Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 116. Bölüm Özeti #Bulbul’un Ölümü

Ah Kalbim 11 Şubatta neler olacak? Ah Kalbim 116.bölümde neler olacak? Bülbül ölecek mi? Tüm bu sorularınızın cevabı olan Ah Kalbim 116. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında…

Ah Kalbim 116. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 115. bölümde Bulbul konuşamadığından dolayı öğrendiği ve gördüğü ne varsa her şeyi kağıda dökmüştü. 116. bölümde ise Abhi, Pragyayı dalır ve Aliya’nın kapısına dayanır. Aliya’dan Vijay’ı aramasını ister. Aliya numara yapıp kurtulmayı denese de Abhi’nin akıllı davranışlarıyla Aliya’nın Vijay’ı aramasını sağlar, Aliya Vijay ile konuşur. Para teklif de edince akan sular durur. Vijay buluşup gerçeği söylemeyi kabul eder. Abhi de konuşmayı duyar.

ah kalbim 116 bölüm resmi 1

Abhi Purab’a katilin Vijay olduğunu söyler. Pragya da Abhi’ye göz kulak olmak için onunla beraber gider. Purab ise Bulbul’le ilgilenecektir. Pragya, Ronnie’yi de yanlarına alır. Yolda trafik olunca Ronnie, Pragya ile beraber giderken Abhi de arabada beklemeye devam eder. Ardından hepsi beraber Vijay’ın gelmesini istediği yere giderler. Vijay hala ortalarda yoktur. Abhi bunun üzerine Pragyayı saklanması konusunda ikna ederken Aliyayı arar ve Vijay buluşma yerini mi değiştirdi diye sorar. Aliya telefonunu açmaz. Vijay bir süre sonra gelir ama yine ellerinden kaçmayı başarır zira hastaneden gelen telefonda Bulbul’un durumunun kritik olduğu söylenmektedir.

ah kalbim 116 bölüm resmi 2

Vijay’ı bırakıp hastaneye gitmeye çalışırlar ama arabaları çalışmaz, taksi çağırırlar. Ama Purab’ı aradıklarında Purab Bulbul’un iyi olduğunu söyleyince evdeki halatın yanmasını sağlayan çakmağın üzerindeki parmak izlerinin sahibini bulmak için harekete geçerler. Pragya Abhi’ye herkesin parmak izini hissettirmeden alacağını ve suçluyu da kendisine söyleyeceğini dile getirir. Bu sırada Purab ise Bulbul’un yanında iken Aliya ve Tanu gelir, biraz hava al da gel biz ilgileniriz deyince Purab dışarı çıkar.

ah kalbim 116 bölüm resmi 3

Aliya ise Bulbul’e yüzün berbat bir halde ve bu halde seni Purab asla sevmez diyerek moralini bozar. Purab içeri geldiğinde Bulbul ona yüzünden dolayı kendisinden vazgeçip vazgeçmeyeceğini yazıyla sorar. Ardından Bulbul mutlu olsun diye onun en sevdiği tişörtü giyip gelen Purab’a bir mektup verilir. Bulbul yazmıştır mektubu ve hayatının mahvetmeyeceğim, uzaklara gidiyorum yazıyordur. Purab, Pragyayı arar, ardından da mektubu Sarlaya verir.

ah kalbim 116 bölüm resmi 4

Abhi ise hızla evden çıkan Pragyaya nereye gittiğini sorar ama Pragya dönünce anlatacağım der ve evden çıkar. Bulbul ile mesajlaşan Pragya hata yaptığını söyler ve dönmesini ister. Arabadan inen Pragya oradaki insanlara Bulbul’u tarif eder. Bulbul uçurumun kenarındadır. Pragya durmasını söylese de Bulbul uçurumdan atlar ardında ise şalı kalır.

ah kalbim 116 bölüm resmi 5

Sarla ve Purab da gelirler ama Pragya şoktadır ve Bulbul’un atladığını söyler. Sarla Pragyaya mutlu ol şimdi diye kızar hatta kıskançlığından onun atlamasına izin verdin seni doğurduğum güne lanet olsun diye fırçalar. Raj, Aliya ve Tanuya Bulbul’un öldüğünü söyler. Aliya buna sevinir ve her yıl bunu kutlayacağım der.

ah kalbim 116 bölüm resmi 6

Purab ise Bulbul’un fotoğrafına bakarak neden sözünü tutmadın da beni yalnız bıraktın seni asla affetmeyeceğim der ve ağlar. Pragya ise ağlarken Abhi numara yaptığını düşünür. Pragya ise kendisini yalnız bırakmasını ve Bulbul’un ölümünde kendisinin suçlu olduğunu söyler. Abhiye sarılır ve ağlarken arka fonda Ya Rabba De De Koi çalmaktadır. Abhi onun gerçekten ağladığını anlayıp ona daha da sıkı sarılır. 

Polisler ise olay yerinde Bulbul’u bulamadıklarını belki de hayvanların yemiş olabileceğini söyleyince Purab ve Sarla’nın acısı katlanır. Pragya ise artık rol yapmak istemediğini söylerken Purab ona Bulbul’un güçlü olun diye yazdığı mektubu verir ve güçlü olmasını ister. Pragya suçluları bulmaya ant içer.

ah kalbim 116 bölüm resmi 7

Pragya aşağı iner ve herkesin parmak izinin alınacağını ve kimsenin karşı çıkmamasını ister. Rachna ve Akash da Bulbul’un kendileriyle konuştuğunu ve bu plana destek vereceklerini söylerler. Aliya ise Pragya’nın odasından kanıt toplama peşindedir.

ah kalbim 116 bölüm resmi 8

Parmak izi alınırken de parmaklarını yağa batırdıktan sonra verip kurnazlık yapmıştır. Pragya’nın odasına girdiğinde Daadi Abhiye seslenince hemen kıyafet değiştirme odasına girer ve orada mal varlığı evraklarına ulaşıp sevinir. 

Ah Kalbim 116. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

52 Yorum

 1. Arkadaşlar eşiniz yada sevgiliniz telefonda başkasıyla konuşuyor sa siz de yakalasaniz affedermisiz affetmezmisiniz bugün haber de böyle bir sokak röportajı vardı bende size sorayım dedim kadının biri eşine bu yüzden boşanma davası açmış da

  1. olayın arka yüzünü öğrenene kadar tepki vermem ama araştırırım sonra eğer gerçekten öyle bir şey varsa tabiki affetmem ama Nurdanın da söylediği gibi Allah kimseye yaşatmasın diye dua ile bitirmek istedim ;)

 2. KIZLAR
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  . ❤️❤️ NURDANIM BALIM ❤️❤️
  ❤️❤️SENACIM BİRTANEM ❤️❤️
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  FLİZİM GÜLÜM ANALİZİN ÇOK GÜZEL EMEGİNE SAGLIK

  .
  BURCU CANIM HOŞ GELDİN
  İLKEZMİ YAZIYORSUN YOKSA BAŞKA SİTEYEDE YAZIYORMUSUN
  TEKRARDAN HOŞ GELDİN

  ❤️❤️❤️DEFNEM RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM
  AFRODİDİT ❤️❤️
  ❤️❤️❤️
  KOMŞU KIZI İYİ GECELER TATLI
  RÜYALAR ❤️❤️❤️

 3. Haklısın NURDAN ABLA ALLAH KİMSEYE BÖYLE BİR ŞEY YAŞATMASIN
  sen de haklısın FİLİZCİĞİM önce arastırmak gerek ama kadın mesajları okumuş

 4. ???????AYSELİMMMM

  ??♥️???????????
  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ sabahtan beri seni bekliyorum seni çok özledim canım kankammm internet kapat mesajını yaz sonra internet aç gönder seni çok seviyorum canım kankammm ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM ??????????????

 5. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???İYİ
  ?????GECELER
  ???????? TATLI
  ?????????RÜYALAR

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???NAZIM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 6. ???????NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYAT GİDİYOR CANIM ARKADAŞIM ESMA SULTAN NASIL AHMET PAŞAM NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ???????DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SİYAH BEYAZ AŞK FRAGMANI YAYINLANDI ÇOK GÜZEL VE ROMANTİK KIZ TAM SENLİK BİR BÖLÜM CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 7. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️FİLİZCİM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ SİYAH BEYAZ AŞK ÇOK GÜZEL OLMUŞ ÖZETLER ELLERİNİZE SAĞLIK CANIM ARKADAŞIM CANIM ESKİDEN OLDUĞU GİBİ KONU VERİP SOHBET EDELİM CANIM BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN EMEĞİNİZE SAĞLIK CANIM ARKADAŞIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ??????SENACIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM SORDUĞUN KONU ÇOK ZOR RABBİM KİMSEYE YAŞATMASIN İNŞALLAH CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  1. iyiyim denizim çok teşekkür ederim :) ders özet derken sitede sizinle sohbet etmek iyi geliyor yarın ki konumuzu sen belirle onu konuşalım ne dersin bitanem ? ;)

 8. Denizim balımm çay içiyorum şimdii. Çocuklarda iyilerrrr kudurup duruyorlar Denizimm ??? sen nasılsınn

 9. Sensiz ben nefes alamam
  Buralarda hiç duramam
  Tek başıma yalnız kalamam
  Senin kokunu özlerim
  Hep yollarını gözlerim
  Götür beni gittiğin yere ??
  ASFER YAKTIN YİNE BENİ ??
  CANIM FERHATIM BIRAK ASLIN YARALARINI SARSIN ARTIK??
  YA DA BEN?
  TEŞEKKÜRLER FILIZCIM ??

  1. defne şu an televizyonda emrahın dizisi aşk ve maviyi izleyince bunu görünce güldüm valla :D defnem rica ederim bitanem :)

 10. ELAMM AHIRETLIĞIM SÜPER OLAN SENSIN RUHUM BENİM FEVKALADENİN FEVKİNDE KOMŞU KIZIM????
  SAĞOL KELEBEĞİM SEN NASILSIN?
  NASOL GECTI GÜNÜN ????

 11. SENA bebeğim mevzuyu anlamadım adamın telefonda ne konuştuğuna bağlı..
  Çok yakisikliysa birşey demem dermişim ?
  Valla kızlar bilimsel olarak kanıtlandı. Bir erkek ruh hastası değilse bir kadını aldatmazmış asla. Sevdiği kadından başkasına dokunamazmış. Ki pardon bir erkek benim gibi bir kadını aldatacaksa hiç yaşamasın yani şu evrende??? ruhunu Mevlaya teslim etsin hemen?

 12. ♥️???♥️??FİLİZCİM

  CANIM BENDE SENİ GÖRMEYİNCE ÇOK ÜZÜLÜYORUM KİM NE DERSE DESİN BENİM İÇİN ÇOK ÖZELSİNİZ CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SEVİNMEYE DEĞERSİN ?

 13. Gül tabi Filizim sana gulmeler yaraşır ??
  Erkekler sevdiği kadının kokusunu asla unutmazmış. Bu arada her parfüm kişinin tenine göre farklı kokar ve koku insanlar üzerindeki tesirimizde çok etkilidir??

 14. DENIZIM ben isim listesi yazmadimki kuzum. Sadece aklıma gelen şeyleri yazmak istedim?
  Seni unutur muyum Denizim hiç
  Benim en büyük hayalim Ferhatla evlenmek dermişim ??

 15. NURDANIM aslında benim yerimde başkası olsa hiç yazmazdı ama ben bahaneden çok zaman yaratan insanlardanım şu hayatta sevdiklerime??
  O kadar çok sorunla uğraşıyorum ki.. işim,aile sorunlarım kardeşim,ablamın son aylarda kaynanasıyla olan şiddetli tartışmaları,eniştemin mesleğinden dolayı ablamla hiç ilgilenememesi ve git gide sinirli bir insan hâline dönüşmesi, babasını kaybeden arkadaşımın geçirdiği depresyon
  Çektiğim kredi borclarim,kişisel sorunlarım..
  Yani bu liste Istanbuldan Romaya yol olur inan ???
  Size belli etmiyorum o ayrı. Dün teheccude kalktıgımda 1 saat ağladım belki hıçkıra hıçkıra içimde kanayıp duran bir yara var sanki Nurdanım oluk oluk akıyor..

  1. Canım benim dertlerin dermanıdır dua bazen insanın elinden gelen hiçbir şey olmasa da dua ferahlatıyor Rabbim dualarını kabul etsin

 16. Gamzelim inanmazsın ama anlıyorum bişey diyemiyorum soramıyorum. Allah hayırlı bir kapısını açsın herkese içindede ablacığına. Bir kere karşına geçip cvp verince işin içinden hiç çıkılmıyor. Kayın valide gelin arasında saygının yerini huzursuzluk kavga gibi bir sürü olumsuzluk alıyorr. Bu soruma cvp vermeyebilirsin

 17. Annenlerin kışa işleri bitiyor bağ bahçe işlerii gelmezlermi sana ablana bir kaç gün değişiklik olur o cadalozda yanlız olmadığını anlar ablacığının ???

 18. İnsanlar çok farklılar Erzurumda bir söz var derlerki “”Ellere karışmadan anlamazsın hayatı “” ellerle yani tabancılarla uğraşmak zorr ne diyim gamzelim sabah mamazında dün aklıma yüreğime düştün bu gece cuma gecesi Gamzelim teheccütle sevdiğiyle yanlız kalmıştır diye içimden geçti ve kıskandım senii

  O anonim kişileri benimm ??

 19. Beni anladığını biliyorum NURDANIM huzur köşem ?
  Ya ablam hiç ezdirmezki kendini ama insan arsız olunca söz kâr etmiyorki. Şu Alyaya hangi söz hangi tokat kâr etti Allah aşkına..
  Annemler en fazla bir hafta durup gidiyorlar canim. Annemlerin yazın tütün,bağ bahçe işi, kışın da zeytin toplama,ormanliga çam dikme,portakal toplama işleri oluyor. Çünkü evi tamir ettirdik arabamız kaza yapmıştı masraflı tamiri oldu,emeklilik için kredi çektik yarı babam yarı ben..e bunlara para lazim. Benim anam babam 54 yaşında oldukları hâlde yılın 12 ayı çalışıyorlar ben bildim bileli hep çalıştılar. Elleri nasır tuttu,annemin bacağındaki çarpraz damarlar koptu yürüyemiyor kadın ameliyat gerek ama hâlâ çalışıyorlar dünya gailesi..
  E zaten ablamın evliliğini de hiç onaylamamışlardı o aile seni üzer dedi ikisi de..
  Benim yanımda da fazla kalmazlar. Köyde iş hiç bitmez. Annem şu dünyada bi gün yüzü göremeden ölüp gidicem der hep mesela..
  E benim kendime göre de çok derdim oluyor hepsini anlatamasam da..hep yorgunum hep bi yanım yaralı.. sabrediyoruz işte napalim..
  Çıkamıyorum dünya işlerinin içinden.. amannn?

 20. DEFNEMMM AHİRRETLİGİM
  ALLAH ABLANIN YARDIMCISI OLSUN ZOR BİRŞEY
  BEN BÖYLE İNSANLARI ANLIYAMIYORUM ZAMANINDA SENDE GENÇTİ GELİN OLDU SONRA KAYNANA OLDUN SANA YAPILMASINI İSTEMEDİĞİNİ NASIL YAPARLAR
  ALLAH ABLANA HZ. YUSUFUN SABRINI VERSİN

  DERDİNİ ANLAT Kİ RAHATLARSIN
  ANNELER BABALAR HEP FEDAKARLAR
  ..
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  AHİRRETLİGİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ??????????????

 21. HERKESE İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  UYUYACAKTIM BENİM DEGERLİ ARKADAŞLARIMIN MESAJLARINI GÖRÜNCE YAZMADAN UYUMİM DEDİM ALLAH RAHATLIK VERSİN
  YENİ GÜN HAYATINIZDA MUTLULUK OLSUN
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 22. keşke bulbulün yerine aaliya ve tanu ölseydi dünya kötülerden temizlenerdi Ah bulbul çok zor kovşup purabı bırakip intihar edilirmi purabın aşkının kiymetini bilseydin onu her firsatda terk edmezdin

 23. ABHI SONDA OLECEK AALYA OLDURUYOR PURABSA NIIL HABISHANEDEN CIKINCA AALYADAN INTIKAM ALMAK ICIN PURABI 4 KURSUNLA OLDURECEK SAYGILARLA ASK ADRESI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu