Ah Kalbim 108. Bölüm Detaylı Özeti #Nikhil’in Oyunu

Ah Kalbim 3 Şubat’ta neler Olacak? Ah Kalbim 108. Bölümde Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 108. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim 3 Şubatta olacaklara başlamadan önce geçtiğimiz bölümde Pragya’nın Nikhil’den şüphelenmesinin ardından Aliya ile Nikhil’in evlenmesi gündeme gelmişti. Peki Nikhil ile Aliya evlenecek mi? Gelin hep beraber bu sorunun cevabı olan 108. bölümde neler olmuş bir bakalım. Ah Kalbim 108. bölümde; Abhi, Aliya’dan onay almıştır ancak parti vermek için Nikhil’in de bu evliliğe onay vermesini beklemektedir.

Abhi aile üyelerini toplar ve Aliya için uygun bir erkek bulduğunu ve evlenmelerini istediğini aileye duyurur. Bahsettiği kişinin de birazdan geleceğini söylerken Nikhil çıkagelir. Abhi onu kucaklayarak karşılar. Bu sırada Aliya Nikhil’e mesaj atar ve Nikhil mesajı okur. Abhi ise davet etme sebebini söyler ve kızımız Aliya’ya seni uygun gördük der 🙂

Nikhil kabul edemeyeceğini söyler ve mazaret uydurarak gidince Abhi kendini zorlamış gibi hisseder ve özür dilemek ister. Pragya ise Nikhil ile Tanu arasında bir şeyler olduğuna emin olur. Aliya, Tanuya neden Nikhil’in yanına gidecek olan Abhi’yi durdurmadın diye kızarken Pragya’yı görünce konu değiştirirler.

Pragya, Aliya’ya Nikhil kabul etmediği için üzüldüğünü söyleyince Aliya ben de zaten çok istekli değildim diye cevap verir. Tanu Nikhil ile telefonda konuşup neden teklifi reddettiğini sorunca Nikhil ben sevdiğimle evleneceğim der. Aliya ise Tanu’nun elinden telefonu alır ve tehditler savurur. Nikhil yarın gelip bu tehditlerine cevap vereceğim der.

Abhi Pragya’nın gözüne girmek için Payal’e Pragya’ya kahvaltıyı götürmesini ve yatağına kırmızı bir gül bırakmasını söyler. Uyandığında Payal’i gören Pragya şaşırır, Ronnie ise yiyecekleri kontrol eder ve bayılma numarası yapar. Pragya Payal’e kızar. Onlar çıkınca Abhi, Pragya’nın elindeki güle bakarak hırsızı buldum der.

Çalmadığını söyleyince de Abhi bu gülü kabul ettiğin gibi bir gün beni ve benim aşkımı da kabul edeceksin der. Arka fonda Allah Wariyan şarkısı çalmaktadır. Daha sonra Nikhil eve gelir ve Abhiden özür diler ve sizden bir şey gizledim diyerek söze başlar ve bir kızı sevdiğini ve bu kızın bu evde olduğunu söyler ve Tanu diye devam ederken Tanu’nun arkadaşı Sonali diye bir kızı aileye tanıştırır ve bu nedenden dolayı teklifi reddettiğini söyler.

Tanu’nun yüreği ağzına gelmiştir. İkiliyi tebrik eder. Tanu daha sonra Abhi’ye Pragya’ya imzalatsın diye evraklar verir. Bu sırada Pragya’nın geldiğini duyduklarında Abhi Tanu’yu saklar. Abhi, Pragya odaya girince yine aşktan bahseder ve onu kucaklamaya çalışır. Kıskançlık krizine giren Tanu elindeki evrakları düşürünce ses çıkar ve Pragya sesin nerden geldiğini bulmaya çalışırken Abhi onun dikkatini dağıtır, Pragya da evrakları alamaz.

Abhi Tanu’ya önce Pragya’nın güvenini kazanmalıyım ardından bu evrakları imzalatabilirim der ve evrakları Tanu’ya geri verir. Daadi, Bulbul ve Purab ile buluşan Pragya, Abhi’ye karşı duramadığı ve odasını değiştirmek istediğini söyler. Abhi’nin iyi rol yaptığını bilen Daadi buna karşı çıkar ve eğer Abhi ona bir şey yaparsa mesaj atmasını ister.

Pragya eve döndüğünde yerde gördüğü kağıtları almak üzere iken Abhi’nin yaptıklarını hatırlayıp o kağıtları bulmaya çalışır. Tanu ise Nikhil ile buluşur ve gayet hoş bir şekilde konuşurlar, Nikhil Tanu’nun elini tutarken Tanu birileri görür diye de içi içini yemektedir. Ve korktuğu başına gelir, Bulbul ve Purab onları el ele iken görür.

Tanu telaş içindeyken Aliya onları kurtarır ve Sonali’nin bir buluşma yarladığını ve birazdan geleceğini söyler. Bulbul ise Tanu’ya Abhi’den izin alıp gelmeliydin der. Bunun üzerine Aliya Bulbul’e hakaret eder ve Sonali’yi arayalım da başka yerde buluşalım buranın tadı kalmadı der.  Abhi ise zorla Pragya’ya sarıldığı için özür dileyince Pragya kızgın olmadığını söyler.

Bunun üzerine Abhi tekrar sarılırken Daadi gelir ve Abhi’yi döver. Pragya daha sonra Tanu’nun odasında evrakları bulur ve okur. Eğer bu evrakları imzalarsa tüm mal varlığı Abhi’nin olacaktır. Abhi’nin Tanu ve Aliya ile plan yaptığını, kendisine oyun oynadığını ve imzasını alma peşinde olduğunu anlar ama sessiz kalmaya planlarını izlemeye karar verir. 

Ah Kalbim 108. Bölüm Fragmanı

Henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 108. Bölüm Detaylı Özeti #Nikhil’in Oyunu (36 Yorum)

 1. Herkese İyi akşamlar :))
  Denizim bitanem nartanem geldim
  Nasılsın canım iyimsin.?iyi geceler tatlı rüyalar Allah’a emanet ol görüşürüz inşallah

 2. Canım arkadaşlarım ancak kendime gelebildim büyük olmasa da kaza geçirdim otobüsten inerken otobüs hareket edince kolumun üstüne düştüm kolum kolum ve iki parmagim kırıldı şu an bu yazıyı da nişanlım yazıyor. Sizleri çok özlüyorum yorumları okumaya çalışsam da yazamıyorum hakkınızı helal edin. Nişanlım supriz yaptı gece bu saatte gelmiş normalde söylememiştim duyar duymaz gelmiş sizleri seviyorum Allah a emanet olun

 3. HOŞBULDUK nurdancim semoşum Ben hiç farketmemişim burda olduğunuzu ama iyi olmuş NURDANCIM iyim hamd olsun evden işe işten eve değişen hiçbirşey yok hep aynı işte
  Sen nasilsin evlatların nasil iyisiniz İNŞALLAH
  SEMOŞUM canım sen nasilsin
  İyisin İNŞALLAH hımmm o yüzden diyer sayfaya fazla yazmiuorsun öylemi 😉
  Ben yatıyorum kızla
  ALLAH size rahatlık versin

 4. Ahaa bu sitedede adımı yazmamışım ya brn yanlışlıkla diyer siitedede yazmamışım bende kafa iyce gitti ????

 5. Afiyet olsun nurdan abla iyi olmana sevindim bende iyiyim çok şükür…. Bencede en doğrusu kimseyi takmamak ??

 6. Teşekkür ederimm Semoşumm iyim ablamm çay içiyorumm. Ablasının gülü artık hiç kimseyi takmıyorum. Ve hiç bir beklemtim yok hiç kimseden. Umrumda değill geçti bendenn artık. ??? eyyy senn nasılsınn

 7. Reyhan abla hoş geldin biz hep burdayız seninde buraya gelmene çok sevindim

 8. Hoş geldinn Reyhann sefalar getirdinn Denizim defalarca yazdı burda yazdığımızı. Katılmak isteyen katılır dimii ??? eee sen nasılsınn

 9. Bu gün sitede kimse yok filiz abla, ela abla, fatima abla, aylin abla, sena abla, deniz abla, aysel abla, serpil abla, emel abla, rümeyse abla nerdesiniz nasılsınız canım arkadaşlarım bş bir ses verin inşallah iyisinizdir allaha emanetsiniz ??

 10. NURDANCIM DEFNECİM
  evet ben sizin reyhanınızım:))))))
  Kızlar bugün diye sayfada kimse yazmiyordu bende buraya baktım öyle yaziverdim ama siz hepiniz burdaymiisiniz zaten aaa bende çok sevindim birazcikta şaşırdım:))

  • HOŞBULDUK nurdancim semoşum
   Ben hiç farketmemişim burda olduğunuzda bilmiyordum ama iyi olmuş
   NURDANCIM iyim hamd olsun evden işe işten eve hep aynı değişen bişey yok:((
   sen nasilsin evlatların nasıl iyiler İNŞALLAH

 11. Hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar…… NASILSINIZ????? Leyla abla hoş geldin… Defne abla allah ablanın yardımcısı olsun rabbim kimseyi ezdirmez bu dünya etme bulma dünyası bu gün sen yaparsın yarın başkası sana yapar …. Nurdan abla allah yardımcın olsun allah kimseyi kötülerden karşılaştırmasın nasılsın abla …. CANIM arkadaşlarım allaha emanet olun tatlı rüyalar

 12. Elinde altın bileziği var. Yani mesleği ablan sessiz kalmasın gerçekten boşayım oğlunu donuna kadar alim elinden sende istediğin zenginle ever oğlunu desin dilini çeker kaynana bir tarafına ??

 13. Biz köylüyuz ya ondan beğenmiyor ablami. Bir de ablamin çok çeyizi yoktu. Okumaktan,parasizliktan çeyiz alamadi. Kendi akrabalarindan ev hanımı zengin bir kız almak istiyormuş
  NURDANIM SANADA MI KAYNANAN EZİYET ETTİ ? BILMIYORDUM?

 14. BU FILIM ÇOK SIKICI VE Hecanli
  TANUDAN NEFRET EDIYORUM
  AMA
  PRAGYA VE ABI ÇOK SEVIUORUM
  KE$GE ABI VE PRAGTA GELÇEKDE
  EVLENSEYDI.

 15. NURDANIM anlatılacak detay yok.
  Ablam cuma aradı beni. Sana bilet aldım yarin gel çok ihtiyacım var sana dedi. Kaynanasıyla tartismislar. O da gitmiş zaten kızı doğum yapmis. Ben de mecbur gittim emrivaki yani. Onun dışında sadece konuştuk yedik içtik. Zaten istanbul yağmurlu. Hiçbir yere gitmedik fırsat olmadi.
  Icim şişti geldim işte ?
  Duşumu aldım kremlerimi sürüp uyucam. Yarin da çok yorucu olacak.

 16. Bugün eşimle oğlum ablanın oturduğu yerin yakınına kartala geldiler hava soğuk iki gündür şansından biz gitmedik ana kız evde deliler bayramı ilan ettik ???

 17. Gamezelimm erkenden uyuyacaksın zarrrrr ömrü uzun cuma iş çıkışı aldaydın biletini en azından değerdi yorulduğuna ama her şekilde değmiştirr neysee detaylarını anlat ama istersen tabiii

 18. KIZLAR HAYIRLI AKŞAMLAR ❤
  Yeni girdim evime çok yorgun ve bitkinim..
  Allah rahatlık versin sizlere??
  ?????
  ELAMM AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM AFRODITIM ??? TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM ??????