Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 123. Bölüm Özeti #Sarla Yakalanır

Ah Kalbim 122. bölümün sonunda Pragya kılık değiştirip Tanu’dan para almaya çalışırken Nikhil Pragya’yı tam bıçaklayacaktı. Peki Pragya öldü mü, bıçaklandı mı sorularınızın cevabı olan Ah Kalbim 123. bölüm özeti ve fragmanı haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 123. Bölümde Neler Olacak?

Pragya bıçaklanmak üzereyken durumu fark eden Ronnie polis kılığında gelince Nikhil ve adamları saklanır. Nikhil adamlara iki katı para vaat edince adamlar da onunla beraber saklanırlar.

ah kalbim 123 resmi 1

Tanu da saklanınca Pragya Ronnie’nin gitmesini isterken diğer taraftan da Tanu’ya seslenir. Ronnie gider. Bu sırada Sarla ise kızını kaybetme korkusuyla buluşma yerine giderken Pragya’nın üniversiteden öğrencileri onu görür ve gideceği yere götürürler. Sarla olaylardan habersiz geldiğinde Nikhil onun yüzünü görmez ve adamlarına yakalamalarını söyler.

ah kalbim 123 resmi 2

Yani onu şantajcı zannederler. Eve gittiklerinde bir bakarlar ki yakaladıkları Sarla’dır. Sarla onlara hakaret eder nasıl Abhi’yi kandırırsınız der. Nikhil ise Abhi’yi kandırdıklarını Abhi ile Tanu evleneceğini, daha sonra kendisiyle evleneceğini söylerken Tanu da bu sözleri onaylar. Sarla kendisini feda eder ve kendilerine şantaj yapanın kendi olduğunu söyler.

ah kalbim 123 resmi 3

Nikah salonunun borçları için şantaj yaptığını anlatır. Nikhil, Tanu’ya eve gitmesini Sarla’yı uçurumun kenarından atacağını söyler. Tanu eve gidince kızılca kıyamet kopar. Abhi bir daha bana evlenmekten bahsetme diye resti çeker. Tanu ise duygu sömürüsü yaparak sen Pragya’dan boşanmadan benimle evlenemezsin der hatta geç kalma sebebinin ise avukata durumu sormak için gitmesi olduğunu anlatır ve eğer iki taraf da boşanmaya razı olursa boşanmanın kolay olacağını söyler.

ah kalbim 123 resmi 4

Tanu bebeğine kötü hitap edilmesini istemediğini anlatarak Abhi’nin kendinden özür dilemesini sağlar. Bu sırada eve dönen Pragya annesinin kayıp olduğunu öğrenir, ararlar tararlar yoktur. Tesadüf bu ya öğrencileri ile karşılaşınca durumu öğrenir ve hemen anlar ki dünkü kaçırılan bizzat kendi anacığıdır.

ah kalbim 123 resmi 5

Tam demek ki mafyanın kaçırdığı annemdi derken onun yanına boşanma konusunda ikna etmek üzere gelen Abhi Sarla’nın kaçırıldığını öğrenir ve adamlardan bulunması için özel ricada bulunur. Bu sırada Nikhil de Sarla’yı öldürmekten vazgeçer zira başka birinin şantajcı olabileceğinden şüphelenmektedir. Sarla kimsenin adını vermeyince aç bırakır ama yine de Sarla bir kelam etmez. Pragya ise Tanu’nun paniklemesini görmek için tekrar şantajcı olarak arar ve Abhi’ye bir paket göndereceğini söyler. Ve paket gelir. Abhi paketi açarken Tanu da iyice telaşlanmıştır.

Ah Kalbim 123. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

8 Yorum

 1. Slm ilk yorum benden kız şu tanun sonu nezaman gelecek kaçıncı bölumde bilen varsa yazsın lütfennnnnnnnn:)

 2. NAZCIM duyduğuma göre Tanu hâlâ 2017’nin çekimlerinde bile varmış ve hâlâ Abhiyle pragya bir araya gelememiş. Hatta Pragya öldü Mayra gibi başka biri olarak gelecek diyen vardı ben izledim diyen bir izleyici..Tam muaamma
  ?????
  NURDANIM geldim evet. Yemek yapiyorum mutfak penceremden dışarı da yağan aheste yağmuru izliyorum..☔
  Sen nasilsin günün nasıl geçti canim ?

 3. Aa sormayı unutuyorum. Telefonun düzeldi mi Nurdancim?
  Ben Samsung kullanırım hep
  IPhonelar çok zor oluyor. Telim bozulduğunda kardeşim benimkini kullan abla diye vermişti bir kere Iphone.. Allahım ne zordu. Bu ne dedim yaa..☹

 4. Düzeldi düzeldii Gamelimm eşimde şehir dışındaydı ne yapardım eskisi gibi ev tlfonu bile yok ses çıkmıyodu kulaklık takılmadan kulaklığa almış Didoş hanım

  Bende mutfaği topluyorum gamzelim eşim ve kayınvalidem izimire gitmişlerdi şimdi yoldalar acıktım dedi sevgili eşimm ??? bu adam hiçbir yerden tok gelmiyorr haa ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu