Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 109. Bölüm Detaylı Özeti #Yaralı Vijay Pragya’nın Evinde

Ah Kalbim 109. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 4 Şubat da Neler Olacak? Vijay, Pragya’nın evine Nasıl Girdi? Tanu, Aaliya ve Raj Vijay’ı Görünce ne Yapacaklar? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 109. Bölüm Detaylı Özeti

Geçtiğimiz bölümde Nikhil ile Tanu bir arada iken Bulbul ve Purab onları görünce herkes şok olmuştu. Ancak Aliya onları kurtarmıştı. Bakalım yeni bölümde neler olacak deyip özetimize başlayalım. 109. bölümde Daadi Abhi’ye kızıp başka bir odada kalmasını söyler. Pragya ise Abhi’yi bulamayınca Daadi durumu ona da anlatır ama Pragya geceleri korkar diyerek Abhiye kıyamaz.

ah kalbim 109 bölüm resmi 1

Abhi ise Daadi’nin planlarını berbat ettiğini Daasiye anlatır. Daasi Daadi’yi ikna edeceğini söyler. Abhi duramaz ve seni özledim sensiz uyuyamıyorum diyerek Pragya’nın yanına gelir. Pragya ise ben seni hiç özlemedim der.

ah kalbim 109 bölüm resmi 2

Purab ise Bulbul için bir şeyler alma amacıyla pazara çıkınca Pragya’yı öldürmeye çalışan Vijay’ı görür ve onu takip etmeye başlar. Ardından durumu Pragya’ya söyler. Pragya tam gidecekken Abhi ona gitmemesini söyler. Göz göze gelirler arka fonda Allah Wariyan çalmaktadır.

ah kalbim 109 bölüm resmi 3

Pragya Vijay’ı takip eden Purab’ın yanına gider. Bu sırada Bulbul de hiç hesapta yokken çıkıp gelir. Onlar konuşurken vijay oradan ayrılır. Abhi reklam gereği bir yere gitmiştir ve Pragya’da gelmek ister. Pragya Abhi2nin yanına gider. Abhi reklam için beraber dans etmeyi teklif eder ama Pragya kabul etmez. Abhi ise Offo şarkısında dans etmektedir. Pragya sonradan dansa eşlik eder. Onları gören Vijay hemen oradan kaçar.  Abhi ise arabasına bindiğinde Vijay’a çarpar. 

Abhi, Vijay’ı eve getirir. Pragya evde doktor gözetiminde olan kişiyi merak edip bakınca aradığı kişinin evine gelmesiyle hem şaşırır hem de sevinir. Pragya durumu Bulbul ve Purab’a da haber verir. Şimdi adamın başına bir şey gelmesin diye koruması gerekmektedir. Pragya odasına gittiğinde Abhi elinde gitarla onu sevdiğini söyleyince Pragya sana iki dakika aşkını müzikle anlat der. Abhi Saiyaara şarkısnı söyler.

Evin kötü üçlüsü Aliya, Tanu ve Raj Abhi’nin kazada yaraladığı kişiyi Pragya’nın önemsediğini duyunca yaralı kişiyi görmek isterler. Ronnie onları içeri girdirmez. Bunun üzerine Ronnie’yi saf dışı bırakmak için plan yapan Aliya, Tanu ve Raj Ronnie’ye içecek verirler.

ah kalbim 109 bölüm resmi 7

Ronnie içeceğin etkisiyle kendinden geçer. Onlarda içeri girer bir bakarlar ki yaralı kişi Vijaydır. Pragya’nın neden bu kadar önemsediğini anlarlar. Eğer Vijay kendine gelip her şeyi anlatırsa başları büyük belaya girecektir. Bu nedenle Vijay’ı apar topar battaniyenin içine sararlar tam dışarı çıkaracakken Pragya gece olduğundan susayıp çıkmıştır ve Ronnie’yi görünce bir şeylerin olduğunu fark eder.

ah kalbim 109 bölüm resmi 8

İçerdekiler de birinin geldiğini duyar ve apar topar battaniye içindeki Vijay’ı yatağın altına saklarlar. Pragya ise kapıda odadan gelen sesleri dinlemektedir. 

Ah Kalbim 109. Bölüm Fragmanı

 

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

78 Yorum

 1. Merhabalar.Nasilsiniz.Yeni yorumcunuz geldi.Aranizda bana yer varmi.Duydum ki DENIZ.DEFNE.NURDAN.ARVAN♥REYHAN.ZARA.SEMADA BURDA.Kizlar sizi burdada buldum.Denizim geldim
  bundan aonra sik sik gorusucez.Opuyorum her kesi.

  1. Canım buralardayım Nurdanım akşamları dizi bakarken pek yazamıyorum ama gördüğü ilk anda size cevap veriyorum ;)

 2. Günaydın kızlar ???

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç Solmasın İNŞALLAH..
  ? ZARAM ÇİÇEĞİM? HOSGELDİİİN? ?????

  tatlim,reyhan sizde hoşgeldiniz
  Sefalar getiriniz ???

  Herkese güzel bir hafta diliyorum ???

 3. Emel cook geçmiş olsun canım benim.. dikkat et kendine ??

  FİLİZİM nasılsın nerelerdesin hakikaten 2 gündür.. baş ağrısı geçmedi herhalde…

  1. İyiyim Ayselciğim sen nasılsın burdayım canım ama yorumlara biraz geç cevap verdiğim için heralde böyle bir algı oluştu zannımca ;) Akşamları dizi izlediğim için sonra görüyorum yorumlarınızı geç cevap olunca da gelmedi diye düşünmüşünüz ;)

 4. Günaydın DENİZİİM ????

  Günün aydın neşeli olsun gülümsemen hiç Solmasın İNŞALLAH biricik KANKAMMM ???

  Nasılsın Bitanem???

  seni seviyorum ve opuyorum ALLAH a

 5. Kız kaçakk nerdeainn senn ben sormasam halini aklına bile gelmiyorummm haa zalımmmm ???? hokus pokus yaptılar yine sana kız burdada ya iki kelam edek üzüntünü de anlıyorum korkularınıda duadan başka elimizden gelen bişey yok bari iki kelamın belini kıralımm

 6. Ayselimm KENZÜL ARŞ diye bir dua var onu biliyomusun onu okusana anlamı çok güzell niyetle okuu bacımm dünya ayetler üzerine kuruluu

 7. Nurdanim bacimmmm oooo kaçak ben miyim????? daha dün sabah gunaydin yazdım ya…

  Annem evde yok iş güç bana kaldı hepten…akşamlarında ablamlar geliyor…kardesim de evde oluyor yazamıyorum…

  Endiseliyim ama ne üzüntü ne korku var nasıl hissedecemi bilmiyorum.. herşeye hazır gibiyim..haftaya o mahkemeden çıkacak her türlü karara hazırım ..ne fazla umutlanip kendi kandırıyorum… ne de umudumu kaybedip çaresizliğe düşüyorum… Bu RABBİM İN verdiği bı nimet herhalde..

  Ettiğim dualar benkm için dünyada bulunmaz bir nimet nurdanim…kulun elinden gelen en güzel savunması…söz fırsat buldukça yazacam…

  O duayı duydum okumadım hic..bugün internette bulup okurum.

  Allah razı olsun senden bacimm.

  Seni çoooook seviyorum ???

 8. Cümleten günaydın hayırlı sabahlar :))
  Ayselim hoş buldum naılsın canım benim iymisin seni çoook seviyorum

 9. ?????❤️CANIM ARKADAŞLARIM

  Dua çiçeğini bilir misin, yeryüzünde sulanır, gökyüzünde açarmış. Melekler kulunuzdan deyip Rabbimize sunarmış. Dualarda buluşmak dileğiyle. Hayırlı SABAHLAR

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???ZARAMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???TATLIM A❤️ T
  ???SENACIM
  ???ASİMM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ???FATİMAM
  ???BULBUL purab
  ???REYHAN

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 10. zarammm zarif cicegim benim ?? sağol Bitanem iyiyim seni gördüm burda daha da iyi oldum..sen nasılsın canım benim…
  Bende seni çooooooooooooooooooooook seviyorum CİCEGİM

 11. ???????AYSELİMMMM

  ???GÜNAYDIN
  ?️?️?️?️?️GÜNAYDIN
  ????????GÜNAYDIN

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ DÜN DE BERİ YOKSUN GELİP SELAM MERHABA GÜLE GÜLE DİYİP GİDİYORSUN CANIM KANKAMMM HAYAT NASIL GİDİYOR SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM VE ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ???????

 12. ???????ZARAMMM

  CANIM HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR SENİ GÖRDÜĞÜME ÇOK SEVİNDİM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????TATLIM A? T

  CANIM HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT NASIL GİDİYOR ABLASINI GÜLÜ ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????REYHAN

  CANIM HOŞGELDİN SEFALAR GETİRDİN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 13. ???????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM SEN HİÇ CANINI SIKMA RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH BU SON MAHKEME OLUR CANIM KANKAMMM BENDE SANA DUA ARAŞTIRMA YAPICAM SENİ ÇOK SEVİYORUM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT BU KALPLER SENİN İÇİN ???????❤️?????

 14. DENİZİİM değer siteye bakmadın galiba.. sinirlenme den Sakince oku..sonra bizim hikaye sayfasınida oku önce burdan bana nasıl olduğunu yaz sonra oraya yaz lutfeeeen …sen şimdi sinire oturup yazarsin… öfkeyle kalkip zararla oturmayalim..hatrim için….

  Ne olursa olsun sonuna kadar destekçinim…???

 15. KIZLAR HAYIRLI SABAHLAR??
  ZARAM,REYHANIM,AIDE HOŞGELDINIZ CANLARIM?????
  ??????
  ELAM AFRODITIM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM ÖPÜYORUM SENİ KELEBEĞİM ??❤??
  ??????
  Bugün burada şiddetli fırtına var ağaçlar yikilmasa bari. Elektrikler ve vericiler zarar gorebilir. Bugün yoğunum herkesi öpüyorum ?

 16. Bir de YBye acıklı derlerdi. RK ile MADHUNUN HAYATI BUNLARIN YANINDA KOMEDİ SAYILIR BEE TAM REZİLLİK ?

 17. Günaydın hayırlı sabahlar canım arkadaşlarım nasılsınız???? Zara abla, tatlım a t hoş geldiniz nasılsınız???? Emel abla geçmiş olsun kendine iyi bak allaha emanet… CANIM arkadaşlarım allaha emanet olun

 18. Emegı geçen herkese teşekkür ederım.Hepınız hakkınızı helal edın.Eskı yolumdan gıdecegım.Sızlerın de yolu açık olsun.Allah utandırmasın.

 19. Hayırlı günler arkadaşlar nasılsınız iyimisiniz
  Emel çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin inşallah
  Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz

 20. Filiz geçen gun yaptigin yorum beni biraz rahatsz etti.Ben ayrintilara çok takilirim.Emegimi çaldilar.Hirsiz gibi bir ithamda bulunmak.Resul Bey boyle degildi gibi…Bunlar sizin aranizdaki problem.Ve hiç hos degil.

  1. SERPİL CANIM o siteyi resul sattı. Cihan abi hatta fiyatını bile öğrenmiş yani resul ile problemimiz yok.
   göker’e karşı Cihan abi kızıp bir şeyler yazmış emeğimizi alma veya çalma diye kendisi çaldığını açık açık yazmış nerede yazdığını merak ediyorsan burdan yazacağım..
   bende burada yazı yazabilmek için uğraştığım konuları ve sana özel cümleleri başka bir sitenin yazması milyonda bir ihtimal hele ki yanlış yazıp bu yanlısı aynı yerde yazması sence hırsızlık değil mi?
   sen resul’un eski yaptıklarından şimdiki göker i bir tutuyorsun ama aynı kişiler değil..

 21. ??????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM ben bugün artık yazmam başım ağrıyor canım kankammm ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ?????

 22. EMEL CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN BİZLER UZAKLARDAYIZ SENİN İÇİN ANCA DUA EDEBİLİRİZ. KISA ZAMANDA ESKİ SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN.. YİNE DE ELİMİZEN BİR DURUM GELİRSE HABERİ HABERİMİZ OLSUN… CANIM MESAJLARA CEVAP VERMEN ÖNEMLİ DEĞİL KIRIK PARMAKLARLA YAZMA..

 23. DENİZİİM ?
  Üzme kendini Bitanem benim..boş ver ..senlik bı konu değil aslında..sen üzülürsen bende üzülürüm??..bak bugün belim de agriyor.. lutfeeen boşver görmek istemiyorsan bugünlük girme diğer siteye..burdan konuşuruz bizde..hem zaram mail atacakmis Göker beye mesajlar kaldırılsın diye…

  Seni seviyorum ?

 24. ???????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM İNSANLARIN KİŞİSEL MESELERİ BİZİ NEDEN KARIŞTIRIYORLAR ADIMI KULANIP ZATEN BAŞIM BİR VAR YETMİYOR GİBİ BUDA ÇIKTI CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM BUNU BİL ?????????

 25. Ben 2 siteyi de seviyorum ve saygım sonsuz. Burası daha özel bir kale oldu o ayri. Adminler sorunlarını daha barışçıl yolla çözerler insaallah.
  Filizim sen üzülme bitanem ben seni çok iyi anliyorum. Merak etme sen. Biz takipçiler çok dikkatliyiz. Hangi özet hangi yorum hangi siteye ait adımız gibi biliypruz. KENDini üzüp harap etme ciğerim ??
  Kizlar gerginliği sevmiyor o kadar..

 26. Evet Filizcim ben gördüm. Itiraf da etmişler zaten.Ve küçümsemeyisi de hoş bulmadigimi orada da beyan ettim. Herkes başkasına çelme takmadan kendi yolunda ilerlesin. Hatta siteler birbiriyle dost olup,bilemediği yerleri danışabilirler bile.
  Kaliteli fikir alışverişi yani
  ESNAF DAYANIŞMASI GIBI?

 27. defne ve nurdan ablalarım konuyu kapattım istediğiniz bir yorum var sa kaldırayım.. Bu saatten sonra herkes kendi yoluna gitsin konuyu kapattık

 28. bu arada arkadaşlar emel trafik kazası geçirmiş diğer konu altına gece yazmış haberiniz olsun parmağı kırılmış

 29. Evet ya Emele üzüldüm geçmiş olsun dileklerimide ilettim. İnşaAllah çabucak dönerr aramıza

  Teşekkür ederim FİLİZ gerçekten gerginliği sevmeyiz herkesin yolu açık olsun bizi ilgilendirmez

 30. Konu kapatıldığına göre,Herkes iyi ve sakin demi…

  Nurdanim nasılsın canım bacimmm???

  Defnem yol yorgunluğunu attin mi üzerinden..???

  FİLİZİM migrenin gectimi Ablam ???

  Emelim geçmiş olsun canım benim… kendine iyi bak ????

  Canımın içi elam nerelerdesin ???

  Asim nasılsın Bitanem ???

  Zaram cicegim benim sen nasılsın ???

  Hepinizi çok seviyorum ??????

 31. DENİZİİM ??
  Nasılsın Bitanem KANKAMMM BENİM ???

  Başımın ağrısı gectimi??

  Orda öyle Üzgün olduğunu bilmek beni de çok üzüyor..

  Okuyasan eğer iki satır bisey yaz..??

  Seni seviyorum ?????

 32. Neye kafayı takıyorki Denizim o kadar kıymet neden veriyor ki inşaAllah yaZarsın en yakın zamanda Denizim balımm

  Ayselim hiç bi iş görmedim takıldım bu olaylara ne üstüme vazifeyse neyse kalkimde işlerime bakayım

 33. KIZLAR BUGÜN EVE ERKEN GELDİM MESAJ YAZİM DEDİM
  KIZLAR NE OLMUŞ
  CİHAN BEY NEDEN YORUMLARI
  SİLİYORSUNUZ
  BEN HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM

 34. Kızlar bu yazıyı yazmak için kaç saattir telefondan anlayan biri ziyaretime gelmesini bekledim annem malesef anlamıyor tek elle de yazamıyorum
  Filiz abla beni de deniz kentli gibi suçladılar ama ben onları Allah’a havale ettim. Beni soran herkese teşekkür ederim

 35. Nurdanim iyiyim de hala sızlıyor belim ???? yoruldum bugün niyeyse..

  DENİZİİM tanıdığım kadarıyla çok kafaya takar böyle şeyleri.. umursamaz gibi yapar ama içten içe canini sıkar…
  Merak etme akşama yada yarın mutlaka yazar…yazmacak olsaydı en başında ben gidiyorum bı daha da yazmam derdi…

  Amaaan boş ver her gün de iş yapılmaz ya… eşin eve gelene kadar bı ortalığı topla bı kapta yemek yap yeter…

 36. FILIZCIM gezme fırsatım hiç olmadi. Ablam ve kuzenlerimle görüştüm geldim. Istanbulu çok gezdim universite yıllarında gerek yok. Maksat ziyaretti. Hasbihal ettik geldik. Trafiği,yağmuru kalabalığı maşaallahlikti yine. Sen nasil oldun toparlayabildin mi sağlığını FİLİZCİM ?biz de seni çok seviyoruz sağol canım
  ?????????
  AYSELİM ben de yorgunluk bitmez. Bugün de çok yorgunum. Sen nasilsin canim?
  ?????
  NURDANIM eve yeni girdim sen nasılsın kuzum??
  ????
  EMELCİM çok geçmiş olsun bebeğim nasil oldu bu kaza ?

 37. DEFNEM sağol canım iyiyim çok şükür… belim deki ağrıyı saymazsak..

  İnsanlar hep yorgun defnem…

  sen yoldan geldin iş başı yaptn dinlenemedin de..bı bitki çayı yap kendine pijamalarjni giyip geç TV karsisin

 38. Defnem istanbulda mı okudun sen gamZelimm istanbul gezmek için mükemmel bir şehirr türbeleri müzelerii saraylarıı tarihi mekanları saymakla bitmez bende oek sevmem kalabalığı dışarıyı trafiği olabildiğince az muhattap olmaya çalışıyorum evimi eşimi çocuklarımı seviyorum birbirinden kıymetli değerli komşularım bir kaç arkadaşim ve en önemlisi UZAKTA OLSALARDA kıymetine paha biçemediğim çok çok değerli AİLEMM ve siz yüzünü görmediğim birkaç değerli arkadaşş bu kadar dünyam benim vede ahirete heybemde bir kaç azık derdim var gğnümü çok muhasebe ederim zarardamıyım diye işte öyleee canımm gamzelimm

 39. NURDANIM ben iki yıl Malatyada okudum. Sonra Izmire geçiş yaptim. Daha yakın diye.
  NURDANIM Istanbul gibi bir şehir bu kainatta asla bulunmaz. Cennetin dünyadaki timsali. Lâkin gezmek için güzel. Kuzenlerim ve ablam burda olduğu için bir de okul yıllarında arkadaşlarımla gezdim yeter bu kadar.. ama yaşamak için zor bir şehir herkes üst üste yaşıyor sanki
  Bende senin gibi sade,mütevazi ve evde hayat sürmeyi seviyorum?

 40. AYSELIM aynen öyle yapicam AsFer var bugün ?
  Ayselim yorgunluk ben de baki. Kendimi bildim bileli çalışıyorum ama kroniklesti artık bu durum..
  Senin belinde fıtık mi var yoksa neden ağrıyor ?
  Örgü örerken mi yoruluyorsun acaba?

 41. Defnem evet demi bugün sizin AsFer var.. kardeşim kumandayı bırakırsa benim de niyetim var izlemeye nasip artık???

  Fitigim yok çok şükür..gece ters bir şekilde uyumuşum galiba sabahtan beri yürütmedi..
  örgü örmek yormaz beni en büyük hobimdir..severek yaptığım için herhalde…???

 42. Eloşumm balımm biri diğer siteye Deniz kentliye diye sen yorumcuları diğer siteye yönlendiriyosun yok o sitede hakaret ediyorlar cvp vermiyorsun nasıl vicdanım el veriyor diye laflar etmişlerdi ama hatırlamıyorum tam olarak bende cvp verdim herkes hürdür işler uzadıkça uzadı Eloşum Zara yorum yazmış ama ismini yazmayı unutmuş Filiz silmiş hemen sonra Asi yaZdı Serpil yazdı buraya daha yazmayacağim hoşuma gitmedi siz emek hırsızı falan dediniz dedi işler böyle karıştı birbirine

 43. Anonim yine yazdı hem bana hem Defneye anlayacağin işler karmakarışık oldu Sonra sağolsunlar rica ettim her iki siteyede yorumları silin diye sildiler sağolsunlar Cihan bey sağolsun sayfa bile açtı tamamen orda güzel güzel konuşalım diye

 44. Filizde yazan kişilere cvp verdi çok gergin bir gün geçti sitede yaa Eloşum unutuyorum diye ben yazmamıştım ama yine ben yazdım ama arada çok laf var cidden unutuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu