Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 119. Bölüm Özeti #Mitali Tanu’ya Karşı

Ah Kalbim 14 Şubatta neler olacak? Ah Kalbim 119. bölümde neler olacak? İşte detaylar..

Ah Kalbim 119. Bölüm Detaylı Özeti

Ah Kalbim 118. bölüm sonunda Pragya, Nikhil ve Tanu buluştuğunda onları görmüştü ama Nikhil’in yüzünü gece olduğu için pek seçememişti. Daha dikkatli bakmak için yaklaştığında yaslandığı kapının düşmesi ile Tanu panikleyip başka yerde buluşalım demişti. Ah Kalbim 119. bölümde ise ; Tanu Nikhil’e arabasına gelmesini söyler. Mitali ise Raj’a Tanu’nun konuşmak istediğini söyler. Raj meraklanırken Mitali ise Tanu’nun Raj’ı baştan çıkarmaya çalıştığını düşünmektedir.

ah kalbim 119 resmi 1

Bu nedenle ne hakkında konuşacağını Raj’a sorunca Raj Aliya’yı hapisten kurtarma konusunda olabilir deyince Mitali yardım etmemesini, yoksa Pragya’nın kendisinden şüpheleneceğini söyler. Pragya saklanmak için arabanın arkasını seçince başına gelmeyen kalmaz. Nikhil bagajı kapatır ve Pragya orada sıkışır kalır.

ah kalbim 119 resmi 2

Purab ise evde tedirgindir zira Pragya hala dönmemiştir, arar ama ulaşamaz. Abhi’ye Pragyayı arayalım deyince Abhi unutmak istediğini söyler ve yardımcı olmak istemez. Pragya’yı fark eden taksi şoförü onu kurtarır. Pragya telefonunu adamın arabasında unutur ve Tanuyu takibe devam eder. Hala Tanu’nun yanındaki adamı görememiştir.

ah kalbim 119 resmi 3

Kya Kool Hai Hum filminin yıldızları bir parti veriyordur. Tushaar ve Aftab, Pragya’nın Bhai Saheb diye seslenmesinin üzerine Pragya’ya yardım etmeye karar verirler. Pragya Tanu’yu takip ettiğini söyler. Pragya kıyafetlerini tarif edince onlar da aramaya yardım ederler. Purab da oraya gelir.

ah kalbim 119 resmi 4

Tanu’yu arar ve Abhi’nin kendini aradığını söyler. Nikhil ise kafasına bir şal atar ve Tanu’yu yanına çağırır. Tushaar ve Aftab dans için sahneye davet edilince Pragya da onlara eşlik eder. Ve Hai Jawani Le Doobi şarkısında dans ederler.

Pragya başına şal atmış birini fark eder ve şalı açtığında Abhiyi görünce şaşırır. Abhi hayranları rahatsız etmesin diye böyle bir şey yaptığını aslında kendisini aramaya geldiğini söyler. Sen de tutmuşun film tanıtımında para kazanmak için dans ediyorsun diye kızar. Pragya yanlış düşündüğünü söyler. Abhi de dans etmeye başlar. Tanu ve Nikhil onları fark eder ve kaçarlar. Pragya onların arkasından giderken Abhi onu durdurur. Pragya görevde olduğunu söyleyince Abhi madem öyle polise gidelim deyince Pragya polis olmadan bu olay basına yansımadan çözmemiz lazım der. Bu sırada kaçaklar çoktan kaçmıştır :)

ah kalbim 119 resmi 5

Pragya eve geldiğinde Abhi ona eşyalarını dahi görmek istemediğini söyler. Pragya da Daadinin yanına gider ve ne yapması gerektiği hakkında bilgi alır. Purab ise Abhinin sorumluluk ve duyguları arasında sıkıştığını söyler. Abhi uyandığında yanında Pragya yoktur. Pragya geldiğinde Abhi neden geldin diye sorunca Pragya hayirdir beni düşünmekten uyuyamadın galiba der. Abhi ise Pragyaya kendisini unutması için yardım etmesini yakında baba olacağını söylerken arka fonda Hamari Adhuri  çalmaktadır. 

Pragyanın da Abhinin de gözleri dolar. Pragya Tanunun yalanını ortaya çıkarmak için daha da hırslanır. Bu sırada Tanu ile Raj konuşur ve Raj Tanu’ya fikir verir. Pragya ise teklifine cevabını almak üzere Tanunun yanına gider. Tanu kimsenin adını vermez. Pragya ise izni olmadan Abhi ile evlenemeyecegini söyler.  Hatta gerçekler ortaya çıktığında sen de Aliya gibi hapse gideceksin diye onu tehdit de eder ve söylememesi gereken o cümleyi söyler : Abhi boşanma kağıtlarına değil mal varlığı kağıtlarına imza attı biz boşanmadık der.

ah kalbim 119 resmi 6

Tanu panik halinde Nikhili arayıp durumu anlatır Mitali ise konuşmaları duyar. Kimle konuştuğunu Tanu söylemez. Mitali ise takip etme konusunda Ronnieden yardım alır. Abhi ise Pragyadan bütün parasını aile üyelerine dağıtmasını ister. Zira para yüzünden her şeyi kaybetmiştir. Pragya tamam dağıtalım peki sen ne yapacaksın deyince Abhi Tanu ve bebeğimle yeni bir hayat kuracağım der. Pragya ise paran olmasa Tanu yanında durmaz der.  Abhi ile iddiaya girerler Tanu gerçekten Abhiyi seviyor müdür ortaya çıkarmasını ister.

Ah Kalbim 119. Bölüm Fragmanı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

22 Yorum

 1. Allah topunuzun cezasını versin. Ne manyak insanlarsiniz
  Kiz Pragya kardeşin öldü öldü bunlar yüzünden bayılmadı öldü kız bir ekip çağırıp inceletmedin bile uçurumu öldü diyip kabullendin.
  Ya bırak Abhi kötülerin içinde yaşasın sanane ya manyak. Pür makyaj ortalarda geziyor hâlâ bi ay falan makyaj yapmayaydin bari nede olsa bülbül öldü anan Sarla seni evlatlıktan reddetti. Daha neyin aşkıymış bu??
  Hay aklına turp sıkayım senin aşkına tüküreyim rezil kız Aliya az bile yapıyor sana?

 2. NURDANIM arkadaşım vardi yeni gitti. Ben de yayıldım Cennetin gözyaşlarını izliyorum çok acıklı ağlıcam
  Sen napyon HUZUR KÖŞEM ?

 3. ??????CANIM ARKADAŞLARIM

  Nasılsınız iyi misiniz inşallah iyisinizdir siteyin gülleri ya arkadaşlar çok yoğun bir gün du benim için şimdide hastaneden geliyorum orda çok sinirlendim kız çocuklar iğne yapıyorlar ama kapıyı kapatmıyorlar kapıyı kapatın deyince yağ gibi üste çıkıyorlar insan biraz düşününceli olmalı CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 4. ?????♥️?NURDANIM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ BUGÜN BENİM EPEY UZUN OLDU SEN NE YAPIYORSUN GÜNÜN NASIL GEÇİYOR BUGÜN ENİŞTEM DE EVDE DİR SANA KOLAY GELSİN CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 5. ?♥️?❤️??DEFNEMMMMM

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM KIZ yarını iple çekiyorum kız yarın çok romantik bir bölüm canım bende lan kelimesin hiç sevmem ama bu Ferhata çok yakışıyor CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 6. Gamzelimm Haysiyet ne arar hintlilerde sümsükler bir koca bulmuşlar ona tapacaklar nerdeyse ?? okumuyorum bile özetleri gıcık oluyorum bacısı ölmüş anası reddetmiş sümsüğün derdine hele

 7. ?♥️?♥️?♥️?NURDANIMMM

  CANIM BİZDEDE AYNEN ÖYLE PAZAR GÜNÜ ÇOK YOĞUN CANIM NURDANIM YEĞENİM ATEŞİ VARDI CANIM ALLAH’A EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA NOT SENİ ÇOK SEVİYORUM

 8. NURDANIM sürpriz bir ziyaret oldu arkadaşımın ki daha doğrusu arkadaşımın arkadaşı ortak bir vesileyle tanışmıştık
  Havuçlu kek,sütlaç,kısır ve güzel kuruyemislerim vardı. Sınırsız içecek işte nolsun?
  Yok NURDANIM adamı tekrar gommediler o adamı kadina tecavüz eden hapisteki adam oradan çıkartmış sahile atmış kadına şantaj yapmak için
  Ayy çok ilginç bir dizi yaa ben çok beğeniyorum

 9. INŞALLAH yarin izleyebilirim Denizim ?
  Her pazartesi şiddetli yağmur yağıyor buraya ve antenim sallanıyor yarım yamalak geliyor kanallar

 10. Ayy şimdi yattım şiddetli bir ugultuyla uyandım Allahim nasil bir yağmur yağıyor bardaktan boşanırcasına sel alacak ortalığı..
  Balkonumdaki çiçekleri almak için fırladım

 11. Burasıda yağmurlu Gamzelimm evin sıcakmı. Hımmmm bayılırımm havuçlu kekeee ??? ellerine sağlıkk misss missss tarçın kokusu ??

 12. Yok NURDANIM birşey olmamış şükür..
  Evet ablam da mesaj attı yağmuru izliyorum diye
  Evim gayet sıcak şükür ama ben soğuğa da alışkınım köy çocuğuyum sobalı evlerde büyüdüm doğalgaz kalorifer ne arasın hatta doğru düzgün kömür bile olmazdı kuzine çalışkan sobalarıyla büyüdüm ?
  Bir de köylerde tuvalette dışarıda olurdu eskiden ay soğukta ne üşenir ne korkardım gece tuvalete gitmeye ama ben cesurdum yine anamgili rahatsız etmekten imtina ederdim ablam ise tam bir ödlekti illa uyandırıldı beni?Allahım ne günlerdi çok şükür herşey modernlesti şimdi..

 13. ALLAH RAHATLIK VERSİN HEPINIZE HUZURLU RÜYALAR KIZLAR??
  ⚘⚘⚘⚘⚘
  ELAMM AHIRETLIĞIM ??HAYIRLI GECELER TATLI RÜYALAR KELEBEĞİM ??????

 14. Evet gamzelimm anneannemgile gittiğimiz zaman ö bende korkardım en eskiden bizimde tuvalaet bahçedeydi ne akılsa artık biraz büyüyünce babam aldı içeri kıskanç bi adamdır babam. ??? anamların evi birkaç yıldır kalorifer oldu bende bilirim erzurum soğumda titreye titreye bulaşık yıkamayı banyo yapmayı zor ama güzel hatıralar??? anacığımın elleri morarırdı çamaşır yıkayınca kış soğuk ne yapsın kadın gece yarılarına kadar çamaşır yıkardı makinada sonra elinde durulardı daha sıkmaya gelince tutmazdı elleri soğuktan buz olurduu ??? Rabbim can sağlığı versin şimdi evler kalorifer hayat kolay ama sağlık da eskisi gibi değill malesef

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu