Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 117. Bölüm Özeti #Aliya, Pragya’yı Evden Kovar

Ah Kalbim 12 Şubatta neler olacak? Ah Kalbim 117. bölümde neler olacak? Aliya’nın yeni planı ne? Bu sorularınızın cevabı olan Ah Kalbim 12 Şubat özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 117. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 116. bölümün sonunda Aliya evrakları ele geçirince sevinmişti. Aliya, Pragya’ya bu evraklarla ne yapacak? İşte cevabı alacağımız Ah Kalbim 117. bölüm özetiah kalbim 117 bölüm resmi 1

Purab, Sarla’ya rüyasında Bulbul’u gördüğünü ve annesinin hiçbir şey yemediğini ve üzüldüğü söyler. Sarlaya eğer yemek yemezsen bir daha rüyalarıma gelmeyecek deyince Sarla yemek yemeyi kabul eder.

ah kalbim 117 bölüm resmi 2

Aliya ise gelir ve artık kimse Pragya’nın sözünü dinlemek zorunda değil der ve evin sahibi olduğunu kanıtlayan belgeleri Pragya’ya gösterir. Pragya neye döndüğünü şaşırır. Her şeyi bana ait olduğunu söylemelisin hatta bana patron demelisin diye herkesi şok eden Aliya, Abhi’yi de şaşırtır zira Abhi evrakların sahtesiyle uğraştığını fark eder.

ah kalbim 117 bölüm resmi 3

Tanu ise Aliya2ya kızgındır zira böyle büyük bir adım atarken planını hiç paylaşmamıştır. Tanu bile nasıl oldu da Abhi’nin adının yerine Aliya’nın adının yazıldığına şaşırır. Aliya o kadar ileri gider ki Abhi’ye “Ben sana Pragya’nın yaptığı gibi yapmayacağım, maaşını artırıyorum.” deyince Abhi çileden çıkar ve bağırır.

ah kalbim 117 bölüm resmi 4

Abhi sinirden neredeyse tokat atacaktır çünkü Aliya bundan böyle bana gözünün üstünde kaşın var demeyeceksin der. “Beni değil Bulbul’u kendi öz kardeşin gibi korudun bak ne oldu öldü gitti.”  deyip oklarını Pragya’ya çeviri ve Pragya Arora’ya evin patronu olduğunu ve 30 dakika içinde evden gitmesini ister.

ah kalbim 117 bölüm resmi 5

Pragya valizini hazırlarken oyuncak bebeği ve Abhi’nin resmini de koyar. Tam evden gidecekken Aliya Tanu’ya Pragya’nın valizini kontrol ettirir. Oyuncak bebeği gören Abhi izlerken  şaşırır. Üstüne bir de Abhi’nin fotoğrafı çıkınca Abhi neden fotoğrafını aldığını düşünür. Pragya ile göz göze geldiklerinde arka fonda Hamari Adhuri Kahani çalmaktadır.

https://www.youtube.com/watch?v=BNLwCaY4R7Q

 

Akash ise Aliya’yı durdurması için Purab’ı çağırır ama yolda trafik olunca biraz zor gelir. Daadi ise olacakları düşünüp fenalaşınca Abhi Aliya’ya Pragya gitmesin diye ricada bulunur.

ah kalbim 117 bölüm resmi 6

Aliya Pragya’nın bir gün kalabileceğini söyler. Purab gelince hemen Daadi’nin yanına gider. Raj ise Aliya’nın yanına gidince Aliya her işi ben yaptım parayı da apylaşamam deyince Raj’ın yüreğine inecekken Aliya şaka yaptığını ve takım olduklarını söyler. Abhi ise duyduğu hakaretleri düşünüp duygulanınca Pragya onu görür ve gözleri dolar.

ah kalbim 117 bölüm resmi 7

Abhi gözyaşlarını siler ve kimseyle konuşmak istemediğini söyler. Purab ise Aliya ile hatasını anlasın diye konuşma yapsa da Aliya’nın geri adım atmaya niyeti yoktur. Purab, Pragya’nın yanına gidince Abhi’nin yanına gidip destek olmasını söyler. Abhi Purab geldiğinde artık ailem diye bir şey kalmadı diye sitem eder.

ah kalbim 117 bölüm resmi 10

Purab ise ona güçlü olmasını telkin eder. Purab ayrıldığında Abhi ağlar. Pragya Abhi’nin yanına gider ve yarın gidiyorum son kez kavga edelim seni çok özleyeceğim der ve Abhi’ye sarılarak destek olur. Tu Meri Jaan şarkısı çalarken Abhi’nin gözyaşlarını siler. Pragya ise bir daha seni asla bırakmayacağım diye söz verir.

Abhi sabah uyandığında bu sözü düşünür ve nasıl mümkün olacağı kafasına takılır. Ve söylenen saat geldiğinde Pragya evden gitmeyeceğini söyler.

ah kalbim 117 bölüm resmi 11

Aliya hemen evden atılmasını ister ama karşısında dimdik duran Pragya, nasıl Abhi’nin adının yerine kendi adını yazdığını biliyorum, sabah oldu ve rüyan bitti diyerek Aliya’yı şaşırtır.

Ah Kalbim 117. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

63 Yorum

  1. İlki benden dünyadaki birçok ülkeyi gezmeyi hayal ediyorum, mesleğimde yükselmeyi hayal ediyorum, aşık olacağım beyaz atlı prensimle karşılaşmayı hayal ediyorum, kazandığım para ile ihtiyaç sahiplerine yardım edip onları mutlu etmeyi hayal ediyorum. Bunlar birkaç tanesi tabi sizlerin hayallerinizi de merakla bekliyorum eğer geç uyanırsam merak etmeyin canlar çünkü çok geç yattım hepinizi seviyorum ;)

 1. Merhaba kizlar.Nasilsiniz.Filizcim canim iyi yapmissin.Denizimde iyi yapmis.Bu arada Denizim Ayselim ben saka yapdim.Tabi canim.Ben ikinizide cok seviyorum.Her ikiniz benim canimsiniz.Opuyorum hepinizi.
  Gelelim hayellere nen matamatik iyretmeni olmak hayelini kuruyorum.Derskerimde hep basarili olmak hayalini.Annemin bababin istediyi gibi bir evlat olmak.Her zaman onlari mutlu etmek istiyorum.Amma en buyuk hayelim matamatik oyretmeni olmak.BU ARADA BIRDE DENIZIM YAPDIGI TATLILARDAN YEMEK HAYELINDEYIM.

 2. Ela ablam canim ablam asilsin.Ben cok iyim.Ablam biliyorum.Keske butun kankalar AYSEL VE DENIZ gibi olsun.Derslerimde yolunda.Opuyorum canim ablam.Kendine iyi bak.

 3. Ben Filizim nasilmis.Filizcim hani yazdin ya bu saatda uyuyorsun.Csnim ben bu saatda uyaniyorum.Oyrenmeli derslerslerimi bu saatda oyreniyorum.Cabuk giriyor kafama.Derse bakmadsn once size yorum yaziyim dedim.Opuyorum seni.Bu arada canim benim YALANCI BAHAR icin sag ol.

 4. Merhaba SEMACIM.nasilsin.Canim HULYA geleceyini soylemisdi hani yok iki saatdir onu ariyorum.Amma yok dur ben ona Dizi bildide yaziyim.Helsin buraya.Canim opuyorum seni .Hoscakal.

 5. Günaydın Fatimam Semam Filizim Elam Emelim Tatlım Nurdan abla Aysel abla Defnecim Denizcim Abhigyam Rumeysacım nasılsınız? Ben iyim hepinize hayırlı ve güzel gün diliyorum canlarım

  1. aylinim hoşgeldin nasılsın bitanem:) ben de iyiyim geç yattım ondan dolayı yorumlara ancak cevap verebildim ;)

 6. Benim hayalim okulu sasalim bitirmek. çalıa bilmek. anemi ailemi mutlu etmek.aşık olmak. hayatım için doğru insanı bulmak daima mutlu bir dünyada yaşamak. para kazanıb aneme vere bilmek. zengi olmak.insanlara muhtaclara yardım ede bilmek. en büyük hayali saydım bütün hayalerimi gerçekleşdire bilmek. allahın yardımıya benim ve sizlerin bütün güzel hayalerinizi gerçekle inşallah amin benim hayalerim çok saysan bitmez hadi ben kaçtım sizi seviyorum öpdüm

 7. Günaydın

  Hayırlı sabahlar

  ??? DENİZİİM ???

  ??? NURDANİM???

  ??? ELAMM ???

  ??? DEFNEM ???

  ??? AYLİNİM ???

  ??? EMELİM ???

  ??? SEMACİM???

  ??? FATİMAM ???

  ??? TATLIM ???

  ??? SENACİM ???

  ??? FİLİZİM ???

  UNUTTUM VARSA AFOLA KIZLAR ?????

  Gününüz aydın neşeli olsun gülümsemeniz hiç Solmasın ??

  ALLAHa emanet olun İNŞALLAH

  Görüşürüz ??

 8. Günaydın DENİZİİM ???

  Hayırlı sabahlar ???

  Nasılsın Bitanem KANKAMMM ???

  Günün aydın neşeli olsun gülümsemen hiç Solmasın İNŞALLAH ???

  Seni çooooooooooooooooooooook seviyorum ???

  ALLAH a emanetsin Bitanem ??????

 9. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???GÜNAYDIN
  ☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN
  ???????????GÜNAYDIN

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???NAZIM

  Adını unutgum arkadaşlar kusura bakmayın allaha EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUM

 10. ???????AYSELİMMMM

  ??♥️???☀️?❤️???
  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ bir ceeee diyip gitmişsin aşk olsun kız sana yazdım internet kapat mesajını yaz sonra internet aç gönder seni çok özledim canım kankammm GÖK YÜZÜNDE YILDIZ ÇOK AY BİRTANE YERYÜZÜNDE İNSAN ÇOK AYSELİM BİTANE CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM ????????

 11. ????????

  BENİM HAYELİ dünya da barış ? olsun kadın cinayetleri olmasın?
  AİLENLE BİRLİKTE MUTLU senelere olsun ?

  BİR de ikizim olmasını çok istiyorum allah izin verirse tatlı pasta yapan bir dükkan açmak istiyorum

 12. ????????TATLIM A? T

  CANIM KARDEŞİMMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ İNŞALLAH BİRGÜN SANA TATLI YAPARIM İSTERSEN SANA TARİF YAZARIM CANIM PRENSESİ KÜÇÜK ÖĞRETMENİM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 13. HAYIRLI GÜNLER KIZLAR???
  ????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM ??
  ?????
  Hayalleriniz çok güzelmiş kızlar bayıldım..
  DENIZIM Pastane sahibi olmak sana çok yakışır eminim. Insaallah olur?
  ☘☘☘☘
  TATLIM A.T,FILIZCIM
  AYLINCIM sizin hayallerinizde çok güzelmiş Allah kavuştursun ??

 14. Hayallerim yok benimm çünkü gerçekleşmez hayaller hep hüsran dır sonu. Ama küçükken bir hayalimi paylaşayımm. Kuran kursu hocası olup bir köyde hoca olmayı Babaannemide yanıma alıp köyde yaşamayı hayal etmiştimm ☺️☺️☺️Sevgili Babacığım izin vermedi okumama ☹️☹️☹️

 15. Dünya için hayalim çok umudum yok ama en azından çocuklarımızın torunlarımızin gelecek insanlar için yaşayanasi bir yer olması bütün kötülüklerin en aza inmesi…

  Kendim için hayalim ise salı günü oğlumla birlikte eve gelmek.. eskisi gibi bı anne oğul ilişkisi kurabilmek herseyin yoluna girmesi geçmişi biraz olsun unutmak falan filan..bunun gibi birçok şey yazilabiir.???

 16. HAYALLERİM
  1-Sevip eğlendiğim adamin son nefesine kadar sadece beni sevmesi ve benim elimi tutarak ölmesi yada ben onun elini turarak ölmem ✔
  2-Sevdiğim insanla dünyayı gezmek
  3-Sağlıklı ve hayırlı bir kul olarak ömrümü tamamlamak
  4- Bana saygı duyan bir evlat yetistirmek
  5-Terörün,çocuk istismarının,kadın cinayetlerinin hirsizliklarin,savaşların tükenmesi
  6-Insanlarin doğayı katletmekten vazgeçip küresel ısınmanın sona ermesi ve su kaynaklarının israf edilmemesi
  7-Ailemin yaşadığını ve beni sevdiğini bilmek ve hep anlayışlı insanlarla dostlarla yaşamak
  BUNLAR BÜYÜK HAYALLERİM ??

 17. AA ilk mesajı ayni anda yazmışız Nurdanla?
  NURDANIM insan hayal ettiği müddetçe yaşıyor işte.. gerçekleştiği kadari gerçekleşmediği kader diyip geçiyoruz
  DENIZIM ikiz çocuk büyütmek zordur ama haa?

 18. Bütün bı saydıklarınız bence dua dır hatunlar kişisel hayallerden bahsediyoruz ki gamzelim senin hayallerinde güzelmişş Ayselim inşaAllah salı müjdelersin bizi bacımm

 19. RABBİM gerceklesmeyecek hayallerin peşinden koşturmasın bizii yaa
  ?????
  Şu Pragyaya bak kardeşi ölmüş pür makyaj ortalarda geziyor. Ya bırak malları mülkleri bu manyaklarin olsun. Sen kaç o evden canını kurtar. Kızım Abhiyi Tanudan kurtaricam diye kardeşin öldü manyak misin neyin kafası bu bırak kendi başlarını yesinler ??
  Herkes manyak yaa

 20. Kız uçurumdan atladi herkes işin peşini bıraktı..
  Polis can kurtaran falan çağırın da uçurumu incelesinler oylece mal gibi bakıyorlar yaa vallabi bıktık haa

 21. ??? DENİZİİM ???

  İNŞALLAH hayatta ne olmasını istiyorsan neyi hayal edip neyin gerçekleşmesini istiyorsan onu nasip eder RABBİM ???

  Pastacı dükkanı ?? Güzel bı hayal??bak şimdi dükkanın olsaydı yarınki annemin gününe bı dünya sipariş verirdim..çok sıkıldım pasta börek yapmaktan ??

  ikiz bebek için cook anlayışlı bir eş gerek oncelikle??? İNŞALLAH hepsi teker teker gerçek olur??

  Benim internet azda sende benim gibisin cee deyip gidiyorsun sabah bı gunaydin dedin gittin saat kaç oldu daha da yazmadin..senle doya doya muhabbet etmeyi özledimmmm ????

  Seni çoooook çoooooook Çooooook seviyorum ??????

 22. ?♥️?♥️?♥️?AYSELİMMMM

  CANIM ?KANKAMMM ?NASILSIN? İYİ ?MİSİN ♥️İNŞALLAH ?İYİSİNDİR ?Ayselim ?inşallah seninde ?bütün? hayallerin ?gerçek♥️ olur ?sen bunu ?hak ediyorsun canı?m kankammm kız sen yeter ki iste ben sana yaparım bu benim uzmanlık alanım artık inşallah salı günü sen bize yaparsın
  bugün bizi pazar vardı pazar yemek yeğen gelin derken ancak vakit buldum ben de seni çok özledim kız baktınmı eniştemin kılıbine CANIM KANKAMMM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM ?????

 23. ?❤️?♥️??♥️DEFNEMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM İNŞALLAH BÜTÜN HAYALLERİN GERÇEK OLSUN CANIM ARKADAŞIM SEN HAK EDİYORSUN KIZ İNŞALLAH RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH KIZ BEN İKİZ ÇOK SEVİYORUM TATLI DÜKANIMIN ADI BİLE BELİ ?TATLI DENİZİ ? nasıl beğendin mi canım ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

  ?❤️♥️??❤️♥️NURDANIMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM HAYELİ ÇOK GÜZELMİŞ AMA CANIN SAĞOLSUN ARTIK KIZIN OLUR BELKİ CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 24. ??????FİLİZCİM

  ?All my dreams come true my dear Sister Always be SUCCESSFUL ???

  CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 25. Akşamınız hayırlı olsun canım arkadaşlarım nasılsınız???? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim… Ben iyiyim sizler nasılsınız??? Allaha emanet olun canım arkadaşlarım

  1. ???????FİLİZCİM

   Sende my sweetheart my dear brother always happy be successful always be everything i love my brother good night BİRTANEM

 26. Bende eşimin teyzesine geldim biraz geç çıktım evden merak etmeyin hatun kişilerimm akşam eve dönüşü rahat olursa otobüs yaZarım

 27. Akşamınız hayırlı olsun canım arkadaşlarım…. Nurdan abla iyi gezmeler nasılsın. Ne yapıyon abla.. CANIM arkadaşlarım siz ne yapıyonuz…

 28. ???????FİLİZCİM

  Add your own
  my sweetheart my dear brother always happy be successful always be everything i love my brother good night BİRTANEM

 29. DEFNEMMM RUH İKİZİM ❤️❤️❤️ MİSAFİRLER YOK BENİM DÜZENLEMEM GEREKEN İŞLERİM VAR DI ŞİMDİ BİTTİ
  HAYALİME GELECEK OLURSAK
  ..
  HAKİM OLMAK İSTİYORDUM
  ÇÜNKÜ KADINA YAPILAN ŞİDDETE T…. ONLARA AHIR CEZA VERMEK İSTERDİM
  HERKESİN EŞİT OLMASINI İSTİYORUM
  TÜRKİYE DÜNYANIN EN BAŞARILI HERŞEYDE LİDER OLMASINI İSTİYORUM
  CANLILARA HAYVANLARA ZARAR VERİLMEYEN BİR DÜNYA OLMASINI İSTİYORUM

  HAYEL LERİM HEPSİNİ GERÇEKLEŞMESİNİ İSTERDİM
  HAYELLERDE KALMASINI İSTEMEZDİM
  ..
  EN BÜYÜK HAYELİM ALLAHIN EVİNE GİDİM ORDA DUA ETMEK İSTERDİM
  PEYGAMBERİMİZ (. S.A.V ) .SIGINDIGI HİRA DAGINA GİRİP ORDA NAMAZ KILMAK
  İSTERDİM

 30. KIZLAR MERHABA NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEMİZİN GÜLLERİ BİRTANELERİ GÖNLÜ GÜZELMİ GÜZEL ARKADAŞLARIM

  ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️❤️ RUHUMUN İKİSİ KELEBEĞİM AHİRETLİGİM KOMŞU KIZI ????
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM ?????
  AFRODİDİT ❣️❣️❣️❣️❣️
  ❤️❤️❤️ELA ❤️❤️❤️DEFNEM ❤️❤️❤️

 31. Elam canımın canı ??

  Sağol kuzum seni gördüm daha iyi oldum valla…

  Sen nasılsın Bitanem ??

  Hayallerin hepsi tek tek gerçek olur inşallah ELAM…

  Seni çoooook seviyorum ??

 32. ??? DENİZİM ???

  Ooo İngilizce su gibi maşallah ?? da altına Türkçe çevirisini de yapsaydin iyiydi bence,??? ne yazdığına fransiz kaldım???

  Nasılsın neler yapıyorsun Bitanem benim ??? ???

  Seni seviyorum ???

  1. Ayselim ben Fazilet Hanıma bakıyorum canım Fatmaya sözüm vardır her hafta cumartesi bu saatlerde onun için özet yazıyorum bitanem sen nasılsın ne yapıyorsun

  1. En iyisini yapmışın ya gezmek farklı ortamlar insana iyi geliyor yarın ben de gezmeye gitmeyi planlıyorum arkadaşıma ee hafta sonu = kafa dağıtmak için tek fırsat :D

 33. ELAMM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN NASILSIN ?
  Bitanem sen üniversite okudun mu Elam? Imkansiz bir hayal değilmiş ki Hukuk okusaydın hakim olurdun. Hâlâ geç değil ELAMM okuyabilirsin RABBİM gönlüne göre versin???

 34. Filizcimm Nasılsın ablammm

  Denizimm balımm

  Defnemmm gamzelimmm

  Eloşumm hayalinde bende varım gel ele ele beytullahı seyre dalalımm Ravzada EFENDİMİZİ koklayalımm ???? ne güzell hayalll

  1. Amin amin amin inşallah Nurdanım Rabbim hepimize nasip etsin inşallah iyiyim canım tv karşısındayım sen nasılsın gezmeler mezmeler iyi yapmışın valla canım :)

 35. AYSELIM NASILSIN ?
  NELER ÖRÜYORSUN O MAHARETLI GÜZEL ELLERİNLE ???
  MOR DAĞLARIN PRENSESİ
  ULUBEYIN ASÏL ANNESİ ???

 36. Yani hacca yada umreye gitmekten bahsediyorsunuz inşaallah olur ELAM NURDANIM
  Rabbim Kabedekilerin duasına ilhak eylesin dualarımızı ??

 37. GamZelimm balımm biraz caddede gezdim eşimin teyzesi kızının doğum günüydü hediye aldım orya gittim ev gezmesiydi yanii ?? akşam geç döndüm hava çok hoş kış değil ilk baharı tekrar yaşıyoruz sankii sen neler yaptınn

 38. Gamzelimm duası makbul olan kullardan olalım inşaAllahh ben duamın gücünü inanırım gerçekten çünkü bazı insanlar dua ister hiç içimden gelmez dua etmekk şaşkınmıyım neyimm ????

 39. Duamız olmasa değerimiz yok tabi Allah için. Ben dua isteyen herkese dua ederim zihnim hiç unutmaz dua isteyen kişiyi. Bunu ona borcluymusum gibi gelir..
  Evet Istanbul güzelmiş NURDANIM çok iyi yapmışsın gezmekle. Havan değişir
  Ben de çıktım dolandım. Parkta oturdum hoş bir hanımla hoşsohbet ettik. Sonra kitap okudum evi temizledim ütü yaptım?

 40. Gamzelimm benimm maşaAllah sana Rabbim yüreğindeki dualarını dile getirdiklerini getirmediklerini hakkına hayırlı olan duaların kabul olsunn aklına gelirse benim içinde dua ett içinden nasıl geçiyorsaa ne demek istiyorsann.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu