Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 118. Bölüm Özeti #Pragya Tanu’nun Peşinde

Ah Kalbim 118. Bölümde Neler Olacak? Ah Kalbim 13 Şubatta Neler Olacak? Pragya Tanu’yu bulabilecek mi? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Ah Kalbim 118. Bölüm Detaylı Özeti

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Ah Kalbim dizisinin 13 Şubat’ta ekranlara gelecek olan 118. Bölümünde; Pragya Aliyaya Abhi’nin adını silip kendi adını yazdığını kanıtlayacağını söyler ve avukatları çağırır. Aliya onları tanımadığını söyleyince Pragya sorun değil onlar seni tanıyor diye yanıtlar.  Evrakları çalarken, avukatlarla konuşurken fotoğraflarını ve videosunu gösterince Aliya sınır olur ve fotoğrafı yırtar.

ah kalbim 118 bölüm resmi 1

Pragya ise Purabta kopyaları olduğunu söyleyince Aliya Pragyaya saldırırken Abhi durdurur ve Aaliya’ya tokat atar. Ardından benim için öldün deyip polislere Aaliya’yı almalarını söyler.  Daadi üzgün olan Abhinin kendini suçlamasın diye destek olur ve ailen yaşasaydı aynısı yapardı diye fikrini söyler. Purab ise Pragyaya gerçeği ortaya çıkardığı için teşekkür etmeliyiz derken Tanu ve Raj kızgındır.

ah kalbim 118 bölüm resmi 3

Abhi teşekkür eder ardından da mal varlığını kendi adına düzenlenmesini isteyince Pragya önce beni öldürmeye kalkan ve Bulbul’ün katili olanı bulayım daha sonra diye söz verir. Parmak izi testinden sonuç alamadığını da dile getirir. Raj Aliya’nin serbest kalması için ugrasmayacagini Tanu’ya söyleyince Tanu Aliya’nın yanına yalnız gider.

ah kalbim 118 bölüm resmi 6

Aliya Pragya’nın intihar etmesini sağlayacak bir şey yapmalıyım beni vurdan çıkart derken Tanu ise Nikhil ile olanlar duyulacak diye korkusunu dile getirir. Elinden geleni yapacağını söyler ve ayrılır. Abhi ise Pragyaya kendisine karsi hislerini söylemesini ister.  Pragya ise net cevaplar vermeden yanından ayrılır. Raj ise deşifre olmamak için Aliyanin gerçek yüzünü ortaya çıkardığı için Pragyaya teşekkür ederken Tanu onu görür ve durumu hemen Aaliyaya söylemek ister.

ah kalbim 118 bölüm resmi 8

Pragya Aliya’nın yanına gider ve eğer Abhi’ye zarar verme kararını alırken seninle olan kişinin adını söylersen senin serbest kalmanı sağlarım der. Ancak Aliya reddeder. Bunun üzerine Pragya Aaliya’yı ziyarete gelen kişi nasıl biriydi diye polise sorar. Tanu ise Abhinin yanına girmek istediğinde Ronnie engel olur. Abhi Tanu’nun sesini duyunca arkasından koşar.

ah kalbim 118 bölüm resmi 9

Tanu eşyalarını toplamaya başlayınca Abhi nereye gittiğini sorar. Tanu ise evi terk edeceğini yanına bile giremedigini söyleyerek duygu sömürüsü yapar. Hatta kendisiyle evlenmesini ister. Abhi kalbinde Pragya olduğunu ama bebek gerçeğini de bildiği için zaman tanımasını ister ve 7 gün sonra evlenme sözü verir.  Pragya ise evde Tanu ile karşılaşır ve Aliyanin planının arkasındaki ismi söylerse Abhi ile evlenmesine izin vereceğini söyler.

ah kalbim 118 bölüm resmi 5

Tanu ise bir gün beklemesini ister. Tanu ise Raji çağırır ama Mitali evde olmadığını söyler. Pragya ise Tanu’ya söylediğini Daadiye söyler ve Tanunun yanına gideceği kişinin bu işin içinde olduğunu söyler. Abhi Pragyanın bütün eşyalarını odadan çıkarır ve artık görmek istemiyorum der. Pragya Abhinin fotoğrafına bakarak ağlarken Hamari Adhuri çalmaktadır.

Tanu ise Nikhil arar ve buluşmak istediğini söylerken Ronnie onu duyar ve Pragyaya bir ile buluşma ayarladığını söyler. Pragya hızlıca Tanu yokken telefonunu alır ve mesajlardan buluşma adresini de öğrenir. Tanu ile Nikhil buluşur Pragya ise onları takip etmiştir ama Nikhil in yüzünü seçemez. Onları izlerken yaslandığı kapı düşünce Tanu başka yerde buluşalım deyip ayrılırken Pragya hâlâ onları takip etmektedir.

Ah Kalbim 118. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

27 Yorum

 1. arkadaşlar yalancı bahar özetleri nasıl diziye biraz uzağım elimden geldiğince yazmaya çalışacağım.

 2. Merhaba arkadaslar.
  Denizim
  Defnem
  Nurdanim
  Ayselim
  Aylinim
  Ela ablam
  ♡Filizim♥
  Hepinize gunaydin.
  Denizim nasilsin canim.Kiz ne yapiyorum tarifini.Ben sen yapdiklarini yemek istiyorum.Hem ben tatli yapmayi beceremiyorum.Kiz ben yemek yapmayi bilmiyorum.Tatliyi nasil yapicam.Malasef sonuncu hayalim gercek olmayacak.Opuyorum seni canim.Kendine iyi bak.Gorusuruz.

 3. Ela balam nasilsin.Seni cok ozledim.Canim ablam isler nasil gidiyor.Opuyorum seni.Kendine iyi bek.Seni cok seviyorum.

 4. Defnem sen nasilsin.Kiz yinemi seni cok yoruyorlar.Ben senin patronunu dovucem bir gun.Ya Defenemi hic yormak olurmu hic.Canim benim.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.Bu gun pazar yorgunlugunu at.Amma bana pazarda keyf yok.Gorusuruz.

 5. Ayselim sen nasilsin.Kiz siz beni olduruceksiniz.Ne kadar iltifat ediyorsunuz.Beni dusunun arada.Saka saka.Iste kanka boyle olur.Opdum seni.

 6. Ve sonda FILIZCIM.Canim benim sen nasilsin.Sende isler cok guzel olur.Canim tekraren YALANCI BAHAR ICIN tesekkurler.Ben cok mutlu etdin.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.

  1. iyiyim canım iç karartıcı bir hava var dışarda ama yine de çıkıp bir hava alıp geldim arkadaşıma gitmeyi planlıyordum onlara da misafir gelecekmiş haftaya giderim artık deyip biraz dışarda yürüdüm sen nasılsın neler yapıyorsun

 7. Günaydın canlarım FATİMAM FİLİZİM TATLIM ELAM EMELİM SEMAM SENAM NURDAN ABLAM AYSEL ABLAM DEFNECİM DENİZCİM ABHİGYAM nasılsınız? TATLIM ben iyim sizlər iyi olun işlərdə iyi senin işlerin nasıl? o senin tatlılı kalbi güzel arkadaşım size huzurlu güzel pazarlar diliyorum kalbleriniz gibi gününüzde güzel geçsin inşallah sizleri seviyorum öpdüm Filizim sanada zahmet veriyoruz YALANCI BAHAR ÖZETLERİ İÇİN TEŞEKÜRLƏR

 8. MERHABALAR HAYIRLI GÜNLER KIZLAR ??
  ☘☘☘☘☘☘
  TATLIM A.T nasilsin? İlerde çalışma hayatına girince seni de yoracaklar kuzuu bugunleri mumla ariycan. Öptüm seni ?
  ☘☘☘☘☘☘☘
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM ÖPÜYORUM SENİ KELEBEĞİM AFRODITIM ???????

 9. KIZLAR MERHABA NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEMİZİN GÜLLERİ BİRTANELERİ GÖNLÜ GÜZELMİ GÜZEL ARKADAŞLARIM
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

  AYLİNİM ÇİÇEGİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR

  TATLIM KUZUM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜZEL YANAKLARINDAN ÖPÜYORUM ALLAHA EMANET OL

 10. DEFNEMMM ???? RUH İKİZİM ????? KELEBEĞİM AHİRRETLİGİM
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM
  CANIM HUKUK OKUMAYI DÜŞÜNDÜM AMA HAKKIZ YERE BİRENE CEZA VERİP ONUN VEBALİNE GİRMEK İSTEMEDİM
  ÜNİVERSİTESİ OKUDUM BİLGİSAYAR ÜZERİNE
  İŞİMİZ GEREGİ
  AİLE İŞİNDE ÇALIŞTIĞIMDAN
  DOLAYI GÜZEL BİRGÜN GEÇİRMEN DİLEGİYLE
  SENİ ÇOK ÇOK ÇOK
  SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM ❤️❤️
  SENİ ❤️❤️❤️
  SEVENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ❤️❤️
  ELA ❤️❤️❤️❤️
  DEFNEMMM ❤️❤️❤️❤️ HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN
  BU GÜN YAZAMAM AKŞAM FIRSAT BULURSAM YAZARIM
  SENİ ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  KOMŞU KIZI

 11. ?????CANIM ARKADAŞLARIM

  ???MERHABA
  ?????MERHABA
  ????????MERHABA
  ?????????MERHABA

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ
  KIZLAR ANCAK VAKİT BULDUM MALU PAZAR BİZİMKİLER EVDE YEĞENLERİ DE BİZE AMA SİZİ ÇOK ÖZLEDİMMMMMM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM
  ???NAZIM
  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SENİ ÇOK SEVİYORU

 12. ?♥️?❤️?♥️?❤️AYSELİMMMMM

  CANIM KANKAMMM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR KIZ BİZİMKİLER EVDELER sabahtan beri yeni vakit buldum sen nerdesin gel sohbet edelim canım Ayselim ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMM KOCAMAN ????ÖPÜYORUMMMMMMMMMMMMM CANIM

 13. ???????FİLİZİMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM

  I will ask my brother what will you write on that day, dear brother

 14. ELAMM AHIRETLIĞIM anlıyorum seni. Bugün de mi çok işin vardi KELEBEĞİM ??
  ⛇⛇⛇⛇⛇⛇
  FILIZCIM RKin üstüne bir karizma tanımıyorum ya. Ben de arkadaşım geldi oturuyoruz.? Sen naptin bugun?
  ⛄⛄⛄⛄⛄
  DENIZIM merhaba nasılsın Tatli Denizim?
  ?????
  NURDANIM hafta sonu ailesiyle ilgileniyor
  AYSELIM interneti bitti
  FATIMA yorgun isleri var
  Emel yarali

  1. canım ben burdayım ben de arkadaşıma gidecektim onlara misafir gelmiş ondan gidemedim ben de dışarı çıktım hava aldım geldim ;)

  1. hoşgeldiniz sitemize bu sitede uzun süredir hint dizi özetlerini paylaşmaktayız özetlerin altında yeri geliyor özetle ilgili yeri geliyor birbirimiz tanımak için sohbet ediyoruz yani ortak zevkimiz hint dizileri olunca burada bir arkadaşlık kurduk dertlerimizi de sevinçlerimizi de paylaştık ;) sizleri de aramızda görmek isteriz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu