğundan şüphelendiğini Abhiye söyleyince Abhi eline çikolatayı alır.

ah kalbim 104 bölüm resmi 8

Eğer çikolatayı yerse oruç olmadığını anlayacaktır. Pragya yemek yiyormuş numarası yapıp üstüne oruç tutma hakkında beklenmedik sözler edince Abhi benim dört gözüm bunları söylemezdi der. Pragya ise duygusallaşır. Canı sıkkın bir şekilde odadan çıkan Abhi keşke hiç sormasaydım kırıldım deyince Kuzen Daadi sınavdan geçtiğini söyler.

ah kalbim 104 bölüm resmi 9

Abhi ise hep sınavdan geçtiğini ve artık sıkıldığını söyler. Pragya jölebi yiyecekken Abhi utanamasını evdeki herkesin oruçlu olduğunu söyler. Pragya ise orucu önemsemediğini söyleyince Sarla kızı Pragyaya tokat atar. Zira kızının oruçlu olmasını beklerken kızı oruca hakaret etmektedir.

ah kalbim 104 bölüm resmi 10

Sarla ağzına geleni söyler hatta damadım olarak senden utanıyorum diye Abhiden özür diler. Pragya ağlayarak odasına gider. Daadi yanına gider ve ona destek olmaya çalışır. Orucu açmak için herkes terasa çıkar. Mitali Raj yetişemeyince Daadi’nin fikri ile Raj2ın resmine bakarak orucunu açar. Nikhil’in de geldiğini gören Tanu onu kovar. Nikhil ise orucunu açtırmak için geldiğini söyler ve çok hoş bir kolye hediye eder. Tanu çok sevinir bu arada Abhi’nin kendisini çağırdığını duyar. Tanu Nikhil’i saklar. Bu sırada kapıda duran Pragya’yı fark eder. Pragya neden burdasın diye sorunca köşeye sıkışan Tanu yine yalan söyler. Pragya ise orada birinin saklandığından emindir.

Translated Mr “C” ;)

Ah Kalbim 104. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

66 Yorum

 1. kızlar bende sizler gibi emel’i çok merak ediyorum ama geçenlerde interneti bitmişti sanırım enişte ile konuşuyor buralara vakit ayıramıyor diye düşünüyorum. Nişanlı olabilir ama burayı da ihmal etmesin en azından yokluğunda bizlere haber verirse merak etmeyiz umarım ciddi bir durum yoktur. hayırlı geceler.

 2. kızlar cihan abi özeti mail ile bana göndermiş resimleri telefondan halledememiş alttaki mersinli ela’ya da özellikle yazmamı istedi..

 3. KIZLAR YARIN Kİ KONU BAŞLIĞIMIZ
  HERKES KENDİSNİN BİR LAKABI VAR MI? NEDEN O LAKABI TAKTILAR?
  BANA BURDA LAKAP TAKTILAR ATOM KARINCA
  PEKİ SİZE ÇEVREDE NASIL LAKAP TAKILIYOR?

 4. 457 yada 458.bölümde bülbül ölüyo. alya bişekilde pragyadan herşeyi geri alıyo ve evden gitmesini istiyo belkide pragyanın planı 464te bu yüzden alya hapse giriyo. 475te tanuya tuzak kuruyolar ama buluşma yerine raj geliyo mitali onu tutup suçluyu yakaladığını söylüyo sonra pragya abhi ve purab şaşırıyolar ama hapse atmıyolar.522de alya eve gizlice giriyo. 700den sonra pragya hapse giriyo ve ailesi parayla çıkartıyo. 725lerde alya tanu ve nikhil pragyaya tuzak kuruyolar nikhilden hamile olduğuna dair doktor raporu falan abhide inanıyo sonra sahte olduğu kanıtlanıyo. Bi bölümde abhi pragyaya içki içirip boşanma evraklarını imzalatıyo.830da abhi ve tanunun evliligi var ama pragya bişekilde tanunun yerine geçti.833te nikhil pragyayı görür ve onu kaçırirlar sarla bunu görünce susturmak için döverler. 840ta sarla düğünü basar ve olanları anlatır ve abhi pragyayı aramaya gider. Bu kaçırılmadan sonra pragyanin yerine munni geçiyo

 5. defne canım siyah beyaz aşkın fragmanı çıkmış vakit bulabilirsem özet yazacağım haberin olsun

 6. GÜNAYDIIIN en erkenciniz benim galiba bu arada özetler muhteşem elinize emeğinize sağlık.

 7. GÜNAYDIIIN en erkenciniz benim galiba bu arada özetler muhteşem elinize emeğinize sağlık.

 8. Günaydın Rümeysacm??
  Erkencisin..
  Ben Sivas merkezde değilim ablam sivasla aramiz 3 bucuk saat..merkezde olsaydım görüşmek istedim seninle mutlaka…

  Rümeysa okula gidiyor musun??
  Yanlış hatırlamıyorsam 22 yaşındaydın demi..

  Allah’a emanet ol yigidom ???

  1. Keşke merkezde olsaydın neyse evet 22 ye girdim açıköğretim ilahiyat okuyorum 3 dersim kaldı onları verirsem mezun olcam inşallah

 9. Günaydın günaydın günaydın

  Hayırlı cumalar herkese ✨?✨

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç solmasın İNŞALLAH..

  Bugün hurmetine RABBİM gonlunuzden geçen bütün güzel dualarınızı kabul etsin İNŞALLAH (aminnn)

  Sizi seviyorum ?????

 10. Günaydın günaydın günaydın

  KANKALARİN BİTANESİ DENİZİİM ????

  Hayırlı cumalar biya

 11. Günaydın günaydın günaydın

  KANKALARİN BİTANESİ DENİZİİM ???

  Hayırlı cumalar Bitanem benim ??

  RABBİM bu mübarek cuma hurmetine kalbinden geçen bütün dualarını kabul etsin İNŞALLAH..tez zamanda sana hayırlı bir eş nasıp etsin İNŞALLAH ?????
  Seni seviyorum ???

 12. KIZLAR HAYIRLI CUMALAR ???
  Iyi insanlarla karşılaşın ve tüm hayırlı dilekleriniz kabul görsün Arşu Azamda..
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM CUMAN MÜBAREK OLSUN DUALARIN KABUL OLSUN. SENI ÇOK SEVIYORUM ??????

 13. Filizim bekliyorum Siyah Beyaz Aşk Fragmanını o vakit ?
  Bugün çok işim var. Fazla yazamiycam. Lakap konusuna gelirsek şu anda dünyanın hiçbir yerinde lakabım yok. Burada Nurdan gamzelim diyor?Elamla da ahiretligim diyoruz.? üniversitede bir ara cazibe merkezi derlerdi bir arkadaş grubu. Çünkü çok fazla çıkma teklifi alırdım ve beğeni görürdüm ama sonra böyle demelerini yasakladım ?sonra da böyle birşey tekerrür etmedi. Şu an sadece benim..
  Hepinizi öpüyorum ve sevgilerimi arz ediyorum ??

 14. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ????HAYIRLI CUMALAR

  Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı Cumalar.

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 15. ???????AYSELİMMMMM

  ???GÜNAYDIN
  ?????GÜNAYDIN
  ????????GÜNAYDIN

  Binlerce çiçek? var, gül ?başka, milyonlarca insan ?‍?‍?‍?var ama dost ?başka, milyarlarca gün var ama Cumalar başka, Cumamız mübarek olsun.?
  ????❤️????????

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ ben bugün oruçluyum biraz geç kalktım sen ne yapıyorsun seni çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
  Seviyorummmmmmmmmmmmmmm

 16. Merhaba bütüm arkadaşlarım nasılsınız kusura bakmayın tek tek isim yazmdım özetlər muhteşem Filizim Mr”c” kardeşim emeyinize salık hadi hepinizi öpdüm ♡♡♡♡

 17. ?????DENİZİİM?????

  İyiyim Bitanem…hamd olsun…

  Allah kabul etsin İNŞALLAH…

  Dunde mi oructun Bitanem sen yoksa sadece bugün mü orucsun..cuma günü oruca baslanmazda ondan sebep sordum..eğer dün oruç değilsen yarında tutman lazım…

  Dün Akşam sormuştum ama gormedin galiba…

  Evlilik hakkında ne düşünüyorsun…bu konuda konuşmadık seninle ???

  Seni seviyorum canım benim ?????

 18. Aylincim hosgeldin??sağol canım sen nasılsın???

  Senacim seninde cuman mübarek olsun…bütün dualarin kabul olsun inşallah. Sen kaç yaşındasın senacim..

 19. Cumamız mübarek olsun canım arkadaşlarım nasılsınız??? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim ben iyiyim….. Sizlerde iyisinizdir inşallah….. Ne yapıyonuz arkadaşlarım…….. Allahtan bişey olmazsa akşama yazarım sizi seviyorum allaha emanet olun canım arkadaşlarım

  1. Senacim nasilsin..
   Nasıl istersen öyle hitap edebilirsin,nasıl rahat edersen artik..bence bi sakıncası yok???

 20. Bende yarı buçuk iş yaptımm bacım tv izliyorum sanada iyi seyirlerr yabancı bir polisiye dizi planet pembenin yerine geldi sonyy Chenell de bitti şimdi

 21. ?????????AYSELİMMMM..

  CANIM KANKAMMM KIZ BEN BİLİYORUM DUM CANIM KANKAMMM orucu çok güzel geçiyor ama başım ağrıyor ben o mesajı Görmedi ayselim benim aklımda yoktu taki beni ilk K isteyeni görene kadar evlenmiş bir kız bir oğlu olmuş biraz morelim bozuldu bende artık düşünüyorum annem de görsün canım kankammm Rabbim KARŞIMIZA çıkartsın inşallah CANIM KANKAMMM RABBİM SENİNDE BENİMDE ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 22. ?❤️???????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 23. IYI AKSAMLAR KIZLAR ??
  Aa bugün “LAKAP” sohbeti yapılacaktı öyle demişti Filiz ama kimse ne sohbet etmiş ne yorum yapmış? Bende sohbeti kaçırdım sandım..

 24. AYSEL AZERI HOSGELDİN SEFALAR GETIRDIN KARDEŞ ??
  ??????
  SERKAN KARDEŞ neler söylüyosun ya tam bizim O HAYAT BENİM dizisine benzemiş.. Yani Abhiyle Pragya hiç mutlu olamayacak..

 25. Yahu Pragya ne diye utanıyorsun krem sürdürürken adam nikahlı kocan? Elalemin Tanusunu düşünücene elini çabuk tutup Abhiden sen bir çocuk yapaydın kimse ezip geçemezdi seni
  Ayy çıldıracağım haa ?

 26. Filizim haksız miyim ya Pragya gibu kızlar ancak kocasını başka kadınla başgöz ederler
  Bıktım bunların pasifiğinden ?

  1. Hint dizilerinde bu kadın profilleri çok ezik geliyor bana kadın dediğin dik durabilecek

 27. İyi akşamlar AYSEL abla çok şükür iyiyim sen nasılsın ne danteli yapıyorsun satıyormusun

  1. Annem geldi gözümün önüne dantel deyince annem de çok sever danteli örgü deyince akan sular duruyor :)

 28. Hoş bulduk Aysel ablacım iyi olmana sevindim canım benim bende iyim sizi çok özledim çok seviyorum Aysel azeri hoş geldin bende azeriyim

 29. İyiyim Filiz ciğim sağol canım
  Dantel işlemesini hiç sevmem ablam zorluyor işle diye

 30. SENACIM hint dizilerinden çok hint filmlerini izledim. Ozellikle Amir Khan Filmleri
  En az 40 tane hint filmi izledim. Sevdiğim oyuncuların dizilerini de izlemeye çalıştım ama hint çevirisini bulamadım bir kısmının. Özellikle Barun ve Vivianin,Sanaya ve Drashtinin tüm dizilerini izlemek istiyorum..
  Ben Koreciyim. Kore Dizilerinin yarısını izledim.. koreceyi bile söktüm sayılır ?
  Ama şu aralar sadece SİYAH BEYAZ ASK izliyorum ve düşünüyorum..

 31. Yani hint dizilerindeki bütün kızlar pragya gibi demek istedim
  Ben de senin gibi hint filmlerini seviyorum
  Kore dizilerini de şimdi LEE SEUNG GI oppanın dizisi ni izliyorum

 32. Yani hint dizilerindeki bütün kızlar pragya gibi demek istedim
  Ben de senin gibi hint filmlerini seviyorum
  Kore dizilerini de şimdi LEE SEUNG GI oppanın dizisi ni izliyorum

 33. Hayırlı geceler canım arkadaşlarım nasılsınız??? Aysel Azeri abla hoş geldin nasılsınn??? Aysel abla, defne abla, ela abla, nurdan abla, deniz abla, filiz abla, fatima abla, aylin abla, abhigyacım, rümeyse abla, serpil abla,, sena abla…. NASILSINIZ canım arkadaşlarım tatlı rüyalar şimdi misafirlikteyim eve gidince yazarım inşallah allaha emanet

 34. ?????????NURDANIM

  BALIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 35. praqyanin hareketleri beni artiq sinir ediyo bende siyah beyaz ask dizisini cok seviyorm bayilarak izloyorum super bir dizi bu arada yalanci baharda tekrardan basliyooo buna cok sevidim cok seviyodum bu dizyi

 36. Bu filmde cok guzel olmus bayildm ama biraz konusu abartili kusi ve arnav bir numaraydi artik abhi ile pragyada bu siraya girdiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu