Ah Kalbim 122. Bölüm Özeti #Pragya’nın Canı Tehlikede

Ah Kalbim 122. bölümde neler olacak sorusunun cevabı olan detaylar haberimizin devamında dzicenter.net farkıyla sizlerle…

Ah Kalbim 17 Şubat Özeti

Sarla gerçeği öğrenince kızından özür diler, sarılır ve ağlarlar. Anne olarak bu planın arkasında olduğunu söyleyen Sarla gerçeği öğrenmenin huzuru içindedir. Tanu ise parayı bulamayınca Mitali’nin yanına gelir ve Pragya’ya olan kızgınlığını kullanır. Pragya’yı odadan çıkarmayı Abhi sayesinde başaran Tanu, Abhi’yi etkilemeye çalışır.

Abhi’ye nasıl göründüğünü sorunca Abhi kendi kendine bu defa yalan söylemeyeceğim diyerek her zamanki gibi normal cevabını verince Tanu umduğunu bulamaz. Başının ağrıdığını söyleyince Tanu masaj yapmaya çalışır. Abhi bundan da hoşlanmaz. Pragya ise yalnız bıraktığı için ne yapacağını şaşırsa da planını devreye koyar.

Sesini değiştirerek aramaya karar verir. Telefonu Abhi açınca sana bir şey söylemek istiyorum der demez Tanu alır telefonuAbhiyle konuşmaya nasıl cesaret edersin der. Pragya ise parayı getirmesi gerektiğini hatırlatır. Tanu tamam deyince telefonu kapatır. Abhi yalnız kalmak isteyince Tanu odadan çıkar, Abhi’nin ise canı sıkkındır.

Pragya onun modunu değiştirmek ister. Odaya girer ve Tanu da sen de çalışıp bana para getireceksiniz deyince şaşıran Abhi ile yatağa düşerler. Arka fonda Agar Tum Saath şarkısı çalmaktadır. Pragya seni hiç bırakmayacağım deyince Abhi şaşırır. Pragya ise senin gitmene izin vermeyeceğim sen benim para kaynağımsın diye lafı değiştirir.

Tanu Abhi için getirdiği çiçekleri tutsun diye Pragyaya verir. Pragya çiçekleri tutarken Abhi uyanır. Tanu yemeğe çıkmayı teklif eder. Mitali ise Rajla barışmak ister hatta Rachna da yardım eder ama Raj Mitaliyi affetmez. Sarlanın evinde bir araya gelen Daadi Purab Pragya planları hakkında konuşur. Pragya parayı almaya giderken Ronnienin yanında olacağını söyleyince herkes bir nebze ferahlar.

Pragya vakti olmadığını söyleyerek buluşma yerine gider. Mitali ise Pragyayı kötüleyip Tanuyu över ve bir an önce evlenmelerini söyler. Abhi ise beş parasız mı der. Mitali ise resmi nikah yapması için bir avukat arkadaşından yardım isteyeceğini söyler. Rachna bunları duyar. Pragya ise buluşma yerindedir ve Purab da olanları kaydedip Abhi’ye gönderecektir. Eğer bir tehlike hissederse hemen onlara haber verecek olan Pragya Rachnanın telefonda Abhinin evlenmek için harekete geçtiğini duyması ile şok olur.

Hemen Tanuyu arar ve parayı getirmesini ister. Bu sırada Abhi de Tanu’ya evleneceklerini hemen gelmesini söyleyince Tanu ne yapacağını şaşırır. Nikhili arar ve parayı acilen getirmesini ister. Nikhilden para almak için buluşan Tanuyu takip eden Sarla adamların tehlikeli olduğunu alır. Pragya ise durumu Daadiye haber verir.

Daadi Abhiyi arar ve bu evlilik olayına sevineceğini söyler. Pragyaya ise hemen Tanuyu aramasını ve 30 dk var demesini ister. Pragya söylediğini yapar ve üstünü değiştirip annesinin hayır duasını alır ve buluşma yerine gelir. Nikhil ise Tanuya ben ortaya çıkarsam bebeğin babası olduğumu söylerim der ve çantaya önce kağıt koymayı bu sırada kendisinin de mafyadan adamlarla gelip şantajcıyı öldüreceğini söyler.

Tanu gecikince Abhi eve gider ve herkese Tanu ile evlenmeyecegini  söyler. Tanu ise Nikhil gelmeden içeri girmek istemez. Vu sırada Abhi Pragyayı arar o da açmayınca kimse beni umursamıyor der ve içki içer. Pragya ise Abhiyi arar ve konuşurken Nikhil içeri girmiştir ve elinde bıçak ile Pragyayı yaralamak üzeredir. Purab Pragyayı uyarmaya çalışır. Peki Pragya ölecek mi? Kurtulacak mı? Bu sorularınızın cevabı için bir sonraki özetimizi sitemizden takip edebilirsiniz.

Ah Kalbim 122. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Ah Kalbim 122. Bölüm Özeti #Pragya’nın Canı Tehlikede (21 Yorum)

 1. Emelcim mevzu ne ki?
  Böyle davalardan ciddi birşey çıkmaz genelde boşuna avukat parası verme bence..
  Öpüyorum seni?

 2. Canım arkadaslarim kusuruma bakmayın elimden dolayı yazı yazamıyorum bunu da kardeşim yaziyor sizleri seviyorum filiz abla bana da dua eder misin tez zaman da ayağa kalkmak için

  Defne ablam ben otobüs şoföründen şikayetçi oldum otobüs şoförü avukat tutmuş hakli iken haksız duruma düşmeyeyim ben de avukat tutmama gerek var mi?

  Nurdan abla sen ne yapıyorsun?
  Deniz canım sen nasılsın
  Aysel abla sana çok dua ediyorum
  Tatlım at siteye hoş geldin
  Daha ismini yazamadığım arkadaşlarım sizleri çok seviyorum Edirne den slmlar. Bana cevap yazarsanız ancak akşam kardeşim gelince yazdirabilirm

  • nurdan canım kördüğüm özeti yadım biraz sonra öğle yemeği yiyeceğim patetesli tavuk var gel buyur 😉

 3. Merhabalar güzelər TATLIM FATİMAM FİLİZİM SEMAM ELAM EMELİM DEFNEM NURDAN ABLAM AYSEL ABLAM SENAM DENİZİM ABHİGYAM NAZCIM nasılsınız? Ben çok iyim sordunuz için teşekürlər sizi çok seviyorum.Ay TATLIM sen nekadar tatlısın bende seni çooook seviyorum canım benim inşallah sınavında ela puanı sen alırsın hayatım seni öpdüm güzel yüzlüm

 4. Merhabalar güzelər TATLIM FATİMAM FİLİZİM SEMAM ELAM EMELİM DEFNEM NURDAN ABLAM AYSEL ABLAM SENAM DENİZİM ABHİGYAM NAZCIM nasılsınız? Ben çok iyim sordunuz için teşekürlər sizi çok seviyorum.Ay TATLIM sen nekadar tatlısın bende seni çooook seviyorum canım benim inşallah sınavında ela puanı sen alırsın hayatım seni öpdüm güzel yüzlüm

 5. FILIZIM dua edenlerin çok olsun Allah razı olsun canım arkadaşım ???
  ⛇⛇⛇⛇⛇⛇⛇
  BUGÜN YARGITAY YENİ BİR KARAR VERDI.KOCAELI’DE BIR ERKEK KARISINA “NE ÇÏRKÏN BĪR KARISIN SEN BE” DEMİŞ. VE KADININ ONURUNU KIRMIŞ.KADIN KOCASINA TAZMINAT DAVASI AÇMIŞ VE YARGITAY KARARI KABUL ETMİŞ. BUNDAN SONRA KADINLARIN GÜZELLİĞİNE LAF ATAN ERKEKLER EŞLER BUNUN BEDELINI ÖDEYECEK
  BEYLERE DUYRULUR!!
  SIZINLE DE PAYLAŞAYIM DEDİM ???

 6. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  ???????
  HAYIRLI GÜNÜNÜZ OLSUN IYI INSANLARLA KARŞILAŞIN ??
  ??????
  ELAMM AHIRETLIĞIM GÜNÜN AYDIN OLSUN GÜL YÜZLÜM SENI ÇOK SEVIYORUM ???
  ??????
  TATLIM A.T SENİ ÇOK SEVİYORUM BİTANEM ??

 7. ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️TATLIM A? T

  CANIM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNDİR CANIM demek bizi abla olarak görmüyorsun ama ben seni kardeşim olarak görüyorum canım sağolsun kendine iyi bak allaha emanet ol görüşürüz sonra

 8. ???♥️??CANIM ARKADAŞLARIM

  ☀️☀️☀️☀️GÜNAYDIN?????
  ??????GÜNAYDIN♥️♥️♥️♥️♥️
  ???????GÜNAYDIN????

  CANIM ARKADAŞLARIM NASILSINIZ
  İYİ MİSİNİZ İNŞALLAH İYİSİNİZDİR SİTEYİN GÜLLERİ BENİM 2 YEĞENİM DE HASTAYDI DÜN ONLARLA İLGİLENDİM İNTERNET BİTMEK ÜZERE YÜKLEYİNCE BOL BOL SOHBET EDERİZ AMA AKŞAM KAÇAK HAT ÇEKECEM TABİ AKŞAM BABAM GELİNCE SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

  ???AYSELİMMM
  ???ELOŞUMMMM
  ???FİLİZCİM
  ???DEFNEMMM
  ???NURDANIMMM
  ???SEDEFİMMMM
  ???SENACIM
  ???SEMACIM
  ???EMELCİM
  ♥️♥️♥️TATLIM A ?T
  ???FATİMAM
  ❤️❤️❤️AYLACIM

  CANIM ARKADAŞLARIM ALLAHA EMANET OL GÖRÜŞÜRÜZ SONRA ADINI UNUTGUM ARKADAŞLAR KUSURA BAKMAYIN HEPİNİZ BENİM İÇİN ÇOK DEGERLİSİN NOT SİZİ ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMMMMMMM

 9. Merhaba her kese gunaydin.
  FILIZCIM canim sinav desteklerin icin sag ol.Canim onemli diyil.Amma arda bir istirahet et.Ben zor isleri severim.Amma canim uykusiz kalmak iyi diyil.Allah korusun hasta olursun.Bir azda kendine vakit ayir.Buraya az bolumde yaza bilirsi.Ya sen hasta olursan.Bizim FILIZIMIZ kim olur.Sen bu sitenim gozusun gozu.Opuyorum seni.
  ELA abla sen nasilsin.Canim ablam ask olsun ben seni sevmeseydim.Sana abla soylermiydim.Bak burda hic kimseye abla yazmiyorum.Abla can demek.hayat demek.yurek demek.Nen seni gor ne kadar seviyorum ki sana abla soyluyorum.Canim senin bana yazdigin butub yorumlari okuyorumHatta butun site sayfalarda sana yorum yaziyorum.Burada.Ah Kalbim(dizibilgi).ADINI SEN KOY(dizibilgi).Gozum jer zaman seni ariyor.Canim ablam BEN SENI COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVIYORUM.Opuyorum seni.Allaha emanet ol.
  DEFNEM canim sag pl sen nasilsin.Biliyorum canim.Burasida bir aile.Burda her kes dost.Ben bu siteyi cok seviyorum.SENIDE COK SEVIYORUM.
  AYLINIM canim sende sekersin.Canim yorumum bitsin YALANCI BHAR sayfasina giricem.Bu arada KIZLAR BENIM TATLIM AYLIN.ADIMDAKI TATLIM BEN.YANI T BEN A AYLIN.Cinki Aylin cok tatli.Her kese soyledim.Sana niye soylemiyim.SENI SEVIYORUM AYLINCIM.Opdum.
  Bu gun sinav var dualarinizi eksik etmeyin ne olur.Destekleriniz icin sag olun.Her kesi opdum.