Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Ah Kalbim 125. Bölüm Özeti #Aliya Geri Döner

Ah Kalbim 124. bölüm sonunda Nikhil, Sarla’ya çarpmış ve Sarla hastanelik olmuştu. Sarla ölecek mi? Kurtulacak mı? İşte bu sorunun cevabı olan Ah Kalbim 125. bölüm özeti haberimizin devamında sizlerle…

Ah Kalbim 125. Bölümde Neler Olacak?

Sarla’yı hastaneye götürürken Abhi Pragyaya destek olur. Arka fonda ise Sanam Re şarkısı çalmaktadır. Sarla ise ameliyatta çıkmıştır ama hala baygındır. Abhi eve götürüp götüremeyeceklerini sorar. Doktorlar ise malzemeleri temin ederlerse mümkün olduğunu söylerler. Tanu da haberi alır ve Rachna ile hastaneye gelir.

Rol icabı Pragyaya geçmiş olsun üzüldüm diyen Tanu orada da Nikhil ile buluşur ve Nikhil’e şüpheyi üzerlerine çekmemek adına gitmesini söyler. Abhi ise Sarla’nın bayılırken Pragya’nın elini kendi eline vermesini hatırlar ve düşünmekteyken Pragya düşünceli olma sebebini sorar. Abhi ise Sarla’nın sanki bir şeyler bildiğini ama söyleyemediğini uyanınca soracağını Pragya ile paylaşır. Bu sırada hastaneye Daadi gelir. Pragya olanları ağlayarak anlatır. Daadi ise destek olmaya çalışır. Tanu ise annesinin durumunun kötü olduğu haberini aldığını ve ne yapması gerektiğini sorunca Abhi hemen gitmesini söyler.

ah kalbim 125 bölüm resmi 1

Çıkarken Nikhil’e ise ben dönene kadar Sarla ölmüş olsun ben sıkıntıdan uzak durmak istiyorum der. Sarla Abhi’nin odasına getirilir. Abhi Ronnieye dışardan kimsenin odaya girmesine izin verme diye emir verir. Bu sırada gözü dönmüş Nikhil eczacıyı kaçırır ve kıyafetlerini giyer ve içeri girmeyi başarır. Sarla’nın oksijen maskesini çıkarır. Sarla nefes almakta zorlanırken Ronnie’nin geldiğini duyan Nikhil panik halinde tekrar maskeyi takar. Bu defa Ronnie’yi öldürmeye karar verir ama Abhi ve Pragya’yı görünce vazgeçer.

ah kalbim 125 bölüm resmi 2

Abhi ise bu kim diye eczacıyı sorar. Bu sırada hemşire kız ilaç isteyince yanlış ilaç verince Abhi kızar. Telefonu da çalınca çık dışarda konuş diye azarlar. Nikhil dışarı çıkar. Tanu ise gidip Sarlayı kendine gelmeden öldürmeliyim diye geri gelir. Abhiye de annesinin kendisini evlilik mevzusundan dolayı görmek istemediğini söyler. Pragya ise neden rol yapıyor diye düşünürken başı yaralı bir şekilde gerçek eczacı gelir ve olanları Pragyaya anlatır.

ah kalbim 125 bölüm resmi 3

Adam kim olduğunu bile teşhis edebileceğini söyler. Tanu ise hızlıca Nikhil’e eczacının haber verdiği hemen uzak durmasını söyler. Nikhil ise Sarlayı öldürmeye kafayı takmıştır. Tanuya o eczacıyı evden uzak tutmasını bu arada kendisinin de işi halledeceğini söyler. Daadi, Purab, Rachna ve Pragya Sarla’nın bildiği bir şey olduğunu ve bu yüzden öldürülmeye çalışıldığını konuşur.

ah kalbim 125 bölüm resmi 4

Adamların tekrar gelme ihtimaline karşı Purab, Sarla’nın yanında kalacaktır. Abhi ise Tanu’nun kolundan tutar ve Sarla kendine gelene kadar sakın evlenmeden bahsetmemesini ister. Bu sırada evin arka kapısından ses gelir. Ev ahalisi toplanır bu kim diye bakarlar ki Aliya :0 Aliya hapisten çıktığının evin içine girmeyeceğini ama dışarısında yaşayacağını hatta bunun için kirasını da vereceğini söyleyip duygu sömürüsü yapar. Bahçedeki evde kalması için adeta yalvarır. Daadi de kabul etmesi için Abhiye yalvarır ama Abhi bir şey demeden eve gider. Nikhil ise enjeksiyona ilaç yerine zehir koymasını eğer ölümü araştırılırsa doktor ve hemşirenin suçlanacağını söyler. Tanu söylediklerini yapar. Aliyadan haberi olunca soluğu onun yanında alır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

39 Yorum

 1. Merhaba kizlar.Ilk yorum benden.Canlarim destekleriniz icin sag olun.Hepinize cok tesekkur ederim sinav icin.Amma sinav bu gun olucak.Cunki dun olmadai.Yani alinmadi.Amma hepinize cok twsekkur ederim.Hepinizi opuyorum.

 2. DENIZIM canim beni naailsin.Ask olsun simdi de sen bana kusuyormusun.Amma ben seni cok seviyoru.Burda her kesi seviyorum.Amma her kesi baska baska.Canim benim ELA ABLAMA ben hep abla soyluyoru.Ayline tatlim soyluyorum.Defne canim.Nurdan birtanem.Filzim hayatim.SENDE BENIM DOYUNEN KALBIMSIN.INSAN NASIL KALBSIZ YASAMIYORSA BENDE SENSIZ YASAMIYORUM.Canim benim hepiniz benim ablamsiz.Ben sizler cooook seviyorum.Biliyormusun ben burda yani diyer sittede ilk seninle tanisdim.Somra Defnemle sonra Ela ablamla sonra baskalriyla.Hatda beni bu siteye sen cagirdin.Yani her baalangicim seninle.Ben seni AYSELE o kadar kiskaniyorum ki.Amma sonra kendi kendime onlar kanla diye teskinlik yapiyorum.Canim seni coooooooooooooooooooooooook seviyorum.Hepinizi cok seviyorum.

 3. Aylinim canim aaaaaa ben adimi yalnis yazmisim.Bu defa duzelticem.Canim benim iyim sen nasilsin.Canim ben tatliysam sen de benim tatlimsin.Seni cok seviyorum.Kemdine iyi bak.Gorusuruz.opuyorum seni.

 4. Ela ablam canim ablam iyim sen nasilsin.Evet sinav bu gun.Destekler icin tesekkurler.Canim hoscakal gorusuruz.Opuyorum seni.

 5. Defnem canim bemde seni seviyorum.Nasilsin.Isler nasil.Yinemi yoruyorlar seni.Opuyorum seni.Kendine iyi bak.

 6. Filiz canim nasilsin
  Kiz sen bu saatdami uyuyorsun.Kiz sana soylemedimmi bir az kendinle ilginen.Bani dunlemiyorsun.Canim nen ben bu saatda uyaniyorum.Opdum seni.

 7. Günaydın canlarım Tatlım Fatimam Filizim Elam Emelim Defnəm Nurdan ablam Aysel ablam Denizcim Abhigyam Nazcım Anonimcim nasılsınız? Ben iyim tatlı TATLIM sınavında başarılar canım benim hepinize güzəl gün diliyorum ya artık yeni yıl geliyor bu yıln en güzeli benim için sizleri tanımak oldu hepinizi öpüyorum canikolarım

 8. Hayırlı sabahlarrr hatun kişilerimmm

  ?????

  Filizzz ben özetleri okumuyorum artıkk ?? başlıkta aliya geldi demişsin ya hangi cehenneme gitmiştikii bu cadalozzz ????

 9. Tatlımm nasılsınn Deniz dün hiç yazmadı belki işi vardır belki interneti bitmiştir sen ne yapıyon Rabbim ilmini kalemine aktarsın inşaAllah ???

  ?????

  Aylin sen ne yapıyon nasılsınnn

 10. Hayırlı günler ????

  Nurdanim deniziim defnem elam aylinim tatlım filiz emel fatimam???

  Nasılsınız GÜZELLERİM BENİM ??

  Kimsede yok bugün ???

 11. ?? DENİZİİM ??

  Nerelerdesin sen kankammm ??

  Sanırım internetin bitti ???
  Tarifenin günü benimkiyle aşağı yukarı aynı gündü ??

  Seni özledim ve çooooooooooooooooooooook SEVİYORUM ???

 12. Nurdanim bacım bugün sen de yoksun nerelerdesin ki acaba

  Defne kendini dosyalar arasında kaybetmiştir zaten

  Zaten Elamin gündüzleri yüzünü gören cennetlik

  ?????????????

  Gök yüzünde yanlız gezen yıldızlar⭐⭐

  Yeryüzünde bu sitede sizin kadar yanlizim???

 13. Yürü git zilli zarifee ??? sen kayıplara karışmışsın benim kayın validem burda iş güç hizmet hürmet ancaaaa

 14. Bir haykırsam belki duyulur sesim ben yalnızım
  Ben yalnızım yalnizim
  Kaderim bu böyle yazılmış yazım kimsenin aşkında yoktur gözüm
  ????şarkıyı tamamliyim dedim???
  Aynen öyle Ayselim. Nasılsın?
  ?????
  NURDANIM kaynanana fevkaladenin fevkinde hizmet et ama oğlun sonsuza kadar benim imajini da çiz ??

 15. ELAMM ???
  Nurdanım ???
  Denizim???
  Ayselim???
  Fatıma ???
  AbhiPragya???
  Aylincim???
  Emelcim???
  Filizcim???
  Nazcım???
  Öykücüm???
  Tatlım A.T???
  Senacim???
  Semacım???
  ????????
  ??ELAMM AHIRETLIĞIM NASILSIN KELEBEĞİM ÖPÜYORUM SENİ AFRODITIM ??
  ???????
  TATLIM A.T sınavlarında başarılar kuzum?

  1. defnecim şiir güzelmiş ama yalnızlık Allah’a mahsus bunu unutma bir gün çoluk çocuğa karıştığında bizleri ve buraya yazdıklarını unutma ;) seni çok seviyorum

 16. Anam bu hilkat garibesi koca delisi kaknem karı Aliya yine mi gelmiş ya???
  Kedi gibi nereye bıraksan geri geliyor kuduruk manyak??

 17. ?? o zilli zarife benim demi??
  Ben kaybolmak istemiyorum ki Gözü kör olasıca internetin yüzünden hep yoksa ben hep burdayım biliyon..???

  Bacım kaynanan mi geldi ⚠⚠
  ? kaç günlüğüne gelmiş ki

  Yazdigin mesaja bakarsam kayınpederin kadar iyi değil aranız galiba

  Ne deyim Gazan mübarek olsun bacim.. ALLAH yardımcın olsun ????

  Bu ? tarafından cook seviyorsun??

 18. Yok Ayselim cumalari çok yoğun oluyorum ve geç çıkıyorum
  Yeni gelenlere işi öğretiyorum yardım isteyenlere yardım ediyorum yeni yapılan sistematik değişiklikleri inceliyorum..
  Ama sizleri çok özlüyorum ya tuvalette falan yaziyom✍?

 19. Gamzelime maşaAllahh Allah kolaylık versinn ???

  Ayselim datlı bacım aramızda hiç bir sorun yok o söyleyip çıkar ben hep susar Allaha havale ederdimm geçen kışın oğlunu kaybetti şimdide çok dikkatli davranmaya çalışıyorum incitmemek için zaaten de incitmem de bazan sessizleşirim ona çok kızar kayın validem şimdi hep susuyorum ne yapayım başka bir yolu yokk ???

 20. Sağol NURDANIM..
  Senin geçen kış kaynın mı vefat etti neden peki hiç bilmiyordum…???
  Başınız sağolsun..

 21. Gamzelimm 42 yaşında başında tümor vardı aldırdık patalojiden alınan parça kanser olduğu çıktı. Radyo terapi aldı iyileşti bir kaç sonra antalyaya seminere gitti orda soğuk aldı yenilendi hastalığı bu sefer kemo terapi aldı fakat kurtaramadık 45 yaşındaydı vefat ettii göZümüzün önünde eridi aktı müthiş ağrılar çekti. Kemiklerinde sirayet etti. Kemik kanserinden vefat etti ???çok severimdim abimii Allah rahmet eylesinn ???

 22. Çok üzgünüm canım nur içinde yatsin??
  Eşin içinde zor olmuştur çocukluğu gitmiştir.
  Ablama yada erkek kardeşime birşey olsa ben nefes alamam

 23. Filizim Aliya kudurukun tillahi
  Ben valla Purabin yerinde olsam ülkeyi terk ederdim. Adamın namusu tehlikede. Her an Alyanin tacizine,saldırısına uğrayabilir ??
  Gerçi daha önce adamı videoya çekip boynundan öpmüştü manyak
  Tövbe ya Rabb..
  ??Filizim o şiir değil şarkı yeşilçam şarkısı. Türkan Şoray çok söylerdi. Hele Turkanin Kartal Tibetle Ateş Parçası diye bi filmi vardi ne güzel söylemişti orda..
  Yok Filizim ayzaymir olmadığım sürece hayatıma giren hickimseyi unutmam..
  Ha ayzaymir olursam ona yapacak birşey yok hafizanAllah?

 24. İyi akşamlar TATLIM FATİMAM FİLİZİM DEFNEM NURDAN ABLAM AYSEL ABLAM ELAM EMELİM DENİZCİM SEMAM SENACIM ABHİGYA çok saolun ben iyim sizlər hep iyi olun hepinize iyi gecelər tatlı rüyalar

 25. Hayırlı geceler canım arkadaşlarım tatlı rüyalar…. Beni soran sormayan herkeze çok teşekkür ederim… Ben iyiyim… Sizlerde iyisinizdir inşallah…. Nurdan abla başınız sağolsun… Allaha emanet olun canım arkadaşlarım tatlı rüyalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu