Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 12 Mayıs Özeti 200. Bölüm Fragmanı #Bir Rocky Eksikti O Da Geldi

Ah Kalbim 12 Mayıs Cumartesi günü 200. bölümü ile seyirci karşısına çıkacak. Pragya’nın bayılması ile sonlanan bölüm sonunda bakalım Aliya ve Tanu yeni plan olarak getirdikleri Rocky ile başarılı olabilecekler mi? Bu soruların cevapları Ah Kalbim 12 Mayıs özeti nde sizlerle.

Ah Kalbim 12 Mayıs Özeti

Geçtiğimiz bölümde nişanı durdurma çabasında olan Pragya önce elini yaralamış ardından da bayılmıştır. Bu bölümde ise Pragya’nın yaşadıklarından dolayı çok yorgun olduğunu ve yüzük parmağının yaralandığını gören Abhi nişanı erteler. Bu haber bizim ekibi mutlu etse de Aliya ve Tanu’yu yeni bir plan yapmaya zorlar. Zira Abhi sürekli Pragya ile ilgileniyordur deyim yerindeyse dizinin dibinden ayrılmıyordur. Tanu ise kıskançlıktan deliriyordur. Sabah işe geldiğinde sen izinlisin deyip kahvesini bile elleriyle Pragya’ya içirir. 

Ah Kalbim 215. Bölüm Özeti Resmi 2

Tanu, Abhi’yi müzik dünyasına tanıtan Rocky adından Abhi için oldukça büyük öneme sahip olan adamı getirir. Pragya’yı evin hizmetçisi zanneden Rocky, onun Purab’ın nişanlanacağı kız olduğunu ve Abhi’nin de sekreteri olarak çalışmış olduğunu duyunca şaşırır.

Pragya’yı giyim olarak da bakım olarak da eleştiri topuna tutar. Tanu’nun bu planından haberdar olan Purab ise oyunlarına oyun ile karşılık verir ve Rocky haklı der. Abhi şok olmuştur. Purab bu kız bana yakışmıyor deyip Pragya’yı eleştirir. Bu aslında nişan olmasın diye oynadığı bir oyundur.

Kısaca Tanu’nun oyununa oyun ile cevap vermiştir. Pragya Rocky’nin sözlerine kulak verdiği için gözyaşları içindedir. Abhi ise onu teselli eder. Purab’ın da hareketine çok kızgındır. Rocky’e olan kızgınlığının ise haddi hesabı yoktur ve Rocky’e dönüp bu şekilde konuşamazsın der.

Rocky ise bu beklemediği tepki karşısında şok olur. Abhi’ye dönüp senin girmene vesile olduğum o müzik dünyasına aynen girdiğin gibi bir lafımla da oradan çıkarsın diye açık açık tehdit eder. Abhi geri adım atar diye bekleyen Tanu ve Aliya ise ağzı açık bir şekilde ne yaparsan yap ona bunları söyleyemezsin sözleriyle neye döndüğünü şaşırır. 

Ah Kalbim 215. Bölüm Özeti Resmi 3

Pragya’yı eve götürecek olan Abhi o kadar sinirlidir ki ağzını bıçak açmıyordur. Purab’ın söyledikleri aklından çıkmıyordur. Pragya’nın adına düşününce ne kadar da üzülmüştür diye düşünüp arabayla bir yere durup beraber yemek yerler.

İkilimiz bu dakikalarda o kadar mutludur ki keşke planlar olmasa Aliya ve Tanu olmasa da şu gariplerim bir gün bari olsa anın tadını çıkarabilseler diyerek bir sonraki özetimizde yine sizleri dizicenter.nete bekleriz ;)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu