Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 113. Bölüm Özeti #Aliya’nın Bulbul’u Öldürme Planı

Ah Kalbim 113. bölümde neler olacak? Aliya, Bulbul’e zarar verecek mi? Bütün bu sorularınızın cevabı olan Ah Kalbim 113. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında dizicenter.net farkıyla sizlerle…

Ah Kalbim 113. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 112. bölümün sonunda Daadi ve Abhi, Sarla’ya gidip Bulbul ve Purab’ın Pragya tarafından evlendirildiğini haber vermek üzere Sarla’nın evine gitmişlerdi. Ah Kalbim 113. bölümde ise; Pragya annesinin kendisine kızmasının ardından kendini savunur hatta evlendirdiği için kendine teşekkür etmesini ister.

ah kalbim 113 bölüm resmi 1

Abhi ise canını sıkmamasını söyler. Sarla Abhilerin evine gelir ve kızı Bulbul’e neden evlendiğini sorunca Bulbul Purab’ın başka kızla evlenirim diye tehdit etmesi üzerine evlendiklerini anlatır. Sarla onlara mutlu olsunlar diye dua eder. Aliya ise Bulbul ve Purab’ın odasına gider. Purab’ın isminin yanına kendi adını yazar. Ardından da yatağı yakar ve çıkar. Odanın yanmasının üzerine herkes paniklerken Bulbul bu kötüye işaret der. Purab ise iyi düşünmesini ve kendisinin yanında olduğunu söyler. Büyük ihtimal mumlardan dolayı olmuştur diye düşünürler. 

ah kalbim 113 bölüm resmi 2

Abhi yatarken Pragya’nın anahtarını ele geçirir ve evrakları alır. Bu sırada sesi duyan Bulbul hayırdır deyip kağıtları sorunca Abhi olanları anlatır. Bulbul sevinmiş numarası yapar. Sen Tanu’ya haber ver ben de evraklara göz kulak olayım der. Abhi Tanu’yu çağırmak için giderken Bulbul, Pragya’yı uyandırır.

ah kalbim 113 bölüm resmi 3

Evraklardaki imzasını gören Pragya şok olur. Daadi ve Purab’a söyleme bir planım var deyip sessiz kalmasını ister. Purab ise balayına gitmek istediği için Bulbul’u aradığında Aliya konuştuklarını duyar ve kıskançlıktan Bulbul’u merdivenden itmek üzere iken Pragya kolundan tuttuğu gibi onu getirir. Aşkın anlamını Aliya’ya anlatır ardından da kız kardeşine zarar vermesin diye tehdit eder. Aliya ise madem öyle bu 3 gün içinde önce Pragya’dan kurtulmalıyım diye onu öldürmeye karar verir.

ah kalbim 113 bölüm resmi 4

Abhi ise Bulbul’e evrakları sorduğunda Pragya’nın aldığını hatta yine kilitlediğini söyler. Abhi yeni evlileri baş başa bırakır ve çıkar. Sabah ise Abhi, Bulbul ve Purab için bir ornaginizayon yapmak istediğini söyler. Pragya parayı nerden buldun deyince Abhi evlendiren sensin parayı da sen vereceksin der.

ah kalbim 113 bölüm resmi 5

Pragya reddeder. Abhi o zaman herkes açlık grevi yapacak der.  Daadi ise Pragya’ya bu organizasyona evet demesini ister. Pragya da Abhi’ye parayı vereceğini söyler ve evdeki açlık grevi sona erer. Aliya, Pragya’yı öldürmesi içi Vijay ile buluşur. Bu plandan Tanu ve Raj’ın da haberi olmayacaktır ve Pragya öldükten sonra parasını alacaktır. 

ah kalbim 113 bölüm resmi 6

Abhi, Pragya, Bulbul ve Purab düğün için alışverişe gidiyordur. Abhi alışveriş sırasında Vijay’ı görür ve kendisini suçladığını hatırlayıp onu takip eder. Vijay Aliya ile iken Abhi onları görür. Abhi yaklaştığında Vijay, Abhi’yi yaralar ve kaçar. Aliya, Vijay ile kendisi için buluştuğunu ve olanların arkasındaki gerçek ismi bulmaya çalıştığını söyler. Aliya doktora gitme konusunda Abhi’yi ikna edemez. Abhi diğerlerinin yanına alışverişe gittiğinde Pragya panikler. Hemen ilk yardım için uğraşırken Rockstar Abhi’yi gören mağaza görevlisi hemen müdahale eder ve ardından da selfie çekinir. Bu Pragya’nın kıskanmasına sebep olur, kızın elinden alır yarasına üfleyerek Abhi’yi tedavi eder. Abhi vampir misin kahraman mısın bazen anlamıyorum deyince Pragya rol yapıp yanından ayrılır. Alışverişten yorulan Bulbul ile Purab yakınlaşacakken Bulbul saat 9’da terasa gelmesini söyler. Aliya da bunu duyar. Bakalım Aliya, Bulbul’u öldürecek mi?

Ah Kalbim 113. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

81 Yorum

 1. Slm ilk yorum benden ya ben çok merak ediyorum tanun sonu ne olacak abih tanun gerçek yüzünu nezaman görecek kaçıncı bölümde

 2. ????????AYSELİMMMM

  CANIM KANKAMMM BEN BUDAYIM CANIMIN İÇİ SANA 112 BÖLÜM DE MESAJ YAZDIM kız bizi bu Bilal ne akılı olmuş canım kankammm sen buaralar ne dinliyorsun ben eniştemin şarkısını dinliyorum canım kankammm seni çok çok çok Seviyorummmmmmmmmmmmmmm KOCAMAN ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM AYSELİM allaha emanet ol görüşürüz sonra Not canım kankammm nurdanım görmemiştir oda seni çok seviyor ??????

 3. Slm kızlar ben yeni katıldım canım bence bu sitedekiler çok tatlılar yenin katıldım ama sanki 10 aydır burdayım gibiyim tatlışlar

 4. Naz bebeğim neyini merak ediyorsun sonunu en kötü ihtimal ölüp yeniden dirilirler
  ? valla hiç hintlileri merak edemiycem canları cennete?

 5. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ KIZLAR BEN GÜZELİK SIRLARIMI ANLATACAM

  ?MASKE

  1 TATLI k yaş maya
  1 tatlı k limon suyu

  Karıştı ve yüzüne sür
  Pürüzsüz bir cit oluyor

  ?Pirinç unu ve sütü karıştır

  Ve yüzüne sür hem ten rengini açar hem koyu lekeleri açar

  ?beyaz kil ve sütü karıştır ve yüzüne sür

  ?Ellerim için vazelin ve limon suyu kullanıyorum pamuk gibi yapıyor

  KIZLAR BENİM CİLDİM ÇOK HASSAS Bular çok iyi geliyor ???

 6. ???????NAZCIMMM

  CANIM SEN BİZİM DİYER SİTEDEKİ NAZ MISIN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA

 7. ???????NAZCIMMM

  CANIM SEN BİZİM DİYER SİTEDEKİ NAZ MISIN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ???

 8. ???????NAZCIMMM

  CANIM SEN BİZİM DİYER SİTEDEKİ NAZ MISIN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ????

 9. ??????NAZCIMMM

  CANIM SEN BİZİM DİYER SİTEDEKİ NAZ MISIN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ????

 10. ???????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM BEN İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜR BİRTANEM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 11. Hayırlı akşamlar canlarım tamam ablam en kısa zamanda sizdeyiz çaya AYSEL ABLA koydum nerelerdesin valla kızlar güzellik maskesi normal krem duş jeli hiç bir şey kullanmıyorum
  Verecek tarifim de yok onun için

 12. DENİZİİM ??????????

  Bilal de kim Bitanem anlayamadım ben ??

  Bitanem murat boz yana döne- buray sahiden-aylardir değişmeyen tek şarkım saayaira ve kulağıma hoş gelen melodisi güzel müzikleri dinliyorum….

  İnternetim can çekişiyor.. yenilediğim de bakarım salmann şarkısına…
  ???
  Bende seni çooooooooooooooooooooook
  ama
  çooooooooooooooooooooook SEVİYORUM ???

 13. Hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar….. NASILSINIZ?????? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim…. Ben iyiyim… Sizlerde iyisinizdir inşallah… CANIM arkadaşlarım deniz abla, aysel abla hoş geldiniz geşmenize çok sevindim.. Naz abla sende hoşgeldin nasılsın?? Aylin abla hoş geldin nasılsınn seni özledim kendine iyi bak allaha emanet ol canım arkadaşlarım allaha emanet olun ben yalancı bahar ı izliycem kimler izliyo bakalım?????

 14. Slm bende yüzüme hiç birşey kulanmıyorum ama yüzümde sivilce var nasıl gıder bilgisi olan varsa yazsın lütfen kızlarrrrr

 15. Slm bende yüzüme hiç birşey kulanmıyorum ama yüzümde sivilce var nasıl gıder bilgisi olan varsa yazsın lütfen kızlarrrrr

 16. HAYIRLI AKŞAMLAR KIZLAR
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM

  NURDANIM BALIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM

  SENACIM BİRTANEM AİLE ŞİRKETİNDE ÇALIŞIRIM BENİM İŞİM DAHA ÇOK BİLGİSAYAR ÜZERİNE
  ..
  DENİZİM TOPRAGIM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  ..
  FLİZİM TATLIM
  YÜZ KONUSUNDA ÇOK HASSAS OLDUM KULLANMADIĞIM ÜRÜN KALMADI PEK FAYDASINI GÖRMEDİM
  ELERİME VAZELİN KULLANIYORUM BİDE DOGAL SABUN FAVORİM ZEYTİNYAĞLI

 17. Slm bende yüzüme hiç birşey kulanmıyorum ama yüzümde sivilce var nasıl gıder bilgisi olan varsa yazsın lütfen kızlarrrrr

 18. DEFNEMMM RUH İKİZİM KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GÖRÜŞÜRÜZ AFRODİDİT İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️❤️❤️❤️

  1. NURDANIM BALIM
   ESKİ ESKİDE KALMIŞTIR AÇMASI GÜZEL BİRŞEY DEYİL KENDİNE YAKIŞANI YAPMIŞSIN
   KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL

 19. Gamzelimm sabah aradı sevgili kayınvalidem iki sene önceki mevzuları attı ortaya bende gayet ciddi bir ses tonuyla konuşunca geri adım attı. Ama başka mevzularla ilgili konuştuk bir sürü. Sevgili kayın validemle fazla muhattap olmamayı tercih ediyorum az konuşup az muhabbet etmeyi. O hakkını kaybetti büyüğümdür başımın üstünde yeri vardır o kadar geriye kalan sevgi muhabbet özveri gibi duygularımdan eser kalmadı ??? ben çok mutluyum böyle ne kadar çok iletişim o kadar çok sorunn ???

 20. NURDANIM BALIM
  ESKİ ESKİDE KALMIŞTIR AÇMASI GÜZEL BİRŞEY DEYİL KENDİNE YAKIŞANI YAPMIŞSIN?????
  KENDİNE İYİ BAK ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️❤️❤️

 21. NAZCIM Tanunun yüzünü Sarla ortaya çıkaracak
  ??????
  NURDANIM anladım vallaha nedir bu kaynana zulmü illallah ettim ha.. Ruh hastası hepsi yemin ederim? Allah şerlerinden korusun. Neyse eşinle aran iyi olsunda..
  ?????
  AHIRETLIĞIM HAYIRLI GECELER RUH IKIZIM AFRODITIM KELEBEK ELAM???? TATLI RÜYALAR

 22. Eş demişken buraya yazan evli dostlar eşleriniz bizimle yazismaniza birşey demiyor değil mi??
  Merak ettim bunu?

 23. Ben sevmem öyle gizli saklı şeylere bahsettim diğer siteye yazıyorduk ya o zaman yok yazma dedi bende bir sakıncası varmı dedim yok dedi bende yazacağim haberin olsun dedim sen bilirsin dedi gamzelimm biliyor yanii ??

  1. burada insanlar birbirlerini yüzlerini görmese de dertlerine hep ortak oluyor. Bu sitenin güzelliği burada arkadaşlar dertler paylaşıldıkça azalır. Bilgi paylaşıldıkça kıymetlenir ve artar.

 24. Ahhh Eloşumm öyle bir kayom validem varki eski mevZuları ısıtıp ısıtıp saçma sapan sebeplere bağlayıp bir ton maraza çıkarır Eşim ssğolsun çok iyi bir dinleyicidir annesini mükemml dinler hak verir anneciğine sağolsun ama bana hiç yansıtmaz sormaz bile böylemi oldu diye otoriter bir eşimin ve kayınvalidemin olmasını isterdimm

 25. Ha iyi bari. Valla bildiğin altın günü sohbetleri
  Magazin,dizi,sohbet,paylasim
  Kültür sanat başka birşey yok rahatsız edici?

 26. Gamzelim sen benim burcumu araştırmıştın ama senin vaktinin olduğu bir zamanda yine bir analiz istiyorum senden olurmu gamzelimm

 27. Hayır birde kendileri beğenmiş istemişler seni yani
  Ya rahat bırakın insanlari yuvalarında yaşasın
  Ben mesela kaynana olsam gelinim bana tapar be. O kadar rahat ve insanların hayatına anlayisliyimdir ki kimsenin hiçbir şeyine mudahele etmem. Bana ihtiyaci olursa yaninda olur fikir veririm sadece..

 28. Gamzelim ahh keşke öyle düşünceler kii saygı duysak olduğu gibi kabul etsek herkesi hiç kimseyle sorun yaşamayız milletçe banane desek gıybet olmaz dedi kodu olmaz en sevmediğim iki haslet insan imanını kurtarmaya çabalada vallahi billahi dünyada bir kötülük çıkmaz

 29. NURDANIM BALIM
  KAYIN VALİDENİN BÖYLE BİRŞEY YAPMASI HİÇ GÜZEL DEĞİL
  EŞİN DİNLESİN ANNESİ AMA İKİ TARAFTA BAKARAK KONUŞSUN
  BENİM ANNEM GELİNLERİNE
  KIZLARI DAN DAHA ÇOK SEVER
  ASLA NE OLURSA OLSUN OGLUNA SÖYLEMEZ BENİM ANNEM
  OGULLARINI ÇOK SEVDİGİ İÇİN GELİNLERİNE ÇOK DEGER VERİR
  TORUNLARINA AŞIK BİR DEDİKLERİ İKİ OLMAZ

  YARIN GÜNEŞİN DOĞMASIYLA KAYNANANIN SEVGİSİ SANA ARTAR BİRDAHA BÖYLE KONULARLA CANINI SIKMAZ UMARIM SENİ ÇOK SEVİYORUM
  GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN
  ALLAHIMA EMANETSİN

 30. AYSELİM CANIM CANI CANIMIN İÇİ SANADA İYİ GECELER TATLI RÜYALAR CANIM ??? ❤️

 31. DEFNEMMM ❤️❤️❤️ RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  AHİRRETLİGİM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR❤️❤️❤️
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM ❤️❤️❤️
  ALLAHIMA EMANETSİN ❤️❤️❤️?????????????

 32. Taman NURDANIM oglaksin
  Oğlun Ahmet de yay. Yay erkekler annesine çok bağlıdır çok hareketlidir ve kimsenin fark edemediği şeyleri fark ederler. Tatlı ve güzel şeyleri severler. Bilimselliğe çok yatkındırlar ve çok sanslidirlar?
  Ahmet Serhan ilginç ve özel bi çocuk olacak kesinlikle

 33. İyi gecelər Semam canım hoş bulduk bende seni özledim canım benim sende allaha emanet ol her kese iyi uykular tatlı rüyalar

 34. Ahmetim gerçekten özeldir ablası ve gerçekten işhinçtir bilime çok meraklı coğrafyaya fiziğe çok yorar beni

 35. HAYIRLI GECELER ELAMM I LOVE YOU???
  ?????
  IYI GECELER AYSELIM?
  ????
  ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPINIZE HUZURLU RÜYALAR ??
  ?????
  Dün rüyamda Siyah Beyaz Aşkdaki Ferhatla evleniyordum öyle mutluydum ki. Bana çok güzel inci bi kolye küpe taktı. Beyaz bi güle benziyorsun karım olduğun için çok şanslıyım dedi elimi öptü ?
  HAYIRDIR INSALLAH GERÇEK OLSAYDI?
  HADI YATTIM BEN

 36. Uyu gamzelim tutmayayım seni ben uyuyorum sana günahh ?? Allah rahatlık versin hatunlarımm

  Ayselimm sanada bacımm
  Eloşumm maşaAllah anacığına inşaAllah seninde öyle bir kayınvaliden olur balım

  O kadar sabırlı değilim Rudrayıda Arnavıda gebertirdim ama rudranın koruma içgüdüsünü ve paroya bakarken içinin gitmesini ödünün kopmasını çok seviyordumm hakkını yemiyeyimm kaytan bıyıklı binbaşının ilk defabir erkeğe bıyığı yakıştırdım rudrada

 37. ❤️❤️❤️DEFNEMMM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  SENİNLE EVLENEN ERKEK ÇOK ŞASLI OLUR
  ÇOK KİBARMIŞ FERHAT
  HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  AHİRRETLİGİM İYİ UYKULAR ???

 38. NURDANIM BENDE MAŞALLAH DEYİYORUM HER ZAMAN BENDE ALLAH BENİM ANNEM GİBİ ANNE NASİP ETSİN HERKESE
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

 39. Ben prakya tanu ve bülbüş çok seviyorum
  ama alya ve mitaliden nefret ediyorum bide nikhi den

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu