Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 107. Bölüm Detaylı Özeti #Aşk Oyunu

Ah Kalbim 107. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 2 Şubatta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 107. Bölüm Özeti

Ah Kalbim 2 Şubatta; Geçtiğimiz bölümde Pragya şüpheleri üzerine Nikhil’le buluşmaya karar vermişti. Bakalım gerçeği öğrenecek mi? Bu bölümde Pragya da Abhi de buluşma için evden çıktıklarında Tanu, Abhi’yi Daadi de Pragya’yı arar.

ah kalbim 107 bölüm resmi 2

Abhi, Tanuya buluşmaya gittiğini ama merak etmemesini söyler. Pragya ise Daadiye Abhi’nin para aldığını buluşmaya gideceğini ve kendisinin de gelmesini istediğini söyleyince dikkatli olması konusunda uyarı alır. Abhi Pragya ile beraber pahalı bir restoranta gelince Pragya iflas mı ettireceksin diye kızar :) Abhi etrafında kız olmadığı için ne yapacağım diye tasalanırken Pragya’ya da şarap içirir.

ah kalbim 107 bölüm resmi 4

Pragya’ya daha sonra sana yalan söyledim, aslında kız falan gelmeyecek ben seninle birlikte olmak için bu yalanı söyledim diye itiraf eder. Sana aşık oldum deyince Pragya şaşırır ya Tanu der. Tanu’ya sonra tombişe şimdi de sana aşık oldum der. Pragya yaptığı kötülüklerden bahseder ama Abhi sevgisini cümlelere dökmektedir. Bu sırada içki etkisini göstermeye başlar ve Pragya’nın başı dönmeye başlar. Bu sırada Tanu da Abhi’ye sakın Pragyaya içki içirme diye mesaj attığını görür. Ancak iş işten çoktan geçmiştir ve Pragya’nın şovu başlar :) Abhi Pragya’ya oyun oynamadığını gözlerine bakmasını söyler. 

ah kalbim 107 bölüm resmi 6

Planı içkinin etkisiyle Pragya gerçeği yani neden böyle davrandığını söyleyecektir. Bulbul ise Purab’a artık dayanamadığını ve annesine gerçeği söylemeye karar verdiğini söyler. Abhi ise Pragyaya içki icirdigine pişman olur. Pragya masaya çıkar Abiden kendini sırtına almasını ister sonra da dışarı çıkıp taksi çağırır. Pragya biraz önce sevdiğini söylediğinde cevap veremediğini ve cevabının ne olduğunu söylerken arka fonda Aasman Tera Mera Hua çalar. Ardından da Saiyyara şarkısı çalarken  ikili göz göze gelir. Abhi Pragyadan gözlüğü çıkarmasını ister ardından da kalbinde ne var söyle deyince Pragyadan beklediği cevabı alamaz.

Pragya kalbimde damar var kan var kalp atışı var der :) Abhi Pragyayı yatağa getirir. Pragya yeni erkek arkadaşım diye oyuncak Abhi’ye benzer bir bebeği gösterir ve onunla konuşmaya başlar.

ah kalbim 107 bölüm resmi 8

Abhi’ye gerçeği söyleyeceğim diyerek heyecanlandırsa da Pragya bebeği ile uyuyacağını artık erkek arkadaşı olduğunu söyler. Tanu ise sabah Abhiyi sorguya çeker. Bir diğer taraftan da eve konuk olarak gelen Nikhil ile uğraşan Tanunun tek destekçisi Aliyadır.  Ama isler hiç de umdukları gibi gitmez Nikhil ile Aaliyanın evlenmesi istendiğinde Nikhil Tanuyu köşeye çeker ve evlenmeyecegini söyler.

ah kalbim 107 bölüm resmi 9

Hatta eğer böyle bir şeye müsade ederse gerçeği bebeğin babası olduğunu herkese söylemekle tehdit eder.  Pragya ise Nikhilin Tanunun bebeğinin babası olduğuna emin olduğunu Purab ve Bulbule söyler. 

Ah Kalbim 107. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

12 Yorum

 1. ??? GÜNAYDIN ???

  MUTLU, KEYİFLİ, HUZURLU PAZARLAR HERKESE

  GÜNÜNÜZ AYDIN NEŞELİ OLSUN GÜLÜMSEMENİZ HİC SOLMASİN…

  SİZİ SEVİYORUM ?

  ALLAH A EMANET OLUN.

 2. ?? Gunaydin ??

  ?? Günaydın ??

  ?? Günaydın ??

  DENİZİİM ? ? ?

  Gününün aydın neşeli olsun gülümsemen hiç eksik olmasın bitanem… O guzel gözlerin hep mutluluk gözyaşları döksün..

  Seni çoooook seviyorum ?????????

 3. GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIN
  SİTEMİZİN GÜLLERİ BİRTANELERİ GÖNLÜ GÜZELMİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  GÜZEL BİR PAZAR GÜNÜ GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ
  …..
  FLİZİM TATLIM EMEGİNE SAGLIK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ….
  AYSELİMMMM CANIMIN CANI SANADA GÜNAYDIN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

  DENİZİM ❤️ EMELCİM ❤️
  NURDANIM ❤️ AYLİNCİM ❤️
  FATİMAM ❤️ SENACIM❤️
  SEMOŞUM ❤️ RÜMEYSA ❤️
  ❤️❤️❤️❤️
  KIZLAR NERDESİNİZ NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  ALLAH’A EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 4. ❤️❤️❤️DEFNEMMM RUH İKİZİM
  KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  BUGÜN NASILSIN DİNLENE BİLDİNMİ DÜNÜN YORGUNLUGU GEÇTİMİ
  GÜZEL HAFTA SONU GEÇİRMEN DİLEGİYLE
  ALLAH’A EMANET OL
  ❤️❤️❤️SENİ ❤️❤️❤️ÇOK❤️❤️❤️ ÇOK ❤️❤️ SEVİYORUM ❤️❤️
  RUH İKİZİM
  KOMŞU KIZI AFRODİDİT ❤️❤️❤️❤️

 5. ???????CANIM ARKADAŞLARIM

  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR BUGÜN PAZAR KİSELER YOK

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 6. ???????AYSELİMMMM

  ???TEK???
  ?????DOSTUMM?????
  ???????SIVASLIM????
  ?????????CANIM???
  ???????????KANKAM?

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ HALE UYUYORUM PRENSİM GELMESİNİ BEKLİYORUM ŞAKA MAKA BİR YANADA CANIM KANKAMMM BİZİMKİLER BİZDE ELİME TLF ALAMIYORUM ANLARSIN YA CANIM KANKAMMM SEN NE YAPIYORSUN GÜNÜN NASIL GEÇİYOR CANIM KIZ BÜTÜN EV SANA KALDI ANNE GELDİMİ CANIM KANKAMMM SENİ ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu