Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 11 Kasım Fragmanı 24. Bölüm Özeti – Aşkı Büyük Olanın Sınavı Da Büyük Olur

Kanal 7 Hint dizi rüzgarına Ah Kalbim ile devam etmekte. Abhi ve Pragya’nın imkansızca başlayan ilişkilerinin zamanla aşka dönüştüğü Ah Kalbim’in 11 Kasım Cumartesi günü yayınlanacak olan 24. bölümünde neler yaşanacak haberimizin devamında…

Ah Kalbim 24. Bölüm Özeti

Pragya ve Abhi’nin gittiği restorantta Purab ve Bulbul buluşmuşlardır. Pragya Bulbul’ün yanına gider. Bulbul arkadaşının partisi için geldiğini söylerken Purab da Abhi’nin suallerine cevap verir. Purab kiminle geldin derken Pragya ve Bulbul gelir. Eşinle yanlız yemeğe çıkamamışın enişte arkadaşını da mı getirdin diye şaka yapar.

Purab ise yalnız geldiğini söyler. Aaliya ve Tanu konuşurken Daadi giymesi için hazırladığı kıyafeti Pragya’ya götürmektedir. Aaliya hemen kıyafeti alır ve yine hain bir plan yaparak Pragya’yı rezil etmeyi hayal eder.

Pragya’ya başka bir kıyafet verir ve Daadi’nin bunu giymesini istediğini söyler. Pragya mecburen kısa olan o kıyafeti giyer. Abhi ise kıyafetine bakmak istediği için çıkmasını söylese de o çıkamayacağını söyler.

ah kalbim 24. bölüm resmi 1

Abhi bir oyunla onun çıkmasını sağlar ve bacaklarına bakarak güzel göründüğünü söyler. Pragya ise bunu fark eder ve diğer tarafa bak der. Kıyafeti kim verdi diye sorunca Daadi cevabını alan Abhi Pragya’yı zorla Daadi’nin karşısına çıkarır.

Daadi gerçeği anlar ve Pragya’ya ne istersen giyebilirsin derken Abhi’ye de kızar. Daadi gider Aaliya’ya da kızar. Pragya ve Abhi kıyafetlerini giymek için birbirlerini beklerken Pragya Abhi’nin üstüne düşer ve ruju Abhi’nin yanağına değer.

ah kalbim 24. bölüm resmi 7

Hazır olan çift salona girdiklerinde gülüşmeler şakalar başlar. Aaliya duruma el atar. Tanuda görünce şok olur. Pragya ise ruju haber verir. Abhi düştüğü durumdan dolayı Pragya’ya kızarken diğer yanağına da ruju bulaştırır. Yatak odasında ruj silme ardından tartışma derken Pragya odadan çıkarken Tanu’yla rastlaşır.

Tanu yatak odasında Abhi ile napıyorsun sen deyince yatak odası sırları paylaşılmaz deyip tavrını koyar. Abhi’ye de hesap sorduğunda Abhi polisler geldiğinde “Acaba işin ucu bana da doknur mu?” deyip kendini düşündüğünü söyler. Ve dans yarışması başlar. Aaliya Purab’ın elinden tutar ve sahneye giderlerken Bulbul oldukça üzgündür. Ardından Abhi ve Pragya “Kuch Khaas Hai” şarkısında dans ederler. 

Tanu ise onların danslarını kıskançlıkla izler. Aaliya ise hain planını devreye sokar ve Mamaji’nin büyük özenle hazırladığı ve para harcadığı yemeklerine acı tozu dökecekken Purab onun elini tutar ve dökmesini engeller.

Purab amacının Pragya ve ailesini rezil etmek olduğunu da söyler. Aaliya ise evleneceği kendi olmasına rağmen neden böyle davrandığını sorduğunda Purab kendisi ve o içindeki bitmek bilmeyen intikam duygusu arasında seçim yapmasını ister ve çıkar. Aaliya sözlerinden dolayı acı tozunu dökemez. Abhi çiftleri değiştirmeyi teklif edince Pragya’nın kuzeni hemen Tanu’yla dansa başlar. Herkes Dil Sambhalja Zara şarkısında dans ederler. Bulbul ve Purab dans ederler ardından Abhi ve Tanu derken Bulbul danslarını hatırlarken arka fonda bu şarkı vardır:

Purab daha sonra ailesi için endişelenmemisini Aaliya ile konuştuğunu söylerken Bulbul ona teşekkür eder. Aaliya ise yeni planıyla Pragya’nın kuzenine Tanu’nun kendisini beklediğini söyler. Kuzeni gittiğinde Abhi ve Tanu yatakta uygunsuz bir haldedir ve onları o halde görünce kuzen şok olur.

Abhi kuzenini döverken Pragya ne olduğunu sorunca Abhi Tanu soyunurken ona bakmış diyerek yalan söyler. Kuzenin babası da hak etmiş diyerek dövmesine izin verir. Aaliya polise çağırmaya kalkacakken Daadi Abhi’ye peki olayı sen nasıl biliyorsun deyince Abhi ordan geçerken gördüm der.

Kuzen yalan söylediğini söylerken Abhi ona çeneni kapat der. Kuzene defolmasını söylerken Daadi de sakinleştirme ile meşguldur. Pragya Tanu’ya teşekkür eder. Eve giden Sarla ise kızı Bulbul’e Tanu neden hep Abhi’nin etrafında diyerek şüphesini dile getirince Bulbul durumu ablasına söyler ve bir şeyler yapmasını ister. 

Ah Kalbim 24. Bölüm Fragmanı

Ah Kalbim 24.Bölüm Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

  1. O fotoğraf… Bahsettiğim kısım burda da var diye haykırmak istiyorum ama işte mesajlarım gidiyor mu bilmiyorum of. Ama yine de söylüyorum İşte yukarıda purab ve aalia. Orda dans ettikleri şarkıyı diyorum. Of bu arada mesajlarımı görenlere selam olsun.

  2. NE YAZABİLİRİM Kİ ORADA SADECE ABİ YAKIŞIKLI O DA KAMERA SAYESİNDE
    RANGIRASİYA DİZİSİ VE YALANCI BAHAR DİZİSİ TEK GÜZEL AH KALBİMDE İŞTE

    1. SENSİZ OLMAZ GERÇEKTEN GÜZEL AMA AH KALBİM DE GÜZEL BİRAZ KOMİK İZLEDİKÇE SEVERSİN ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu