Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 11 Mayıs Özeti 199. Bölüm Fragmanı #Nişanı Durdurma Oyunu

Ah Kalbim 11 Mayıs Cuma günü 199. bölümü ile ekranlara gelecek. Purab ve Pragya nişan olayı ne yapıp da durduracak? Pragya’nın elindeki kan neyin nesi? Gelin tüm bu sorulara cevap bulabileceğimiz Ah Kalbim 11 Mayıs Özeti ne bakalım.

Ah Kalbim 11 Mayıs Özeti

Geçtiğimiz bölümden hatırlayacak olursanız Purab ne yapıp edip bu nişanı durdurmalıyım diye karar almıştı. Aklına bir fikir gelir. Böylece Sarla’ya verdiği sözü de tutmuş olacaktır. Bütün bunlar olurken gelin bir de bizim nişan alışverişinde olan Abhi Pragya ikilimize bakalım. Pragya üzerine kıyafet dener ama sırtındaki fermuarı kapatamayınca Abhi ona yardım eder. Pragya’nın sırtı fermuardan dolayı kızarınca Abhi canı yanmasın diye tombişin sırtını üfler. Pragya üzerini giyer. Abhi ise başına şalını da takar. Peki rujun var mı diye sorar zira bu güzelliği tamamlamak için ruj gerektir. Pragya dudak kalemini verir. Abhi de kalemi sürer ve şimdi tam herkesin hayallerini süsleyen gelin oldun der. Pragya utanırken daha da bir güzelleşir.

ah kalbim 214. bölüm özeti resim 2

Alışveriş biter. Asıl sürpriz tam da bu anda başlar. Purab ben nişanlanmayacağım diye ayak diretir. Abhi şok olur ve Pragya zor durumda kalacak diye düşünüp Purab’a tokat atar. Neden böyle bir karar aldın diye hesap sorunca Purab ailem olmadan nasıl evleneyim der. Bu sırada Mitali sayesinde her şeyden haberi olan Aliya cadısı, sen canını sıkma ben ailene haber verdim biletlerini bile aldım yoldalar der. Purab etrafında dönen oyunlar karşısında çaresizdir. Abhi ise dünyadan bir haber ne kadar düşüncelisin diye aliya’ya destek için teşekkür eder. Purab’ın ailesi gelir. Gelin olarak tanıtılan Pragya olunca onlar da şok olurlar. Sarla ise kızına sen canını sıkma kızım her şeyin bir çaresi vardır deyip arkasında olduğunu belirtir.Dans başlar. Abhi ile Pragya çiftler değiştiği için dans etme şansı bulur.

ah kalbim 214. bölüm özeti resim 3

Vee sıra gelir yüzükleri takmaya. Ama beklenmedik bir olay olur. Pragya elini yaralamıştır. Abhi panik içinde Pragya’nın eline pansuman yapar. Onunla yakından ilgilenir. Tam da yüzük parmağı kan içindedir. Ve Pragya bir anda bayılır. Bakalım bu bayılma ve yüzük kesilme olayı sonrasında hala yüzük takılsın diye ısrar devam edecek mi? Abhi ne yapacak? Bu soğuk savaşın galibi Aliya Tanu mu yoksa Purab Pragya mı olacak? Bunun cevabı da bir sonraki bölümde sizlerle.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu