Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 106. Bölüm Detaylı Özeti #Pragya Oyuna Gelmez

Ah Kalbim 1 Şubatta neler Olacak? Ah Kalbim 106. Bölüm de Neler Yaşanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilrisiniz

Ah Kalbim 106. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 1 Şubatta; Geçtiğimiz bölümde Abhi Pragya’yı tatlı sözler edince hepimiz şok olmuştuk. Hepimizin aklına acaba Abhi de plana dahil mi oldu sorusu gelmişti? Bakalım bu bölümde neler olmuş. Abhi’nin sözleri aslında Pragya’ya değil oyuncak bebek tombişe söyledikleridir.

ah kalbim 106 bölüm resmi 1

Hatta Abhi bebeği eline alır ve öpmek istediğini söyler. Pragya sinir olup odadan çıkar Abhi ise şu Pragya’ya romantizm yapmak ne zor yahu der. Pragya’nın yanına gelen Abhi Pragya’nın şunu düşünmesine neden olur: “Hani bana konuşmayacaktı, ne oldu da bana normal bir şekilde konuşuyor, bu işte bir iş var ama ne?”

ah kalbim 106 bölüm resmi 2

Ronnie ise adım adım ev ahalisini takip etmektedir. Puja için hazırlıklar tamamdır Abhi kendinden beklenmeyeni yapar ve Pragay’nın yanına oturur. Pragya bakakalır. Bulbul ise Ronnie ile bir olup Aliya’yı Tanu ile düşürmeye çalışırlar ama planları suya düşer. Pragya durumu sorunca Ronnie anlatır. Pragya ise Tanu’nun bebeğine zarar verecek bir harekette bulunmayın diye uyarır. Pragya, Bulbul’e Abhi’yi gözetleme görevi verir. Abhi ise sürekli Pragya’nın peşindedir.

ah kalbim 106 bölüm resmi 3

Tanu bu duruma kızar. Pragya ise kocana sahip çık, tuhaf tuhaf kaş göz işareti yapıp duruyor diye Abhi’yi şikayet eder. Tanu Abhiye kızınca Abhi senin fikrini uyguluyorum deyince Tanu da destek olma sözü verir. Tanu durumu Aliya’ya söylemeye gittiğinde Nikhil gelir ve Tanu’nun ellerini tutarak konuşur. Pragya, Nikhil’in sesini duyar ve Nikhil ile Aliya’yı görür. Aliya ile iş hakkında konuştuklarını söyler. Abhi oyununa devam eder ve Pragya’nın kendisini eski günlerdeki gibi kendisini uyutmasını sağlar. Uyur uyumaz Pragya başının altına yastığı koyar ve Tanu’ya kocasının yanına gelip uyuduğunu söyler.

ah kalbim 106 bölüm resmi 4

Tanu,  Abhi’nin yanına gider ve uyur. Uyandığında yanında Tanu’yu görünce Abhi şaşırır. Pragya Tanu sayesinde Abhiyi kontrol altında tutabileceğini düşünür. Zira Daadi bile Abhi’nin bu tavırlarında bir bit yeniğinin olduğunu düşünmektedir.  Raj ise hazırladığı evraklara imza olayını tamamlarlarsa mal varlığını ele geçirebileceklerini söyler.

ah kalbim 106 bölüm resmi 5

Pragya’nın tavırlarından şüphelenen Abhi, Payal’i gerçeği öğrensin diye Ronnieye yollar. Ronnie ise oyuna gelmez tam tersi Payal’e oyun oynar. Payal’in kendisine asıldığını söyleyerek Abhi’nin planını suya düşürür. Abhi bakar ki olacağı yok eline gül alır ve Pragya’yı etkilemek için hoş bir konuşma yapar. Arka fonda Saiyyara Re şarkısı çalmaktadır.

Ancak gülün etkisiyle Pragya hapşırınca komik anlar yaşanır :) Pragya’nın aklını karıştıran Nikhil kiminle Tanu ile mi Aliya ile mi sorusudur. Bunun cevabını almak için Nikhil’i arar. Abhi ise Pragya’dan para alır ve buluşmaya gideceğini ifade eder hatta kendisinin de gelip görmesini ister.

Ah Kalbim 106. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

11 Yorum

  1. Bu dizi cok güzel lütfen sonuna kadar gitsin ve zor sevdadan ki gobi olmasın lütfen

  2. bütün türk kardeşlerimizə salamlar.kanal yeddiyede çook təşəkkür ederiz.bu cür maraqlı dizilər yayınladığı üçün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu