Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 121. Bölüm Özeti #Sarla Gerçeği Öğrenir

Ah Kalbim 121. bölümde neler olacak? Nikhil ve Tanu yakalanacak mı? İşte bu soruların cevabı olan Ah Kalbim 121. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 121. Bölümde Neler Olacak?

Ah Kalbim 120. bölüm sonunda Pragya, Abhi’yi bir yere gelmesi konusunda ikna etmeye çalışmıştı.ah kalbim 121 bölüm resmi 1

İkna konusunda başarılı olamasa da Purab Abhi’yi Pragya’nın gelmesini istediği yere getirir. Pragya ise tıpkı eski günlerdeki giyinip araya gitmiştir zira Tanu ve ona para verecek olan bebeğin babasını göreceklerdir ve Abhi ile mutlu sona ulaşacaklardır.

ah kalbim 121 bölüm resmi 2

Tabi bu bir hayal olarak kalacak ama neyse… Ronnie ve Mitali’de Tanu’yu takip etme amacıyla gelirler. Herkes heyecanla gizlendiği yerde beklerken bir adam gelir ve Mitali başına çuvalı geçirir. Çuvalı bir açarlar ki adam Mitali’nin eşi Raj’dan başkası değildir. Herkes şok olur. Raj suçlunır. Mitali ise onun dürüst olduğunu söyleyerek onu savunur.

ah kalbim 121 bölüm resmi 3

Raj ve diğerleri Daadi’nin karşısına geçince Abhi durumu anlatır ve Aliyaya yardım edenin Raj olduğunu hatta Pragyayı öldürmeye çalıştığını söyler. Raj ise sadece susar. Mitali konuş be adam dercesine onun konuşmasını ister. Purab ise Abhi’nin yerine sahte imzaları olduğunu da kanıt olarak gösterir. Raj her şeyi kabul ederken Mitali gözyaşlarına boğulur.

ah kalbim 121 bölüm resmi 4

Daadi ise Raj’a tokat atar ve kalbinin ne kadar kırıldığını söyler. Raj, hapse düştüğünde kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini bu yüzden paranın değerini anladığını Abhi’den paralarını almak için uğraştığını kabul eder. Abhi’yi suçlayınca Pragya dayanamaz ve sen Mitali yüzünden hapse düştün haberin var mı deyince Mitali ağlamaya başlar.

ah kalbim 121 bölüm resmi 6

Seni tek destekleyen eşim demiştin ya aslında seni hapse düşüren eşin deyince Raj beyninden vurulmuşa döner. Raj Abhiye ben bir katilim öldür beni der ve gider. Mitali gözyaşlarına boğulur. Mitali bu olaydan sonra Pragyaya zarar vereceğini açık açık söylerken Tanu onları duyar ve Mitali’yi Pragyaya karşı kullanmaya karar verir.

ah kalbim 121 bölüm resmi 5

Daha sonra Raj’ın odasına giden Mitaliye Raj bir daha gözüme görünme eğer karşıma çıkarsan bu evi terk ederim diyerek tehdit eder. Abhi odaya girdiğinde Pragyaya verdiği sözü hatırlatır ve parasını geri vermesini ister. Pragya ise kendisini tekrar kabul edip etmeyeceğini sorarken arka fonda Mere Pas Tu Rehna çalmaktadır.

Abhi soru sormamasını ister ve Tanu ile evleneceğini söyleyince Pragya biraz daha beklemesini ister. Ronnie’ye bir paket verir. Bunu Tanuya götürmesini ama kimin bu paketi verdiğini söylememesini ister. Ronnie Tanuya paketi verir. Tanu odasında paketi açar ve içinde Nikhil’in saatşni görür.

ah kalbim 121 bölüm resmi 7

Pragya ise sesini değiştirerek yine arar ve kanıt gönderdiğini eğer istediği parayı vermezse Abhiye her şeyi anlatacağını söyleyince Tanu iyice telaşlanır. Ronnieyi kim gönderdi diye sıkıştırırken Pragya ne var o kutunun içinde de bu kadar sinirlendin bakayım deyince Tanu bir şey yok diye geri vites atar. 

ah kalbim 121 bölüm resmi 8

Raj ise kendini banyoya kilitler, kimse onu çıkması konusunda ikna edemez. Abhi gelir ve yaptığı konuşma sayesinde Raj çıkar ve ikili hem ağlar hem de sarılırlar. Raj çok pişman olduğunu ve artık doğru yolda yürüyeceğine söz verir. 

ah kalbim 121 bölüm resmi 10

Pragya nikah salonundaki problemleri çözmek ister ve gittiğinde annesi şimdi de nikah salonuma mı göz diktin diye nikah salonunu almasına sitem eder. Purab ise geldiğinde her şeyi en baştan Sarlaya anlatınca Sarla gözyaşlarına boğulur. 

Ah Kalbim 121. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

37 Yorum

 1. iyi akşamlar bu başlık altında bu gün ah kalbim oyunculuğu en beğendiğiniz isim kim sorusunu cevaplayalım mı? ilk cevap benden olsun kesinlikle pragyanın oyunculuğu diyorum ben peki ya siz?

 2. Evet ya o Anonim bendim AÏDECIM?? Seni çok seviyor ve öpüyorum Aidecim?
  Burada sadece birbiriyle kanka olanlar sohbet etmiyor. Bizim meclisimiz dost meclisi. Herkesle sevgimizi paylaşmaya hazırız canım ?

 3. FILIZCIM ben kimsenin oyunculuğunu analiz etmedim. Öyle vavv diyecek kadar kimseyi beğenmiyorum bu dizide. Ama Abhi çok sempatik ve çekici bayağı iyi??
  ?????
  Tabi şimdiye kadar benim için en genç bollywood yetenekli oyuncusu Vivian ve Drashti. Allahım dedim o diziyi izlerken bunlar gerçekte sevgili mi acaba? Bir girdim google’a Vivinin karısını Drashtinin kocasını gördüm bileklerimi kesesim geldi iyyyy ???
  Ya dedim Vivi bu kadına böyle tutkulu bakıp ateşli bir şekilde belinden tutup kendine doğru çekerken, kadın senin kollarında eriyip biterken nasıl akşam eve gidip karının koynunda yatabildin huzurluca?
  Ben gerçekten bayıldım oyunculuklarina??
  Bir de ilk zamanlar anlaşamamışlar sonra Drashtinin sabrıyla çok iyi kanka olmuşlar ama buna kim inanır Kadir Inanir mi onu da bilmiyorum??
  Sanaya ve barun da iyi tabi..

 4. defne kız nerelerdesin merak ettim. Şimdi ah kalbim özeti hazırlamaya çalışıyorum bir taraftan meryem e bakıyorum

 5. ELAMM AHIRETLIĞIM NASILSIN GÜNÜN NASIL GECTI KELEBEĞİM ??? ???
  ??????
  NURDANIM misafircilik nasil geçti arkadaşların kimlerdi??
  ?????
  DENIZIM yazmamış ?
  AYSELIM buhranlı ve internet sorunu var. Ona da ayri bir içim yanıyor ☹
  ??????
  EMEL iyilesemedi☹
  ????
  FATIMACIM sana da talip meselesinde cevap veremedim. Daha çok gençsin. Iyi araştır, soruştur,analiz et aman diyim zaman kötü..

  1. emel e bende üzlüyorum kız pişmiş tavuğun başına gelmez. Rabbim tez zamanda sağlığına kavuştursun ama genede o hali ile arada yazmaya çalışıyor.
   Meryem’e mecbur bakıyorum. Bu gün hem diriliş Ertuğrul yazıyoruz hemde meryem cihan abi diriliş yazıyor bende meryem :) bir taraftan ah kalbim özeti çıkarıyorum akşamları dolu dolu geçiyor. Ama ben bundan şikayetçi değilim sizleri çok ama çak seviyorum :)

 6. Filizim
  Bilsen şimdi nerdeyim
  Çılgın gecelerdeyim
  Uzun bir seferdeyim gücüm yetene kadar..?
  Nerde olam gii dünya gailesi içinde savruluyom. Bir yandan da bir sürü whatsapp email mesajı birikmiş onlara bakıyom
  MERYEM MI? AYY o diziden tiksiniyorum ya o kızı hiç sevmiyorum. Onun suskunluğu yüzünden ölmeyen kalmadı orada herkes salak gibi o kızın pesinde hâlâ ağlayıp duruyor pragya gibi. Savaş denen o zırtapoz sevgilisinin yasını birakti hemen o kızın kollarına koştu.. iyyyyyy??
  Hiç izleyip de sinirimi bozamam..

 7. Aynen bende beğenmiyorum abhi ile pragyayı oyunculara lafım yok kişiliklerine falan ama yetenek mevzusu sevmedim sadece pragyanın nenesini seviyorum ??

 8. İyi akşamlar FATİMAM FİLİZİM TATLIM SEMAM ELAM EMELİM NURDAN ABLA AYSEL ABLA DEFNECİM DENİZCİM ABHİGYAM RÜMEYSACIM nasılsınız? Ben çok iyim TATLIM kendin gibi tatlı sözlerin için çok saol canımın içi bende seni çok seviyorum kendim hakda bilgileri YALANCI BAHAR özetinde yazdım hepinizi çok öpdüm sınavında bida başarılar TATLIM benim

 9. DEFNEMMM RUH İKİZİM
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  GÜNÜM BİRAZ YORUCUYDU
  AMA ŞİMDİ SİZLERİN MESAJINI GÖRÜNCE BOMBA GİBİ OLUYOR
  SENİN GÜNÜN NASIL GEÇTİ AHİRRETLİGİM
  KOMŞU KIZI. SENİ ÇOK SEVİYORUM GÜZEL YANAKLARINIZDAN ÖPÜYORUM ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️✌️✌️✌️

 10. FLİZİM GÜLÜM BENİMDE OYUNCULUĞUNU BEYENDİGİM YOK AMA ABİY SEMPATİK GELİYOR
  ..

  AYLİNİM ÇİÇEGİM HAMD OLSUN BEN İYİYİM SEN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  NE YAPIYORSUN HAYAT NASIL GİDİYOR CANIM
  ….
  NURDANIM BALIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  KIZ EŞİN KARIŞMIYORMU

 11. TATLIM KUZUM NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  HAMD OLSUN BEN İYİYİM
  AŞK OLSUN NE ZAMAN SORDUN DA CEVAP VERMEDİM
  YOK KIZ BİZ BURDA KANKA DEYİLİZ
  BELLİKİ SEN BENİ HİÇ SEVMİYORSUN BUNU ANLADIM
  BEN SENİN MESAJINI GÖRDÜGÜM DE
  BENİM KUZUM GELMİŞ DİYİYORUM AMA SEN BENİ O KADAR SEVMEDİĞİNİ ANLADIM ….

  1. DEFNEMMM RUH İKİZİM ???? NE YAPIYORSUN NE İZLİYORSUN
   İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM ?????
   AHİRRETLİGİM KOMŞU KIZI
   SENİ SEVİYORUM
   ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 12. Slm Bende oyunculugu begendim pragya ve abhi ya kızlar bu tanun yalanı nezaman ortaya çıkacak bilen varsa yazsın lütfen

 13. DEFNEMMM RUH İKİZİM ???? NE YAPIYORSUN NE İZLİYORSUN
  İYİ OLMANA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OL GÜZEL YÜZÜN HEP GÜLSÜN CANIM ?????
  AHİRRETLİGİM KOMŞU KIZI
  SENİ SEVİYORUM
  ❤️❤️❤️ELA❤️❤️❤️ DEFNEM ❤️❤️❤️

 14. Liseden bir arkadaşım evlenmişti ELAMM geçen ay düğün fotolarını atmış onları inceliyordum.
  Amin gül kokulum cümlemize ?
  Sen napyon KELEBEĞİM ??

 15. Hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar… NASILSINIZ??? Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim ben iyiyim sizler nasılsınız?? Canım arkadaşlarım yalancı bahar başladı ben pnu izliyorum sizi seviyorum allaha emanet olun tatlı rüyalar

 16. DEFNEMMM RUH İKİZİM❤️❤️❤️
  DARISI BÜTÜN BEKARLARIN BAŞINA SENİN VE BENİMDE BAŞIMA
  HERŞEYİN HAYIRLISI DİYİM
  BEN NE YAPİM AK İZLEDİM PRAGYA NIN LAFLARI ÇOK HOŞUMA GİTTİ SEN BENİ DÜŞÜNME AİLENİ DÜŞÜN
  KAÇ KURTAR KENDİNİ BENİ BIRAK
  BU KADAR FEDAKARLIK YAPIYOR
  HELAL OLSUN
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  DEFNEMMM ????

 17. SEMOŞUM ABLASININ GÜZELİ SELAM VERİP KAÇIYORSUN NASILSIN İYİ MİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR
  İYİ SEYİRLER CANIM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ????????

 18. Oooo gece kuşum nasılsın bende bakıyom kimse yok ❤️❤️❤️ Çocuklar uyudu accık kafamı dinliyorum sen neydiyon Nazımm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu